PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بکاپ از اپدیت ویندوز؟

GHAGHALEELEE
19-06-2011, 03:40
سلام.بچه ها چطور میتونم از اپدیت ویندوزم بکاپ بگیرم.این روش زیر رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم.
کپی فایلهای فولدر C:\Windows\SoftwareDistribution\Download ذرون همین فولدر در ویندوز جدید و ریست سیستم.
مرسی

jafarian
19-06-2011, 13:34
شما اگر ویندوزخودتون آپدیت داشته باشین بهترتا اینکه بیاین ازآپدیت ویندوز بک آپ بگیرین خواستینم میتونید ازبرنامه WSUS Offline Update استفاده کنید:20:

لینک دانلود WSUS Offline Update

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
19-06-2011, 14:40
سلام
این تاپیک رو هم ببینید

انتقال آپدیت های یک ویندوز به ویندوز دیگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed774
19-06-2011, 23:47
نرم افزاری که جعفریان عزیز معرفی کرده ، راحت و بدون دردسر هست . فقط مسیری که به برنامه میدی تا دانلودها در اون ذخیره بشه غیر از درایو ویندوز باشه!

kaivanika
26-01-2012, 13:15
روش کار با این برنامه
WSUS Offline Updateرو هم میگید که چه گزینه های باید فعال باشه ؟

jafarian
26-01-2012, 14:42
شما برنامه رو که اجرا کردین طبق گزینه 1 اگرویندوزتون 32 بیتی گزینه مورد نظر انتخاب میکنید اگر 64 بیتی که گزینه 2 رو تیکش بزنید مابقی گزینه ها رو طبق عکس تنظیم کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaivanika
26-01-2012, 15:29
خب این فایل های آپدیت کجا ذخیره میشن ؟

راهی نداره که خودمون دستی بگیم که چه فایل هایی اپدیتی رو دانلود کنه ؟

مثلا من کلا با اینترنت اکسپلوره که کاری ندارم نمیخوام آپدیت هاش رو بگیره

راستی اون آپدیتی که قانونی بودن ویندوز رو چک میکرد کدوم بود که نزارم آپدیت بشه

jafarian
26-01-2012, 15:53
واسه سئوال اولتون داخل پوشه های که عکسش قراردادم میره برای سئوال 2 از پست پایین استفاده کنید برای سئوال آخرم آپدیتی که آخرش 1033 رو باید hiden کنید اگر هم ویندوز از حالت جنیون دربیاد راحت با کرکهایی که داخل انجمن هست جنیون میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaivanika
26-01-2012, 16:13
ممنون دوست من واسه من تو پوشه cilent ذخیره میشه و در ضمن اون لینکی هم که دادید چک کردم اما هیچ جوابی نگرفتم
به هر حال ممنون . آنلاین با خودش اپدیت میکنم که مشکلی هم پیش نیاد

jafarian
27-01-2012, 00:59
فیلمی که پایین گذاشتم ببنید میبینید بعد از جمع آوری آپدیتها درپوشه به اسم iso بصورت فایل iso ساخته میشه اون روش سعید جانم از طریق مرورگراینترنت اکسپلوررمیتونید آپدیتهای ویندوزتکی بگیرین درضمن از برنامه AutoPatcher میتونید استفاده کنید.

kaivanika
27-01-2012, 01:08
فیلمی که پایین گذاشتم ببنید میبینید بعد از جمع آوری آپدیتها درپوشه به اسم iso بصورت فایل iso ساخته میشه اون روش سعید جانم از طریق مرورگراینترنت اکسپلوررمیتونید آپدیتهای ویندوزتکی بگیرین درضمن از برنامه AutoPatcher میتونید استفاده کنید.

مرسی از توجهتون
ولی ترجیح دادم که از اول آپدیت کنم
چیزی نبود با حذف ie7 و ie8 حجم آپدیت ها نزدیک 100 مگابایت شد