PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد 206 اتاق عوض شده

smwin
16-06-2011, 00:16
با سلام

من یه 206 v8 sd میخوام بخرم که مدلش 88 و فروشنده میگه اتاقشو کامل ایرانخودرو یکبار عوض کرده
فروشنده آدم مطمئنیه ولی میخوان ببینم آیا ماشینی که اتاقش عوض شده میتونه بد باشه؟؟؟

به چه چیزایی دقت کنم؟ قیمتش حدود 12.400

ممنون از راهنماییتون

mohamad skystar
16-06-2011, 00:25
با سلام

من یه 206 v8 sd میخوام بخرم که مدلش 88 و فروشنده میگه اتاقشو کامل ایرانخودرو یکبار عوض کرده
فروشنده آدم مطمئنیه ولی میخوان ببینم آیا ماشینی که اتاقش عوض شده میتونه بد باشه؟؟؟

ممنون از راهنماییتون

بستگی داره شاسی آسیب دیده یا خیر.اگر سالم باشه مشکلی چندانی نداره اما هیچ وقت دیگه مثل روز اول روپا نیست.
شماره بدنه رو چک کنید حتما همچنین بدنه خودرو رو به دقت بررسی کنید.
قیمتش رو هم تا میتونی بیار پایین تر.

total_overdose
16-06-2011, 02:04
با سلام

ممنون از راهنماییتون
دوست عزیز یک راهنمایی برادرانه بهت میکنم! جذب قیمت پایین این ماشین نشو و بیخیالش شو!
اصلا برایه چی اتاق تعویض کرده؟ تصادف؟ تصادفی که منجر بشه اتاق تعویض بشه ....
ببین اگه یه پیکان بود یچیزی اما ماشینی مثل 206 پر از قطعات الکتریکی و سیم کشی های متفاوته!
فردایی که خریدیش بعد از یمدت اکثر جاهای ماشین به سرو صدا میوفته و مشکلات دیگه!

farshad bugatti
17-06-2011, 10:20
دوست عزیز یک راهنمایی برادرانه بهت میکنم! جذب قیمت پایین این ماشین نشو و بیخیالش شو!
اصلا برایه چی اتاق تعویض کرده؟ تصادف؟ تصادفی که منجر بشه اتاق تعویض بشه ....
ببین اگه یه پیکان بود یچیزی اما ماشینی مثل 206 پر از قطعات الکتریکی و سیم کشی های متفاوته!
فردایی که خریدیش بعد از یمدت اکثر جاهای ماشین به سرو صدا میوفته و مشکلات دیگه!

شدیدا موافقم!
یدونه اتصال تو سیم کشی ساده میتونه یه خرج و دردسر بزرگی پیش بیاره! مثلا یکی از دوستان 405 داشت تو سیم کشی اتصال داشت به هر نمایندگی که برد گفتن سینه ماشین رو باز کنیم تا سیم هاش رو عوض کنیم بعد این مشکل توسط یک باطریساز حل شد و سینه هم باز نشد! تو ایران کم از اینجور چیزا سر در میارن! این ماشینم اگه باهات درست نباشه تا اخر اذیتت میکنه هیچ کی هم نیست که خوب سر در بیاره ازش!

mohamad skystar
17-06-2011, 18:36
یه مشکل دیگه که من شخصا تو نمایندگی دیدم از عوض شدن اتاق یک دستگاه روآ بود که با یه اتصالی کل سیم کشی ماشین سوخته بود.خرج سنگینی گذاشته بود رو دست طرف.

si_mirzaei
18-06-2011, 15:23
به نظر منم بهتره یه ماشین اوراق شه تا اتاقش عوض شه!