PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کرش کردن سیستم همراه با افزایش شدید دور فن کارت گرافیک و سیاه شدن تصویر

hossein61
20-06-2011, 10:58
با سلام
جدیدا سیستم من یه مشکلی پیدا کرده که معمولا زمانی که زیر فشار هست (مثلا بازی) یه دفعه تصویر سیاه میشه و همزمان دور فن کارت گرافیک هم به شدت بالا میره و باید سیستمو خاموش و روشن کنم.
حتی دیشب هنگام اجرای 3DMark 11 دما و ولتاژهای سیستم رو هم با Everest مونیتور کردم و مشکلی نداشتن ظاهرا.
کسی از دوستان نظری در این مورد داره ؟
مشخصات سیستم توی امضام هست. در ضمن عمر پاورم هم حدود 3 سالی میشه.

EXTREME
20-06-2011, 11:27
شما اول از همه ویندوز رو عوض کنید و اسکن ویروس بکنید و درایور گرافیک رو آپدیت کنید
اگه درست نشد یا از دمای بالای گرافیک هست که فن خوب نمیچرخه یا سیستم تهویه ی کیس خوب نیست
یا باید گرافیکتون چک بشه
گرافیک رو دربیارید و مجددا جا بزنید و اگر شد با یه گرافیک دیگه سیستم رو چک کنید
پاورتون خوبه و نباید مشکل ایجاد کنه
شما همچنین باید گرافیکتون رو روی یه سیستم دیگه چک کنید اگه بازم هیمنطور بود ایراد از گرافیکه و گرنه پاور سیستمتون یا ایراد داره یا دمای گرافیک بالاست

hossein61
23-06-2011, 09:06
شما اول از همه ویندوز رو عوض کنید و اسکن ویروس بکنید و درایور گرافیک رو آپدیت کنید
اگه درست نشد یا از دمای بالای گرافیک هست که فن خوب نمیچرخه یا سیستم تهویه ی کیس خوب نیست
یا باید گرافیکتون چک بشه
گرافیک رو دربیارید و مجددا جا بزنید و اگر شد با یه گرافیک دیگه سیستم رو چک کنید
پاورتون خوبه و نباید مشکل ایجاد کنه
شما همچنین باید گرافیکتون رو روی یه سیستم دیگه چک کنید اگه بازم هیمنطور بود ایراد از گرافیکه و گرنه پاور سیستمتون یا ایراد داره یا دمای گرافیک بالاست
همونطور که حدس میزدم مشکل از پاور بود.
یه پاور GP885B گرفتم و با اون دیگه مشکل حل شد.
ممنون از راهنماییتون