PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ویدئو پست

farokh007
16-06-2011, 12:58
سلام به همگی
من تو یه صحنه 4تا دوربین گذاشتم و می خوام که به ترتیب این دوربین ها رندر شن و 4تا عکس بم تحویل بدن!
این کارو با ویدئو پست کردم به ترتیب شکل زیر! ولی مشکل اینه که وقتی براش add image output event تعریف میکنم صحنه 2بار رندر میشه و من بجای 4تا عکس 8تا عکس تحویل میگیرم....
اگه هم نزارم اصلا سیو نمیشه!با اینکه من تو تنظیمات common یک آدرس برای ذخیره شدن دادم
لطفا کمک کنید و بم بگید دارم کجا رو اشتباه میکنم؟؟؟؟؟/

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N O V A L I S
16-06-2011, 23:44
این کار رو خیلی راحت می تونی با Batch Render... انجام بدی :
Rendering Menu>Batch Render...

farokh007
17-06-2011, 19:48
این کار رو خیلی راحت می تونی با Batch Render... انجام بدی :
Rendering Menu>Batch Render...

میشه بیشتر توضیح بدین....

N O V A L I S
17-06-2011, 21:26
ساده است.. Batch Render رو بالا میاری و به ازای هر دوربین روی Add کلیک می کنی و تنظیماتش رو از پائین انجام می دی، مثل اسم دوربین، فرمت خروجی، آدرس ذخیره خروجی رندر و تنظیمات صحنه و رندر.. (تنظیمات صحنه رو میشه از این جا ذخیره کرد : Tools>Manage Scene States - تنظیمات رندر رو هم میشه از قسمت پائین دیالوگ Render Setup (میانبر : F10) لیست بازشوی Preset از طریق Save Preset ذخیره کرد..

farokh007
17-06-2011, 22:01
ساده است.. Batch Render رو بالا میاری و به ازای هر دوربین روی Add کلیک می کنی و تنظیماتش رو از پائین انجام می دی، مثل اسم دوربین، فرمت خروجی، آدرس ذخیره خروجی رندر و تنظیمات صحنه و رندر.. (تنظیمات صحنه رو میشه از این جا ذخیره کرد : Tools>Manage Scene States - تنظیمات رندر رو هم میشه از قسمت پائین دیالوگ Render Setup (میانبر : F10) لیست بازشوی Preset از طریق Save Preset ذخیره کرد..

ممنون خیلی حال دادی............