PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میشه با ویندوز 7 به ویندوز xp دسترسی داشت؟

pars20
15-06-2011, 21:20
از ویندوز 7 بطور دائمی استفاده میکنم و درکنارش xp
یه برنامه هست که فقط تو xp کار میکنه وبعضی مواقع مجبورم برای استفاده از این برنامه سیستم رو ریاستارت کنم برم به ایکس پی و دوباره ری استارت کنم و بیام تو 7.میخوام بدونم راهی هست که از تو 7 بشه به ایکس پی دسترسی داشت؟

TIG3R
15-06-2011, 22:46
اینکار رو میشه با نرم افزار VMware Workstation انجام داد

pars20
16-06-2011, 02:11
اینکار رو میشه با نرم افزار VMware Workstation انجام داد

سوال اینجاست چطوری؟

hkhafan
16-06-2011, 08:21
سلام ؛

دوست عزیز خود مایکروسافت قابلیتی رو داده بیرون بنام xp mode که از طریق اون میتونید از داخل ویندوز سون به ویندوز xp هم دسترسی داشته باشید.
این لینکا واسه آموزشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا

موفّق باشید

TIG3R
16-06-2011, 08:56
آموزش کار با نرم افزارVMware Workstation

pars20
17-06-2011, 15:17
تو برنامه VMware Workstation چطوریب میتونم به فایل های توی هارد دسترسی داشته باشم؟

TIG3R
17-06-2011, 20:23
تو برنامه VMware Workstation چطوریب میتونم به فایل های توی هارد دسترسی داشته باشم؟
راستش خودم هم همین مشکل دارم تو صفحات آخر همون آموزش که گذاشتم ذکر کرده (من طبق همون گفته ها انجام دادم ولی نشد)اگه فهمیدین بیان اینجا هم بگین ممنون میشم:11:
.................................................. .....................................
اینجا هم گفته شده

در تنظيمات پروژه مجازي خودتون، نوع شبكه رو Bridged Network انتخاب كنيد، در اين صورت به طور خودكار ويندوز مجازي شما به عنوان عضوي از شبكه داخلي شما آي پي خواهد گرفت و در صورت شير كردن فايل قابل دسترسي است و ساير كار ها رو مي توان با آن انجام داد. البته اين به شرطي هست كه دستگاه شما در يك شبكه قرار داشته باشه. در غير اين صورت هم پس از نصب Vmware به طور خودكار كارت شبكه مجازي مي سازد و اگر به Network Connections ويندوزتون مراجعه كنيد كارت شبكه vmware قابل مشاهده هست و مي تونيد آن را تنظيم و آي پي دهي كنيد.