PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صداهای هولوفونیک و تاثیر آن بر مغز

ms368
17-06-2011, 16:52
سلام دوستان
این 2 تا فایل صوتی رو دانلود کنید و بعد اجراش کنید فقط باید با هدفون گوش کنید وگرنه تاثیرشو حس نمیکنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن شنیدم که این نوع صداها رو باید وقتی خوابی با هدفون گوش کنی
دلیلش هم اینه که کارایی مغزو میبره بالا و باعث آرامش و اعتماد به نفس میشه /

حالا سوام اینه
از نظر پزشکی چقدر صحت داره و تا چه حد کارایی مغزو بالا میبره و آیا روی همه کس جواب میده

درضمن من دارم حجم عظیمی از این فایلها رو دانلود میکنم و نمیخوام بعد از دانلود پشیمون شم .

درضمن درباره نرم افزار انگلیسی در خواب هم توضیح مختصری بدید

Saeed System
17-06-2011, 23:47
خیلی جالبه فقط یه زره ترسناکه من که میترسم تو خواب گوش بدم همش صدای کبریت روشن کردن صدای تکون دادن کبریت

صدای پا .. آدم میترسه فکر میکنه جن اومده تو خونه کابوس میبینه :31:

نمیشه تو روز گوش داد موقع بیداری؟؟

فایل دومی رو الان گوش دادم اون که قشنک انگا رجن داره صحبت میکنه با آدم.... من که خیلی ترسیدم:41:

از این نوع فایلها مثلا صدای آهنگش نیست؟؟ فقط آهنگ باشه

ms368
18-06-2011, 10:38
رفیق من خودمم درباره این علم هیچ اطلاعاتی ندارم

در پی جستجوی انگلیسی در خواب که آیا موفق امیره یا نه - به این موضوع برخوردم و باکمی سرچ در فرومها و وارزهای خارجی چندتا لینک سنگین پیدا کردم که هنوز دانلود نکردم و منتظر جواب دوستان هستم که آیا از نظر علمی واقعا ثابت شده ؟

چندتا صفحه توی سافت آرشیو پیدا کردم اگه محدودیت نداری دانلود کن و جوابشو بده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+

Alamate Soal
18-06-2011, 10:49
اون صداي كبريت كه براي تست هدفون ها درست شده .
تاثير موسيقي در آرامش و خواب كم نيست . دسته اي از موسيقي ها باعث خستگي ذهن و خواب ميشن و دسته اي هم باعث تحريكات نوستالوژيك و ... ميشن . بقيه موسيقي درماني ها هم براي مديتيشن هستن . از اين موسيقي ها زياد هست تو اينترنت .
اگه فقط براي خواب آروم ميخواين پيشنهاد ميكنم اين فايل ها رو تو اينترنت پيدا كنين و با هدفون گوش كنين

Natural Voice - Ocean
Natural Voice - Jungle Morning

اگه اديت نشده باشن هم بهتره . من خودم دارمشونولي يادم نيست از كجا دانلود كردم

ms368
18-06-2011, 22:13
اون صداي كبريت كه براي تست هدفون ها درست شده .
تاثير موسيقي در آرامش و خواب كم نيست . دسته اي از موسيقي ها باعث خستگي ذهن و خواب ميشن و دسته اي هم باعث تحريكات نوستالوژيك و ... ميشن . بقيه موسيقي درماني ها هم براي مديتيشن هستن . از اين موسيقي ها زياد هست تو اينترنت .
اگه فقط براي خواب آروم ميخواين پيشنهاد ميكنم اين فايل ها رو تو اينترنت پيدا كنين و با هدفون گوش كنين

Natural Voice - Ocean
Natural Voice - Jungle Morning

اگه اديت نشده باشن هم بهتره . من خودم دارمشونولي يادم نيست از كجا دانلود كردم
من میخوام بدونم این فناوری صدای چند بعدی از نظر علمی چقدر صحت داره و پزشکان سایت هم یه نظر بدن بد نیست .

ممنون

Glad Boy
18-06-2011, 23:26
مثلا فایلی هست (موزیک یا هرچی ...) که بذاریم قبل یا حین خواب گوش کنیم بعد مخمون کاراییش زیاد بشه !
مثلا من فردا امتحان دارم می خوام تا ساعت 3 شب درس بخونم 8 صبح هم پاشم دوباره درس بخونم !
چیزی هست که باعث بشه که مغزم با اینکه کم خوابیدم سرحال بشه !

Alamate Soal
19-06-2011, 07:29
ممنون بابت معرفی فایلها
والا توضیحاتی که شما دادی توی گوگل کم نیست
اصلا صحبت من درباره موسیقی و تاثیرش رو مغز نیست
من میخوام بدونم این فناوری صدای چند بعدی از نظر علمی چقدر صحت داره و پزشکان سایت هم یه نظر بدن بد نیست .

ممنون

خب من هم جزء همون دسته بودم كه نظر دادم و كاملا هم علمي توضيح دادم . البته اگه ميخواين يخورده بازترش ميكنم :20:
همه صداها از گوش به مغز ميرسن و پس از تحليل در مغز شنيده ميشن . پس طبيعيه كه همه نوع صدا روي همغز تاثير بزاره
مثلا صداهاي نوستالوژيك صداهايي هستن كه شما قبلا شنيدينش و براتون خاطره انگيز هستند و شنيدن اين صداها باعث تحريك احساسات شما ميشن
اين فناوري جديد هم همينطوره

موفق باشيد:11: