PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک Partition Manager کارآمد.

*Ali*
16-06-2011, 18:34
سلام
قصد تغییر ویندوز دارم و میخوام اول با یه پارتیشن منیجیر که Bootable باشه درایو ویندوزم رو پاک کنم و یه درایو دیگه بهش ملحق کنم و روی حجم به دست اومده ویندوز جدید رو نصب کنم.
شما برای این کار کدوم پارتیشن منیجر رو پیشنهاد میدید؟:10:

p30worldtizhosh
16-06-2011, 18:50
دورد

میخواید په ویندوزی نصب کنید ؟؟؟

Dark Shine
16-06-2011, 19:06
من Paragon Partition Manager رو توصیه میکنم

*Ali*
17-06-2011, 14:36
دورد

میخواید په ویندوزی نصب کنید ؟؟؟
Win 7 64bit

من Paragon Partition Manager رو توصیه میکنم

Bootable هست این؟ لینک دانلود و ... رو لطف میکنید؟

Dark Shine
17-06-2011, 14:43
Bootable هست این؟ لینک دانلود و ... رو لطف میکنید؟
Paragon Partition Manager 11 Server یکی از معروف ترین و بهترین نرم افزار ها در زمینه امکان مدیریت کامل بروی هارد دیسک میباشد. این برنامه با دارا بودن ابزار ها و خصوصیات منحصر به فرد تمامی امکانات جهت مدیریت موثر بروی سرور را میدهد و امکان Downtime را برای مدیر سرور به حداقل میرساند. همچنین در این نسخه ما برای شما تمام ورژن های این نرم افزار را که برای سرور و کلاینت (استفاده کاربران) ساخته شده را قرار داده ایم همچنین به همراه این ۲ نسخه برای هر کدام یک بوت سی دی که در مواقع اضطراری به کار می آید و میتوان به صورت Bootable دیسک خود را مدیریت کرد و به علاوه یک مجموعه از پلاگین های مهم و بسیار پر کاربرد برای دانلود قرار گرفته است
اینم لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
غیرِمستقیمِ

jafarian
17-06-2011, 14:47
شمااگرسیدی بوتیبل برای پارتیشن بندی میخواین میتونید ازبرنامه های Acronis Disk Director 11 یا MiniTool Partition Wizard Pro استفاده کنید البته سیدی Hiren's BootCD هستش که کلی ابزاردرزمینه بوت تو خودش جا داده که یک قسمتش مخصوص پارتیشن بندی هارد هست که از تاپیک پایین خواستین میتونید دان کنید:20:

تاپیک Hiren's BootCD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود MiniTool Partition Wizard Bootable CD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید