PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغامی در KM Player

vahidami
19-06-2011, 07:42
سلام دوستان من چند روز پیش وقتی که خواستم KM Player را اجرا کنم با کمی مکث اجرا می شود و این پیغام را می دهد
البته بعد از زدن کلید yes یا no وارد KM Player می شود ولی بدلیل تاخیری که در اجرای برنامه ایجاد می شود کلی وقتم را میگیرد
درضمن باید بگم حتی این نرم افزار را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازهم این پیغام را مید هد و یک نرم افزار فلش‏پلیر هم نصب کردم ولی فایده ای نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:42 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

در ضمن من مشکل دیگری هم با KM Player داشتم که در کامپیوتر اداره با آن مواجه هستم ولی نتوانستم این مشکلم را حل کنم و آن هم این است که در زمانی که می خواهم فایل تصویری را مشاهده کنم این پیغام زیر بعد تاخیر زیادی ظاهر می شود و تا آن را تایید نکنم نمی توانم عملی را روی این نرم افزار انجام دهم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xeNociDe
19-06-2011, 09:12
فرمت مدیایی که تلاش به اجرای ان دارید flv هست ؟
اگر جواب مثبت هست تنظیمات KM رو به شکل زیر تغییر دهید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidami
21-06-2011, 10:35
نخیر دوست عزیز من در بیشتر یا تقریبا تمام فرمتهای تصویری البته به غیر از همان فایلهای flv این مشکل را دارم (در مشکل دوم ولی در مشکل اولم هیچ مشکلی با هیچ فایلی ندارم و تمام فایلهای تصویری را نشان می دهد و فقط با کمی مکث اجرا می شود)