PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا 3GS بخرم ؟!!

bking
18-06-2011, 16:21
سلام دوستان میخواستم iphone 3gs بگیرم ایا با این قیمتی که داره ارزش داره بخرم یا بهتر از این هم وجود داره که قیمتش کمتر از 700 تومن باشه ؟!!
ممنون میشم !

iMosi
18-06-2011, 16:30
بودجه شما الان چقدره؟ ...سخت افزار سه جی اس قدیمی شده....
با هفتصد تومن خیلی گوشی های آندرویدی بهتری میتونید تهیه کنید...الان بحث دو هسته ای ها داغه...من جات بودم صبر می کردم برای گلکسی اس ۲ تا قیمتش کم بشه.... 

bttt0
18-06-2011, 16:40
نه دوست من اصلا ارزش نداره :31:

bking
18-06-2011, 18:16
بودجه شما الان چقدره؟ ...سخت افزار سه جی اس قدیمی شده....
با هفتصد تومن خیلی گوشی های آندرویدی بهتری میتونید تهیه کنید...الان بحث دو هسته ای ها داغه...من جات بودم صبر می کردم برای گلکسی اس ۲ تا قیمتش کم بشه.... 

ممنون از پاسختون !
بودجه حدود 700 تومن ولی تا گالاکسی اس 2 بیاد. و قیمتش هم پایین بیاد طول میکشه !اما حالا کدوم گوشی رو پیشنهاد میکنید !؟

bttt0
18-06-2011, 18:31
دوست عزيز شما انتظاراتتون رو از گوشي بيان كنيد تا دوستان بهتر راهنمايي كنند ':10:

Danitondar
18-06-2011, 18:56
Galaxy s II اومده 920 هزار تومن بذار Sensation بیاد بهتره نقد هر جفتشون رو خوندم بین این سه رقیب
HTC-Sensation-----------Galaxy S II------------LG Optimus 2X
HTC از همشون بهتر بود!رابط کاربری خیلی بهتری هم داره!

*Ali*
18-06-2011, 19:06
دوست عزیز باید یه نکته رو مد نظر داشته باشید.
اگر میخواهید اپل بگیرید باید بدونید اگه تا حالا با اپل و تکنولوژیش آشنا نبودید دارید وارد یه دنیای جدید از اسمارت فون میشید.
سخت افزار 3GS درسته مال 2009 هست ولی هنوز قدرت خودش رو داره و حدود 80% کارایی iPhone 4 رو بهتون میده ، اپل آپدیت iOS 5 رو برای این گوشی هم ارائه خواهد داد. پس مطمئن باشید گوشی ضعیفی نیست.
اگر هم دوست دارید که اپلی نباشید که طبق گفته دوستان GS II رو بگیرید ، بعد همین که گرفتینش پس فرداش ال جی میاد یه گوشی میزنه رو دست اون ، پس فرداش موتورولا یه غول میزنه ، بعد دوباره سامسونگ میاد میزنه رو دست همه شون و شما هرروز باید دنبال یه چیز جدید باشید که آخر سر هیچ کدوم هم آش دهن سوزی نیستند(به نظر شخصی)
انتخاب با خودتون هست.

bking
18-06-2011, 19:26
ممنون از همه
دوست عزیز درست گفتند من باید بگم که چه طور گوشی می خوام
1-فرمت هایی ویدیویی زیادی رو پخش کنه
2-سال های زیادی پشتیبانی بشه یعنی اپدیتش زیاد باشه
3-فکر کنم همه گوشی هایی با این قیمت برنامه های زیاد خوبی داشته باشه
4-دوربین فیلم برنامه خوبی داشته باشه

بازم ممنون ،

Danitondar
18-06-2011, 20:01
همون sensation عالیه!

*Ali*
18-06-2011, 20:13
ممنون از همه
دوست عزیز درست گفتند من باید بگم که چه طور گوشی می خوام
1-فرمت هایی ویدیویی زیادی رو پخش کنه
2-سال های زیادی پشتیبانی بشه یعنی اپدیتش زیاد باشه
3-فکر کنم همه گوشی هایی با این قیمت برنامه های زیاد خوبی داشته باشه
4-دوربین فیلم برنامه خوبی داشته باشه

بازم ممنون ،
3GS و کلا آیفون ها فرمت ویدیویی رو به صورت Default فقط MP4 و MOV پخش میکنند. ولی با نصب Player های جانبی تقریبا هر نوغ فرمت تصویری رو که فکرش رو بکنید میتونید باز کنید. DAT ، M4V ، FLV ...
از لحاظ پشتیبانی ، توی ایران ضعیف هست ولی اگه اهل تهران باشید پشتیبانی قوی ای براش وجود داره از لحاظ تعمیر و ... و آپدیت نرم افزاری هم که فعلا داره براش میاد و فکر کنم تا یک سال دیگه آپدیت داشته باشه.
از لحاظ برنامه و بازی هم که حرف اول رو میزنه
دوربینش هم بد نیست.
باز هم انتخاب با خودتونه:10:

iMosi
18-06-2011, 20:19
اگر دوست داری پولتو هدر بدی سه جی اس بخر
بهترین کار صبر برای ورود رسمی گلکسی اس ۲به ایرانه.....یعنی مایکروتل بیارتش
عجله نکن و گول مارک اپل هم نخور....

Pami
18-06-2011, 20:38
دیگه انصافا خیلی ستمه الان با وجود اینهمه گوشی های تاپ پول برای 3GS با سخت افزار قدیمی بدید . چقدره ؟! فک کنم حدود 650 باشه 8 گیگش .
با این پول میتونید 16 گیگ گلکسی اس بخرید تازه تهش بازم براتون پول میمونه ، در همه شرایط هم 3GS رو شکست میده .

bking
18-06-2011, 20:48
از همه دوستان بینهایت ممنونم مثل اینکه باید صبر کنم گالاکسی اس 2 بیاد !!
حالا این گوشی کی میاد و قیمتش حدودا چنده ؟! و. مهمتر از همه میتونه از لحاظ پخش فرمت های ویدیویی با ایفون برابری کنه !؟
اما یه مشکل وجود داره که میگن سیستم عامل ایفون بهتر از اندرویده ؟!!
نظرتون چیه ؟!

Pami
18-06-2011, 21:02
گلکسی اس 2 که الان هم هست ، میانگین قیمتش 1 میلیون هست
بحث انتخاب بین ios و android هم الان بیشتر سلیقه ای هست و این که interface کدوم رو بیشتر میپسندین .
برنامه های اندروید هم به اندازه ios الان زیاد هست و از این بابت جای نگرانی نیست
خلاصه مهمترین نکته اینه که اصلا فکر 3gs رو نکنین ، دیگه وقت خریدن این گوشی نیست ، باز 850 تومن بدید آیفون 4 بخرید بیشتر ارزش داره تا 3gs

*Ali*
18-06-2011, 22:58
گلکسی اس 2 که الان هم هست ، میانگین قیمتش 1 میلیون هست
بحث انتخاب بین ios و android هم الان بیشتر سلیقه ای هست و این که interface کدوم رو بیشتر میپسندین .
برنامه های اندروید هم به اندازه ios الان زیاد هست و از این بابت جای نگرانی نیست
خلاصه مهمترین نکته اینه که اصلا فکر 3gs رو نکنین ، دیگه وقت خریدن این گوشی نیست ، باز 850 تومن بدید آیفون 4 بخرید بیشتر ارزش داره تا 3gs
100% !
برای خرید آیفون 4 هم زمان خوبی نیست. بحث من روی کیفیت بود که 3GS هنوز قدرت خودشو داره وگرنه آپدیت نسخه 5 براش ارائه نمیشد. برای ما ایرانی ها که به جز بازی کردن و تماس گرفتن کار خاص دیگه ای نمیکنیم نباید تفاوت محسوسی بین پردازنده 3GS و GS II باشه (قثط برای ما)

Danitondar
18-06-2011, 23:07
این گوشی یه ماهی هست اومده قیمت هم در بندر عباس 920 هزار تومن! نگران نباش روز به روز میآد پایین تر در ضمن برو نقدش هم از تو GSM بخون ضرر نداره!

fabio montari
18-06-2011, 23:25
اره سگش می ارزه به کل گوشی های سامسونگ

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

اگر دوست داری پولتو هدر بدی سه جی اس بخر
بهترین کار صبر برای ورود رسمی گلکسی اس ۲به ایرانه.....یعنی مایکروتل بیارتش
عجله نکن و گول مارک اپل هم نخور....
همین اپل نبود همتون باید با ایده ها و طراحی های ناب سامسونگ حال میکردید :27: برید دعا کنید اپل ایفون 2g داد تا بزرگترین کپی کننده ها بپرن روش اخه کودم ادمی میاد برند بنز رو با هیوندای مقایسه کنه معلومه با ایرانی های جهان سومی

Danitondar
18-06-2011, 23:34
بله اپل از سامسونگ بابت همین کپی ها شکایت کرد مخزن اصلی همون اپله!

ravani_13
19-06-2011, 02:28
تاپیک رو به انحراف نبرید این جوری دوستمون هم به نتیجه نمی رسه

با اینکه خودم شدیدا اپلی هستم ( اواتار و امضار رو ببین که پرچم بالاست :5::31: ) ولی شدیدا مخالف خرید تری جی اس با این قیمت هستم

کلا خیلی بده که گوشی های نسل قدیمی تر ایفون اصلا منصفانه ارزون نمیشن و این امر ادامه پیدا میکنه تا به کل خارج بشند و ۲ نسل جدید تر بیاد ( ۴ جی برای ۳جی و ۵ جی برای ۳جی اس )

Aless
19-06-2011, 02:43
منم فکر نمیکنم خریدش به صرفه باشه
گزینه های خیلی بهتری با این بودجه دارید

fabio montari
19-06-2011, 14:36
تاپیک رو به انحراف نبرید این جوری دوستمون هم به نتیجه نمی رسه

با اینکه خودم شدیدا اپلی هستم ( اواتار و امضار رو ببین که پرچم بالاست :5::31: ) ولی شدیدا مخالف خرید تری جی اس با این قیمت هستم

کلا خیلی بده که گوشی های نسل قدیمی تر ایفون اصلا منصفانه ارزون نمیشن و این امر ادامه پیدا میکنه تا به کل خارج بشند و ۲ نسل جدید تر بیاد ( ۴ جی برای ۳جی و ۵ جی برای ۳جی اس )
من نخواستم منخرق کنم تایپیکو اینو تو جوابه اون بنده خدایی که گفته گول مارکه. اپل رو نخور گفتم که حساب کار بیاد دستش