PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب وایرلس MSI

naeame
20-06-2011, 14:55
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
مشکل عجیبی برای من پیش آمده که در زیر مفصلا شر می دهم...
در هنگام کار با لپتاپ msi خود، بدون نصب هبچ برنامه ای و یاانجام تنظیماتی روی لپ تاپ، شبکه وایرلس لپ تاپ بنده قطع شد. هر تلاشی که کردم تا شبکه را وصل کنم بی فایده بود. اما نمی دانم که چگونه شبکه برای مدت 30 دقیقه وصل شد اما مودم وایرلس بنده را نشناخت. ویندوز بنده XP هست و مشخصات کامل لپ تاپ را هم در عکس میبینید.
در ضمن مودم کاملا سالم هست، چرا که بنده از طریق همان مودم و با یک لپ تاپ دیگر وارد اینترنت شدم. این را هم بگویم که مثل اینکه این لپ تاپی که سالم هست و با آن به اینترنت آمدم به صورت کامپیوتر مادر شده است! چرا که قبل از اینکه آن را وصل کنم، وقتی شبکه وایرلس را با گوشی جست و جو می کردم،اسم مودم می آمد،اما الان که با گوشی جست و جو می کنم، اسم شبکه داخلی لپتاپ من می آید... ممنون می شوم اساتید کمک کنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

biostar
20-06-2011, 16:06
بهتر هست تنظیمات مودم را به تنظیمات اولیه برگردونید ، Access po int هم Hide نباشه
درایور وایرلس لپتاپ هم یک بار دیگه از اول نصب کنید . مشکل به احتمال زیاد حل خواهد شد

naeame
20-06-2011, 16:12
بهتر هست تنظیمات مودم را به تنظیمات اولیه برگردونید ، Access po int هم Hide نباشه
درایور وایرلس لپتاپ هم یک بار دیگه از اول نصب کنید . مشکل به احتمال زیاد حل خواهد شد

از پاسختان ممنونم.
من الان سی دی درایور را ندارم و اصلا مدل آن را هم نمی دانم!!!!! چگونه access point را از حالت hide در بیاورم؟؟؟