PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت دوربین آنالوگ

elyar...elite
20-06-2011, 21:18
با سلام خدمت دوستان گلم
بعد 2 سال قسمت شد و دوباره اومدم توی این فروم و از این که بازم می بینم اینهمه فعال و پر شوره
خیلی خوشحالم.پایدار باشین همیشه.
دوما معذرت می خوام که تاپیک جدید ایجاد کردم واین موضوع رو در تاپیک مشاوره خرید مطرح نکردم چون فکر کردم که این یه موضوع جدا از بحث دیجیتاله و کلا فرق می کنه...

من یه دوربین آنالوگ می خوام (ترجیحا کانن) که هم لنز خور باشه و هم لنزاش تو بازار پیدا بشه،
این دوربین رو من برای عکاسی شب و نوردهی های بالا می خوام. قبلا یه دوربینMINOLTA XG7
داشتم ولی چند روز پیش خراب شد، لطفا راهنمایی کنین...
در ضمن اگر کسی دوربین آنالوگ خوب و تمیزی داشته باشه ، خریدارم.
ممنان

vvc
21-06-2011, 15:09
سلام
بعید میدونم اینجا کسی دوربین آنالوگ حرفه ای داشته باشه
بهترین راهش اینکه یسری به بازار بزنی یا بری سراغ عکاسی ها که صدر صد اونا دارن منتهی اگر بقیمت بدن

ELSIN
21-06-2011, 18:29
با سلام خدمت دوستان گلم
بعد 2 سال قسمت شد و دوباره اومدم توی این فروم و از این که بازم می بینم اینهمه فعال و پر شوره
خیلی خوشحالم.پایدار باشین همیشه.
دوما معذرت می خوام که تاپیک جدید ایجاد کردم واین موضوع رو در تاپیک مشاوره خرید مطرح نکردم چون فکر کردم که این یه موضوع جدا از بحث دیجیتاله و کلا فرق می کنه...

من یه دوربین آنالوگ می خوام (ترجیحا کانن) که هم لنز خور باشه و هم لنزاش تو بازار پیدا بشه،
این دوربین رو من برای عکاسی شب و نوردهی های بالا می خوام. قبلا یه دوربینMINOLTA XG7
داشتم ولی چند روز پیش خراب شد، لطفا راهنمایی کنین...
در ضمن اگر کسی دوربین آنالوگ خوب و تمیزی داشته باشه ، خریدارم.
ممنان

شما برید باب همایون نزدیک توپخونه او جا تا دلتون بخواهد میتونید دوربین آنالوگ ببنید :10:

elyar...elite
22-06-2011, 00:20
ضمن تشکر از دوستانی که کمک کردن باید بگم که من ساکن تهران نیستم
در ضمن می خوام قبل از خرید مدل و قیمت حدودیش دستم باشه تا کلاه سرم نره

elyar...elite
03-07-2011, 00:30
از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟

vvc
03-07-2011, 16:38
یسری به سایت عکاسی بزنی فکر کنم نتیجه خوبی بگیری
چرا که اونجا تایپیک برای خرید و فروش هم داره

sastwhc
04-07-2011, 10:01
FX1 Canon را پیشنهاد میدم.
من یکی دارم ولی فکر نکنم بتونم ازش دل بکنم
تویه خیابان صوراسرافیل بین باب همایون و ناصر خسرو یه پاساژ خیلی قدیمیه که فقط آنالوگ کار میکنه تویه خیابون ناصرخسرو هم پایین مسجد نورتویه کوچه(به گمونم اسمش امامی باشه) یه دوربین فروشی است که کلی آنالوگ خوب داره)

elyar...elite
05-07-2011, 00:25
FX1 Canon را پیشنهاد میدم.
من یکی دارم ولی فکر نکنم بتونم ازش دل بکنم
تویه خیابان صوراسرافیل بین باب همایون و ناصر خسرو یه پاساژ خیلی قدیمیه که فقط آنالوگ کار میکنه تویه خیابون ناصرخسرو هم پایین مسجد نورتویه کوچه(به گمونم اسمش امامی باشه) یه دوربین فروشی است که کلی آنالوگ خوب داره)

حاجی بیا مردونگی کن دوربینتو بفروش به من
من ساکن تهران نیستم، شغلمم جوریه که فعلا امکان مسافرت ندارم
میفروشی؟؟(((((((((((:

Aless
05-07-2011, 16:20
بنده هم F1 کانن را پیشنهاد میکنم
البته استفاده از این دوربین ها کربر مخصوص خودش را میخواد.من و امثال من هم که داریمش اسفاده نمیکنیم ...

elyar...elite
11-07-2011, 22:58
بنده هم F1 کانن را پیشنهاد میکنم
البته استفاده از این دوربین ها کربر مخصوص خودش را میخواد.من و امثال من هم که داریمش اسفاده نمیکنیم ...

آقا اگر که می فروشین بنده خریدارم...به خدا خوب ازش مواظبت می کنم...نگران نباشین:))))