PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید گوشی تا سقف 240 یا 260

mahdi rahimi
20-06-2011, 15:02
سلام دوستان ، راستش چند روز پیش تو همین انجمن درخواست خرید گوشی دادم که دوست خوبم btt0 ، گالاکسی مینی و گالکسی جیو(در مورد تلفظ اگه اشتباه است منو ببخسید.) رو معرفی کردن و به خیلی از سوالهای من نیز پاسخ دادند.

وقتی من گوشیهای مورد نظر را چک کردم ، از هر لحاظ هر آنچه که من انتظار داشتم برآورده می کردند. ( یعنی سیستم عاملی که اکثر نرم افزارهای مفید را پشتیبانی کند ، لمسی باشد ، حافظه داخلی و خارجی به طور متوسط به ترتیب 120مگابایت و 8گیگابایت رو پشتیبانی کند ) دوربین برام مهم نیست که حتما 5مگاپیکسل یا به بالا باشد ، دوربین 3.2 مگاپیکسلی هم کارمو راه می ندازه. اماهیچ کدوم از این دو گوشی که در بالا گفته شد شاتر ندارند و همین کار عکس گرفتن از مطالب ریز رو سخت می کند. مثلا من وقتی می خوام با گوشی 5800 از طریق دکمه لمسی از یک مطلب ریز عکس بندازم عکس تار می افتد در حالی که وقتی همین عکس را با شاتر گوشی 5800 انجام میدم ، عکس واضح و خوب می افتد.

و اگر گوشیهایی که در بالا ذکر شد مثل 5800 نیست که وقتی که با دکمه لمسی از مطالب ریز عکس می گیریم تار نمی افتد ، لطف کنید به من بگویید که این دو گالاکسی نیز این طور هستند یا نه.
و اگر این دو گوشی گالاکسی نیز این مشکل رو دارند حالا به نظر شما من چه گوشی رو با مشخصاتی که ذکر کردم انتخاب کنم که شاتر نیز داشته باشد. در ضمن فکر کنم که گوشیهای سامسونگ بهتر باشد و ارزونتر ، البته با سیستم عامل اندرویدی که فارسی رو نیز پشتیبانی کند. ممنون میشم که پاسخم رو بدید.

h!tman
20-06-2011, 15:32
Galaxy Gio این مشکل رو نداره ولی با گالکسی مینی کار نکردم
راهش اینه بری علائدین یا بازار موبایل خودت از نزدیک ببینی
گوشی ای مثل X10 mini هم هست
ولی نسبت به Gio o mini کمتر نرم افزار داره
اصولا نوکیا باگ زیادی داره
ولی این که شاتر دارن یا نه یادم نیست
درست گرفتن گوشی هم در میزان تاری یا وضوح موثره

mahdi rahimi
25-06-2011, 16:38
سلام ، ممنونم از پاسختون ، من گوشی سامسونگ گالاکسی مینی رو گرفتم.

maziarzar
25-06-2011, 18:31
چند گرفتی مبارکت باشه

mahdi rahimi
03-07-2011, 15:26
سلام ، 231 هزار تومن از بازار موبایل - طبقه همکف - پلاک 228 - نمایندگی پارس مایکروتل
دوستان می توانند برای چک کردن کارت گارانتی و اصل بودن یا نبودن اون و اطلاعات دیگر در مورد گوشیهای سامسونگ به سایت خود پارس مایکروتل مراجعه کنند.