PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « مشکل IEXPLORE.EXE »

Raziel007
16-06-2011, 05:33
چند روزی که وقتی روی اینترنت اکسپلورر کلیک میکنم و در تسک منیجر تب Processes نگاه میکنم دو عدد IEXPLORE.EXE را مشاهده میکنم. این در حالی که فقط یه صفحه باز است. همچنین سرعت لود شدن صفحات خیلی کم شده در صورتی که ریسیو خوبی دارم. آیا سیستم ویروسی شده؟
در ضمن آنتی ویروس Kaspersky Anti-Virus 2012 نصب هست ولی چیزی پیدا نمیکنه!
همچنین با Malwarebytes' Anti-Malware و Trojan Remover سیستم را اسکن کردم ولی مشکل هنوز پا بر جاست.
با تشکر

Raziel007
16-06-2011, 07:37
یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که وقتی ویندوز بالا میاد فايلها در task manager procsses يوزر ندارند و بعد از سه الي پنج دقيقه يوزرها كم كم ظاهر مي شوند. و امکان اجرای برنامه ای را ندارم. تا یوزر ها پدیدار شوند!
ویندوز رو پاک کردم و دباره نصب کردم ولی باز مشکل را دارد.
ویندوز XP SP3

AlexanderMahone
20-06-2011, 14:55
یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که وقتی ویندوز بالا میاد فايلها در task manager procsses يوزر ندارند و بعد از سه الي پنج دقيقه يوزرها كم كم ظاهر مي شوند. و امکان اجرای برنامه ای را ندارم. تا یوزر ها پدیدار شوند!
ویندوز رو پاک کردم و دباره نصب کردم ولی باز مشکل را دارد.
ویندوز XP SP3
به ادرسی که بهت میدم برو دوست دیگری هم مشکل شمارو داشتن که در اون ادرس مشکلشون حلشد میتونه کمکتون کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:11:

Raziel007
22-06-2011, 12:34
به ادرسی که بهت میدم برو دوست دیگری هم مشکل شمارو داشتن که در اون ادرس مشکلشون حلشد میتونه کمکتون کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:11:
من که راه حلی در اون تاپیک پیدا نکردم جز Fdisk!

AlexanderMahone
22-06-2011, 15:16
من که راه حلی در اون تاپیک پیدا نکردم جز Fdisk!
توی اون ادرس اون دوستمون مشکلی مثل شما داشت که از یه سری ویروس بود و یکی دیگه اومد در مورد مشکلیشبیه اون صحبت کرد که راه حلش فرمت بود که اونم تازه خودش میخواست که ریشه ویروس کامل کنده بشه:13: