PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيش فرض استفاده همزمان از اينترنت با كامپوتر و لپ تاپ

manli7
19-06-2011, 13:13
سلام دوستان من چه طوري مي تونم يه لپ تاپ و كامپيوتر رو شير كنم تا با هم از اينترنت استفاده كنن..؟

امكانش هست كه دو كامپيوتر هم همزمان استفاده كنن ممنون..

amir.zomorodian
19-06-2011, 13:26
با سلام
لطفاً بگید که کدام دستگاه می خواد سرور باشه ؟
ویندوز دستگاهها چیه ؟
نوع اینترنتی که می خواهید استفاده کنید چیست ؟

joe_satriani
19-06-2011, 17:52
با سلام
همینطور که دوستمون گفتن اطلاعات رو بدید
و در ضمن اینکه سخت افزارهایی که دارید رو هم بگید؟
مثلا دانگل USB هم دارید /؟
به صورت وایرلس این ارتباط رو میخواید باشه یا سیم دار؟

موفق باشید.

manli7
19-06-2011, 17:57
سلام من مي خوام adsl خودم رو كه توي كامپوتيره به لپ تاپ بدم.. كامپيوتر xp لپ تاپ 7

از طريق مودم هم وصل مي شم به اينترنت بعد يه سوال كه استفاده همزمان سرعت رو پايين مياره..؟

من طوري هستم كه فاصله لپ تاپ تا اتاق زياده بايد چي كار كنم؟

amir.zomorodian
20-06-2011, 07:41
به نظر من راحتترین کار اینه اگه مودم شما روتر نیست یک مودم ADSL Router تهیه بکنی و هم به لب تاپ و هم دسکتاپ اینترنت بدی
استفاده همزمان سرعت رو بر مبنای استفاده هر دو طرف تقسیم می کنه .
مودم شما اگر خروجی لن بیش از یک پورت داره خیلی راحت سیم وصل کن و نیازی به وارد کردن تنظیمات و Ip در ویندوز 7 نداری
اگر نه می تونی یک کارت لن دوم یا وایرلس روی دسکتاپ نصب کنی و از طریق اون اینترنت به دستگاه دیگه بدی

joe_satriani
20-06-2011, 10:28
سلام من مي خوام adsl خودم رو كه توي كامپوتيره به لپ تاپ بدم.. كامپيوتر xp لپ تاپ 7

از طريق مودم هم وصل مي شم به اينترنت بعد يه سوال كه استفاده همزمان سرعت رو پايين مياره..؟

من طوري هستم كه فاصله لپ تاپ تا اتاق زياده بايد چي كار كنم؟

با سلام
خوب اگه فاصله دارید باید به صورت وایرلس و یا بیسیم این کار رو بکنید
بهترین روش هم این هست که یه مودم وایرلس تهیه کنید
بله استفاده ی همزمان سرعت رو میاره پایین
چون در نهایت دارید از یه کانال ارتباطی استفاده میکنید دو یوزر

موفق باشید.

mgl_para
24-06-2011, 22:00
بنظر من هم استفاده از یک مودم وایر لیس بهترین راهه . من از مودم وایفای planet استفاده میکنم و پیش اومده که همزمان هم با سیستم هم لپتاپ و هم گوشی موبایل از نت استفاده میکنیم . البته سرعت 256 هست و خوب جواب میده .