PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پنل جلو magnum 2

meshkiposh2200
20-06-2011, 17:16
دوستان اپتیکال درایو من خراب شده و مثل کیس قبلی ام که درایور را داخل کیس میکشیدم و در میاوردم این مگنوم 2 نمیشه فک کنم برای در اوردنش باید پنل جلوش باز کنم کسی میتونه کمکم کنه

Vaioman
20-06-2011, 17:36
چه جور کمکی.پنل جلو بوسیله خار محکم شده مراقب باش که نشکنه.در ضمن شما درب DVD مربوط به کیس که جلوی DVD رایترت هست رو در بیاری رایتر میاد بیرون.البته باز کردن پیچهای رایتر فراموش نشه.:31:

meshkiposh2200
20-06-2011, 18:59
چه جور کمکی.پنل جلو بوسیله خار محکم شده مراقب باش که نشکنه.در ضمن شما درب DVD مربوط به کیس که جلوی DVD رایترت هست رو در بیاری رایتر میاد بیرون.البته باز کردن پیچهای رایتر فراموش نشه.:31:

پیچهای رایترو را که فراموش نمی کنم:5: میتونی دقیقا بگی خارها کجاست

Vaioman
20-06-2011, 19:11
پیچهای رایترو را که فراموش نمی کنم:5: میتونی دقیقا بگی خارها کجاست

در های بغل کیس هر دو طرف رو باز کن.دقیقا پشت پنل یه خارهای مشکی در گوشه ها و وسط هست که باید ازاد کنی. فقط خیلی با احتیاط.ولی من کاملآ مطمئن هستم که برای در اوردن درایو نیازی به باز کردن پنل نیست.

meshkiposh2200
20-06-2011, 19:26
در های بغل کیس هر دو طرف رو باز کن.دقیقا پشت پنل یه خارهای مشکی در گوشه ها و وسط هست که باید ازاد کنی. فقط خیلی با احتیاط.ولی من کاملآ مطمئن هستم که برای در اوردن درایو نیازی به باز کردن پنل نیست.
واقعا ممنون :40:خارها را پیدا کرده و پنل جلو کلا برداشته شد و فک هم نکنم راهی دیگه باشه