PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کپی و پیست در ویندوز 7

aria_mta
21-06-2011, 07:41
گاهی مواقع در محیط های مختلف وقتی چیزی رو کپی میکنم و می خوام در مهحل جدید پیست کنم عملیات انجام نمیشه. در واقع اصلا چیزی کپی نمیشه. و مجبورم دوباره این کار رو تکرار کنم و این قضیه نظم خاصی هم نداره. بعضی وقتها پیش میاد و بعضی و قتها هم مشکلی نیست. تو اکسل این اتفاق بیشتر تکرار شده!!! کسی نظری داره؟ مشکل از کجا می تونه باشه؟

pcsoft
21-06-2011, 08:19
سلام.
من این مشکل رو توی ویندوز XP داشتم که وقتی فایلی کپی می کردم فایل کپی نمی شد و بعضی اوقات بجاش یه Shortcut از My Computer کپی می شد!
دلیلش اون موقع ویروس بود که یکمی با Clipboard بازی می کرد.
شما اگه مشکل منطقی مثل خوب نزدن کلیدهای Ctrl +C & Ctrl+V و یا مشکلات دیگه دیدین رفعش کنین.
اگه نشد یه اسکن با یه آنتی ویروس آپدیت شده مثل CounterSpy کنید انشاءالله مشکل حل شود.

Dew Drop
21-06-2011, 08:31
از نرم افزار Teracopy برای کپی پیست کردن استفاده کنید,بهتر و سریعتر از خود ویندوز عمل می کنه.اگه باز دیدین این مشکل رو دارید اعلام کنید تا به قول دوستمون شاید مشکل ویروسی باشه و راههای دیگه برای رفع مشکل وجود داشته باشه.
از اینجا می تونید دانلودش کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AMIR MOHAMMAD . M
22-06-2011, 09:40
منم همچین مشکلی داشتم ، با ویروس کشی برطرف شد.
اگه نشد باید با نصب مجدد ویندوز مشکل حل بشه.

aria_mta
26-06-2011, 08:43
متاسفانه مشکل از ویروس نیست. من با avast 6 که به روز هم هست اسکن کردم ولی ویروسی پیدا نکرد!!! چه باید کرد؟

Danitondar
26-06-2011, 08:51
مشکل شما از Registery یا همون قلب کامپیوتر شماست شما برنامه USB Disk Security رو نصب کنید بهتون میگم چیکار کنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

count_down12
27-09-2011, 15:27
سلام دوستان، چند وقتی هست که وقتی می خام یه فایل رو کپی پیست کنم فایلی که قبل از اون کپی شده رو دوباره پیست می کنه ویندوزم 7 هستش یعنی ویروسی شده؟> :((

Masоud
27-09-2011, 19:22
سلام دوستان، چند وقتی هست که وقتی می خام یه فایل رو کپی پیست کنم فایلی که قبل از اون کپی شده رو دوباره پیست می کنه ویندوزم 7 هستش یعنی ویروسی شده؟> :((

سلام دوست گرامی

ورودتون رو تبریک میگم . قبل از هر چیز قوانین اون بخش رو مطالعه کنید.

ویندوز رو از لحاظ عدم وجود ویروس چک کنید. به تاپیک زیر سر بزنید :

مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

motafegh
29-06-2015, 18:43
اقا من یه مشکل دارم اونم اینه که کلا کپی پیست تعطیل شده :| ویروسی هم نی سیستم تا دیروز اوکی بود بعد نرم افزاره ترا کپی رو که پاک کردم دیگه کپی پیست نمیکنه ویندوز 7