PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود تمام پی دی اف های یک سایت

SevenCity
21-06-2011, 09:17
بهترین برنامه واسه این کار چیه؟

و سوال دیگه فکر کنید من یه سایت رو میخوام کاملا آفلاین ببینم بهترین برنامه کدومه؟

xeNociDe
21-06-2011, 16:34
برای دانلود کامل یک سایت یا مرورگر آفلاین ، میتونید از Web Copier Pro استفاده کنید !

masood.ashoori789
21-06-2011, 16:40
بهترین برنامه واسه این کار چیه؟

و سوال دیگه فکر کنید من یه سایت رو میخوام کاملا آفلاین ببینم بهترین برنامه کدومه؟

واسه دانلود تمام لینک های یک وبسایت ( صفحه ای که توی اون هستی ) از نرم افزار IDM استفاده کن . هرجا که خواستی روی صفحه کلیک راست کن download all links with IDM رو انتخاب کن . بعد یه صفحه باز میشه که تمام لینک های قابل دانلود رو نشون میده . هر کدو که خواستی تیک بزن و دانلود کن . موفق باشی .

SevenCity
21-06-2011, 16:54
برای دانلود کامل یک سایت یا مرورگر آفلاین ، میتونید از Web Copier Pro استفاده کنید !

web copier بهتره یا \Offline Explorer Enterprise این oe جالبه صفحه اولو میده بعد تمام لینک های مرتبط رو هم که دانلود کرده باز میکنه دقییقا مثه اینکه تو نت هستیم

فقط نمیدونم کدوم بهتره تاحالا یه سایت کاملو دانلود نکردم چون قراره 1 ماه نت نداشته باشم خیلی برام مهمه که اون سایت بدون مشکل از رو سیستمم لود شه

xeNociDe
21-06-2011, 21:18
من خودم از WebCopier خیلی راضیم ، اون قدیما که اینترنت دیال آپ بودم ، کلاً پی سی ورلد رو دانلود کردم ؛ یک هفته طول کشید ( بخاطر سرعت اینترنتم ! ) اما کلاً خیلی عالی بود !

hamidcivil
21-06-2011, 21:26
ببخشید حجم سایتها چقدره.مثلا همین جا ؟..
فایل های درون این سایت هم دانلود میشن.؟..
بعد داتلود یک سایت باعث دیر بالا اومدن اون سایت برای بقیه نمیشه؟

masood.ashoori789
21-06-2011, 23:37
ببخشید حجم سایتها چقدره.مثلا همین جا ؟..
فایل های درون این سایت هم دانلود میشن.؟..
بعد داتلود یک سایت باعث دیر بالا اومدن اون سایت برای بقیه نمیشه؟

حجم یه سایتی مثل p30world خیلی بالاست . میتونی درخواست کنی یه بک آپ از هاست رو واست بفرستن :31:
نه . دانلود شما باکار کرد سایت کاری نداره . شما دانلودتو بکن :27: