PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه تبلتی به درد من می خوره؟!

habstem
17-06-2011, 19:10
سلام بچه ها

به نظر شما برای من چه تبلتی خوبه؟

توضیحات:
اول از همه اینترنت (!) با وایرلس و وای فای و gprs و edge و .... خلاصه با هر چی، هرجا که بشه می رم اینترنت و حداقل حداقل یه ایمیلی باید چک کنم ! :20:
و مسلماً اگه بشه باهاش اس ام اس هم فرستاد که مایه ی مسرّت و شادمانی خواهد بود !!:5:

خب، دوم اینکه ترجیح می دم سیستم عاملش آندروید باشه (اونم honeycomb یا ورژن بالاتر(!؟!؟!) )

سوم اینکه برنامه های جدید هم که ارائه می شه دانلود ، نصب و تست می کنم.

چهارم اینکه خیلی سنگین نباشه ولی در عین حال کوچولو (7اینچی) هم نباشه ! ولی دیگه بیش از 10 اینچم نباشه!

اگه بشه بهش فلش (که پورت usb لازم داره!) وصل کرد که دیگه عالی می شه !

راستی ! قیمتش هم مناسب باشه!:31:

عجله هم ندارم و می تونم صبر کنم:8:

مرسییی:11:

-------------

کاشکی یه بخش جدا واسه تبلت هم داشتیم !

iMosi
17-06-2011, 19:59
گلکسی تب ۸۰۹اینچ …تابستون صبر کن با گارانتی رسمی نمایندگی سامسونگ پارس مایکروتل وارد ایران میشه.....هانی کومب ۳.۱به بعد یواسبی هاست هم داره وبه راحتی فلش هم میخوره....

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

قیمتش فقط به شرط خرید از مایکروتل خوبه/./..

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

قیمتش فقط به شرط خرید از مایکروتل خوبه/./..

biostar
17-06-2011, 20:02
خب بازار تبلت ها متعلق به شرکت اپل هست ، قیمت Ipad 2 هم به الان خیلی خوب شده و با قیمت زیر 1 تومان به فروش میرسه

از نظر سیستم عامل هم هنوز برای تبلت ها بهترین هست

و بعد از اون میشه تبلت خوب موتورولا رو پیشنهاد داد که رقیب مناسبی برای اپل Ipad هست و قیمتی حدود 900 تومان داره.

معیار های مختلفی برای خرید تبلت هست که یکی از مهم ترین اونها باتری هست و همونطور که می دونی قوی ترین باتری رو اپل داره.

habstem
17-06-2011, 22:39
گلكسي تب 8.9 فلش ميخوره بهش؟!مطمئنيد؟
اگه بخوره خيلي خوبه كه!

-------

آي پد كه نميخوام!

زوم، سنگين نيس؟!

-------

باتشكر!

Dj_aghamajid
17-06-2011, 22:57
خب بازار تبلت ها متعلق به شرکت اپل هست ، قیمت Ipad 2 هم به الان خیلی خوب شده و با قیمت زیر 1 تومان به فروش میرسه

از نظر سیستم عامل هم هنوز برای تبلت ها بهترین هست

و بعد از اون میشه تبلت خوب موتورولا رو پیشنهاد داد که رقیب مناسبی برای اپل Ipad هست و قیمتی حدود 900 تومان داره.

معیار های مختلفی برای خرید تبلت هست که یکی از مهم ترین اونها باتری هست و همونطور که می دونی قوی ترین باتری رو اپل داره.
این بنچمارکها رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تو وبگردی و موزیک و...ASus اوله و تو ویدئو IPAD2

اینم قدرت اجرا:

habstem
17-06-2011, 23:18
بعد يه سوال ديگه
اينكه نسخه ي واي فاي فرقش با 3g چيه؟

و تو ايران كدومش بهتره؟!
-----

ايسوس تو وبگردي بهتره؟؟
يعني چطور؟؟

amiredge
20-06-2011, 13:44
نسخه ی 3G سیم کارت میخوره و میتونی باهاش بری اینترنت.(یادت باشه فقط اینترنت)به جز گلکسی نب 7 اینچ

تو ایران هم مسلما 3G بهتره همینطور که در همه جا 3G بهتره.چون میتونی از GPRS استفاده کنی.

h!tman
20-06-2011, 14:10
Xoom توی کشش نرم افزاری بسیار عالیه
Galaxy tab هم خوبه گارانتی هم کار خاصی نمیکنه
یکی از دوستان روش وین 95 ریخته بود (فقط برا رفع عقده =)))
ولی Xoom واقعا قویه و اگر نت درست حسابی دارید Xoom رو پیشنهاد میکنیم
جدیدا play book black berry هم اومده که از نظرم همچین بدک نیست ولی نرم افزارای کمی داره و کار باهاش یک حرفه ای میطلبه

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

نسخه ی 3G سیم کارت میخوره و میتونی باهاش بری اینترنت.(یادت باشه فقط اینترنت)به جز گلکسی نب 7 اینچ

تو ایران هم مسلما 3G بهتره همینطور که در همه جا 3G بهتره.چون میتونی از GPRS استفاده کنی.
یک سری الحاقیات هم داره برای Sms و call که نمیدونم تا چه حد جدیه قضیش
ولی روی آی پد به راحتی میشه این کارو با یک نرم افزار کرد
اینم دیر یا زود برای هانی کامب میاد

biostar
20-06-2011, 14:11
این بنچمارکها رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو وبگردی و موزیک و...ASus اوله و تو ویدئو IPAD2

اینم قدرت اجرا:

تقریبا تو همه ی موارد Ipad 2 برتر بود..... نه ؟

alireza r30
22-01-2012, 13:38
به نظر من galaxy tab 10.1 بخر خیلی تبلت خوبیه قیمت 16 گیگشو که من چهار روز پیش تو علاالدین قیمت کردم 910 تومن بود . قابلیت نمایش word و power paint رو هم داره اما نمیتونه اونها رو ویرایش کنه.

F R E E M A N
22-01-2012, 21:00
..............................

mdco1362
29-01-2012, 11:17
دوستان من یه تبلت می خوام که بتونه با آفیس کارکنه . کارم بیشتر پخش پاور پوینته و آیا برای سمینار دادن تبلت خروجی برای ویدیو پروجکشن داره یانه ؟ قیمت مناسب باشه . بازی و وب گردی چندان برام اهمیت نداره . ممنون از کمکتون.

F R E E M A N
29-01-2012, 11:20
دوستان من یه تبلت می خوام که بتونه با آفیس کارکنه . کارم بیشتر پخش پاور پوینته و آیا برای سمینار دادن تبلت خروجی برای ویدیو پروجکشن داره یانه ؟ قیمت مناسب باشه . بازی و وب گردی چندان برام اهمیت نداره . ممنون از کمکتون.
در چه رنج قیمتی؟
ویندوزی باشه؟

mdco1362
29-01-2012, 11:40
در چه رنج قیمتی؟
ویندوزی باشه؟
قیمت زیر 500 نمیدونم ویندوزی بهتره یا آندروییدی یا ... چیزی باشه که آفیس با فایل های 100 تا150مگی رو بتونه ساپورت کنه . ضمنا تبلت ها پورت خروجیشون فقط usb هست؟ ویدیو پروژکتور بهشون وصل نمیشه؟
ممنون که به این سرعت جواب دادید:11:

F R E E M A N
29-01-2012, 14:06
قیمت زیر 500 نمیدونم ویندوزی بهتره یا آندروییدی یا ... چیزی باشه که آفیس با فایل های 100 تا150مگی رو بتونه ساپورت کنه . ضمنا تبلت ها پورت خروجیشون فقط usb هست؟ ویدیو پروژکتور بهشون وصل نمیشه؟
ممنون که به این سرعت جواب دادید:11:
زیر 500 تبلت ویندوزی نیست، مگر اینکه دست دوم باشه
2 مدل اندرویدی نزدیک 500 هست که پورت hdmi هم دارند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_specs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproducts%2Fvpad10s.htm)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roducts%2Fta%2Farchos_101it%2Fspecs.html%3Fcountry %3Dgb%26lang%3Den)
توصیه میکنم بودجه را افزایش بدی به 700 و از مدلهای بالاتر خرید کنی

mdco1362
29-01-2012, 16:43
زیر 500 تبلت ویندوزی نیست، مگر اینکه دست دوم باشه
2 مدل اندرویدی نزدیک 500 هست که پورت hdmi هم دارند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_specs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproducts%2Fvpad10s.htm)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roducts%2Fta%2Farchos_101it%2Fspecs.html%3Fcountry %3Dgb%26lang%3Den)
توصیه میکنم بودجه را افزایش بدی به 700 و از مدلهای بالاتر خرید کنی

ممنون از راهنماییتون:11: