PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : headphone خوب

MB3d
18-06-2011, 17:35
سلام
من دنبال یه هدفون خوب برا پی سی هستم تا فوقش 150 تومن 160 .... ترجیح می دم وایر لس باشه اما اگه وایرلس بودن الکی قیمتش رو خیلی زیاد می کنه وایر لس هم نبود مهم نیست ... چیزایی که برام مهمه اینه که کیفیت صدا خیلی خوب باشه الان از این دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Philips SHP2700
خیلی هدفون مالی نیست یکی دو سال پیش گرفتم 60 تومن کیفیتش بد نبود الان خیلی داغون شده .... می خوام دیگه کیفیتش از این بیشتر باشه حداقل ...
بعد از این نویز گیر اینا هم باشه چه بهتر .......
نکته مهم دیگه اینه که این خیلی گرمه و گوش آدم داغ می کنه این جوری نباشه ...
دیگه ترجیح می دم گوش رو کامل بگیره تا کیفیت بهتر باشه اما سنگین نباشه ....
از این خاصیت های صدای سه بعدی برا گیم که توش شنیدم چند تا اسپیکر داره برای بالا و پایین و غیره اگه چیز خوبی هست داشته باشه بد نیست اما منظور استفادم ازش کلی هست و گیم خیلی کم
و مهمترین چیز که تو تهران پیدا بشه چون تو این cnet اینا خیلی هدفونای خوب هست اکثرا ایران نیست
مرسی

3taxxx
21-06-2011, 22:29
سلام
من تهران نیستم ولی این مدلو بهت پیشنهاد میدم توی ایران که 100 در صد هست
کریتیو SH-1200
وایرلس هم هست
حدود 140 تومن

mmf66
22-06-2011, 12:08
شک نکن
logitech G35 Surround Sound Gaming Headset 7.1ch

قیمت 131000 تومان

MB3d
08-07-2011, 23:53
سلام
من تهران نیستم ولی این مدلو بهت پیشنهاد میدم توی ایران که 100 در صد هست
کریتیو SH-1200
وایرلس هم هست
حدود 140 تومن
مرسی ... فقط من شنیدم که هدفونهای وایرلس کلا خوب نیست برا اینکه سریع باتریش تموم می شه تند تند باید شارژش کرد ... این چه طوریه ؟ هدفونی نداریم که هم سیم داشته باشه هم وایرلس باشه ... موقعی که باتری نداره با سیم وصلش کرد کار کنه شارژ هم بشه ؟

شک نکن
logitech G35 Surround Sound Gaming Headset 7.1ch
قیمت 131000 تومان

من موس سری گیم لاجیتک دارم خیلی عالیه ... این کیفیت صداش چه طوریه ؟ چون برا گیم هست شاید زیاد خوب نباشه مرسی

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

یه سوال هوفون نویز کنسلر زیر 200 تومن نداریم ؟ که البته چیز بدی نباشه خب باشه