PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش Admin

xmixx
17-06-2011, 10:44
سلام
من ویندوز XP x64 نصب کردم و اکانت Adminش که پیش فرض بود رو کار کردم
حالا وقتی میخام یوزر جدید بسازم،اکانت Admin دیگه نمیاد فقط اکانت های جدید موقع لوگین دیده میشن
باید اونا رو پاک کنم تا دوباره اکانت Admin بیاد
از Administrative tools,User هم رفتم تا فعالش کنم اما فعال هست ولی بالا نمیاد

من چطوری باید اونو تنظیم کنم که با یوزرهای دیگه هنگام لوگین دیده بشه؟

F-Privacy
17-06-2011, 18:43
سلام.

یه ادیتور رجیستری رفته سپس به این مسیر بروید :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserLis t

یک متغیر جدید بنام Administrator از نوع DWORD ایجاد نمائید و مقدار اون برابر 1 قرار بدهید ، ادیتور رجیستری را ببندید و سیستم را ریستارت نمائید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته 1 : چون ویندوز تون 64 بیتی هست ممکنه لازم باشه بعوض نوع DWORD ، از نوع QWORD برای متغیر Administrator استفاده بشود.

نکته 2 : اگر روش مورد اشاره در حالت طبیعی عمل ننمود به Safe Mode رفته و از اونجا لحاظ کنید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:11:

Ship Storm
17-06-2011, 23:17
یوزر admin بعد از ساخت یک یوزر جدید دیگه لود نمیشه و شما موقع بالا اومدن ویندوز در صفحه ای که یوزر ها مشخص شده میتونید کلید های ترکیبی ctr+alt+del رو دوبار پشت سر هم بزنید تا پنجره ورود دستی نمایش داده بشه و در قسمت های مربوطه یوزر administrator رو تایپ و در صورت داشتن پسورد اون رو هم وارد کنید و enter بزنید