PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مـرورگر سریـع و قدرتمنـد اینترنـت | Uc Browser v8.0.352

Hadi King
16-06-2011, 16:54
UC Browser v8.0.352 S60v5 SymbianOS9.4 Unsigned English By RANjAN

UC Browser جزء مرورگر های سریع و پر قدرت محصوب میشه که دارای امکانات بسیار زیادی هم هست
و میشه گفت با Opera Mobile رقابت میکنه .
از برتری های این مرورگر نسبت به Opera Mobile میشه به دانلود منیجر قدرتمند اشاره کرد .

قابلیت ها :

باز کردن صفحات مانند کامپیوتر با استفاده از بزرگنمایی
باز کردن چندین تب بصورت همزمان
سرعت بارگذاری بالای صفحات
متصل شدن به شبکه های اجتماعی
برنامه مدیریت بر دانلودها
ذخیره ی صفحات ، عکس ها
جستجوی مستقیم در موتور جستجوهای مختلف
نمایش صفحات مورد علاقه و چندین لینک معروف
پشتیبانی از سیستم RSS و Atom
حالت شب
تغییر تم برنامه
دارا بودن کلیدهای میانبر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

UC browser is a free web browsing software for all kinds of hand-held mobile phone-based
mobile terminals. UC browser, users can quickly access the Internet, ready to interact
with the network data world, limit access to wireless surfing experience: Edit personal
blog, bubble forum / visiting the community, send and receive email, download files,
subscribe to RSS ... ... to the Internet world filled with imported bags and enjoy high
quality mobile life
موفق باشید!:40:

Mohammad Hosseyn
21-06-2011, 21:20
من ورژن 7.7 رو دارم و از داخل گوشی ک چک میکنم واسه اپدیت میگه آپدیت شما آپ2دیتی :31:

به هر حال مرسی ... ولی تنها مشکلش همون ساپورت نکردن فارسی ... گاهی هم قطع میشه که اپرا هم هست ...

befermatooo
15-08-2011, 09:59
و میشه ازش به عنوان یک فیلتر شکن استفاده کرد .

ولی تنها مشکلش همون ساپورت نکردن فارسیراه حلی برای این مشکل نیست ؟

دوستانی که انگلیسیشون خوبه یه سر به انجمن خود برنامه بزنن و تو این تاپیک یکی گفته زبان عربی ساپورت نمیشه و فکر کنم ادمینش یه توضیحاتیدادن + یه سری تنظیمات :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببینین چیزی سر در میارین ؟