PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال پزشکی

delta-pt
19-06-2011, 12:33
سلام دوستان اخیرا یه مشکلاتی برای من پیش اومده حدودآ دو ساله که گوشم سوت میکشه البته خیلی ضعیفه ولی از دو سه روز پیش خیلی قوی شده و رو اعصابم راه میره من زیاد شنا میکنم ممکنه علتش این باشه ؟ درضمن با هندس فری هم زیاد آهنگ گوش میدم
مشکل دوم اینه که من هنوز 20 سالمه و از کف سرم چندتا موهام سفید شده حدودآ 6 تا و جلوی سرم هم یکی دوتا نمیدونم دلیلش چیه ولی این دوتا مشکل خیلی پریشونم کردن طوری که احساس میکنم دارم از بین میرم . اگه میشه منو کمک کنید

Sayam
19-06-2011, 13:47
سلام بر شما
در مورد گوش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد موهای سرتون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

+

همون گوش دادن آهنگ با هندزفری معمولا تاثیرات بدی به جا میزاره
در مورد مو هم احتمالا دلایل ارثی یا مثلا استرس و اینها...
(اون دوتا لینکی که گذاشتم رو حتما بازدید کن)
موفق باشین :40:

delta-pt
19-06-2011, 18:22
سلام ممنون ولی هیچکدومشون جوابمو نگرفتم من یه صدای ممتد بیپ توی گوشام احساس میکنم .
در ضمن من میخوام ببینم غذایی دارویی ماده خوراکی چیزی نیست که از سفیدشدن زودرس مو جلوگیری کنه ؟ تو اینترنت گشتم ولی هیچجا جواب قانع کننده ای نبود

Sayam
19-06-2011, 20:35
من یه صدای ممتد بیپ توی گوشام احساس میکنم .
خب ، این مشکلتون اصلا طبیعی نیست و نمیتونید انتظارشو داشته باشید که از طریق اینترنت درمان بشین ، سریعتر به متخصص گوش مراجعه کنید

و ایضا مشکل دومی که فرمودین (موی سپید ) . . هر چند من فک میکنم ارثیه...

به متخصص گوش که حتما مراجعه کن ، مشکل موهات رو هم اگه احساس میکنی تعداد اون موها زیاده پیگیری کن اما اگر 4 -5 تا بیشتر نیست و بعد از چند ماه و چند سال افزایش نداشت میتونی باهاش کنار بیای

موفق باشی :11:

morsadr
20-06-2011, 14:23
سلام دوستان اخیرا یه مشکلاتی برای من پیش اومده حدودآ دو ساله که گوشم سوت میکشه البته خیلی ضعیفه ولی از دو سه روز پیش خیلی قوی شده و رو اعصابم راه میره من زیاد شنا میکنم ممکنه علتش این باشه ؟ درضمن با هندس فری هم زیاد آهنگ گوش میدم
مشکل دوم اینه که من هنوز 20 سالمه و از کف سرم چندتا موهام سفید شده حدودآ 6 تا و جلوی سرم هم یکی دوتا نمیدونم دلیلش چیه ولی این دوتا مشکل خیلی پریشونم کردن طوری که احساس میکنم دارم از بین میرم . اگه میشه منو کمک کنید

در مورد گوشتون این دو موردی که گفتید حتما تاثیر دارند . یعنی هم قرار گرفتن زیاد در آب و هم استفاده زیاد از هندز فری . مخصوصا هندز فری تاثیر نامطلوبی بر روی اعصاب گوش دارد . سعی کنید از آن زیاد استفاده نکنید و در صورت ادامه مشکل به یک پزشک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید .
مشکل سفیدی چند تار مو هم درمانی ندارد و باید با آن بسازید .:41: