PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید گوشی تا سقف 210 یا 240

mahdi rahimi
17-06-2011, 11:53
سلام به همگی ، می خوام گوشی بخرم با مشخصات زیر :

لمسی ، دارای سیستم عاملی که اکثر برنامه های مفید رو پشتیبانی کنه ، دوربین برام مهم نیست (3.2 مگاپیکسلی هم باشه خیلی خوبه ولی مثل بعضی گوشیها که 5مگاپیکسل است اما اندازه ی دو مگاپیکسل کیفیت دارند نه.) ، حافظه داخلی و خارجی برام مهمه متوسط به ترتیب مثلا 60 مگابایت و 8 گیگابایت پشتببانی کنه. نظر خودم درمورد سامسونگ است چون فکر می کنم که گوشیهای نوکیا گرونند و دلیل گرون بودنشون هم به نظر دوستم اسم در کردن نوکیاست.

لطفا نظرتون رو در مورد گوشیهایی که میشناسید بگید.

bttt0
17-06-2011, 12:09
سلام
متناسب با بودجه خودتون Samsung Galaxy Mini S5570 اگر یکم کوچولو هم بیشتر هزینه کنید Samsung Galaxy Gio که خیلی بهتر میشه اگر این کار و کنید :31:

mahdi rahimi
17-06-2011, 13:23
سلام ، ممنون از راهنماییت. به نظرتون چطور میشه فهمید که این گوشیها که معرفی کردین اصله یا نه ، مثلا در نوکیا با توجه به رقم 7 و 8 سریالش میشه فهمید اما در سامسونگ از کجا بفهمیم ، دوباره ممنون میشم که از اطلاعاتتون در اختیار ما بگذارید. و اگر ممکنه در مورد گارانتی mini s5570 نیز بگویید.(که مثلا گارانتی بهتره برای کدوم شرکت باشه.)

bttt0
17-06-2011, 14:21
خواهش میکنم دوست من ... گوشیتون رو با گارانتی اصلی (مایکروتل ) بگیرید که در مورد اصل بودنش هم خیالتون راحت باشه در مورد اینکه ترفند خاصی داشته باشه یا نه اطلاعاتم کامل نیست بقیه دوستان نظر بدند بهتره ولی با این کد میتونید سریال نامبر گوشیتون رو چک کنید (IMEI *#06# ) .

mahdi rahimi
18-06-2011, 09:40
سلام ، بازم ممون از راهنماییت ، می شه بگی که آیا این گوشی (galaxy mini s5570 ) از زبان فارسی پشتیبانی میکنه و اگر نمی کنه آیا می شه کاری کرد که کنه. و اگر به هیچ وجه فارسی را پشتیبانی نمی کنه اونوقت اگه یک نرافزار دیکشنری انگلیسی به فارسی نصب کردم دچار مشکل می شم؟ یا نه
و اگه دچار مشکل بشم یعنی قادر به مشاهده ی هیچ کلمه فارسی نباشم ، اونوقت این گوشی ارزش خریدن داره؟ چون
دیکشنری از نرم افزارهای مهمه منه.

bttt0
18-06-2011, 16:24
بله دوست عزیز میتونه ساپورت کنه در مورد دیکشنری هم مشکلی نداره و هم اینکه جاوا رو هم به خوبی ساپورت میکنه در مورد اطلاعات بیشتر درباره این گوشی هم میتونین به تاپیک این گوشی مراجعه کنید و با دوستانی که این گوشی و دارند مشورت کنید باز:46:

mahdi rahimi
25-06-2011, 16:32
سلام ، آقا از صبر و حوصله ای که نسبت سوالهام به خرج دادی ممنونم ، من همون گالاکسی مینی رو خریدم.