PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما چیه؟ HTC HD Mini - HTC Wildfire

ahmadpm
15-06-2011, 16:54
سلام دوستان
به نظر شما بین این دو گوشی کدوم بهتره؟

HTC Wildfire
HTC HD Mini

Bruce Wayne
15-06-2011, 18:41
نتظاراتتون رو بگید تا دوستان بهتر راهنمایی کنن

ولی در کل با توجه به رشد آندروید به نظرم wildfire بهتره.

ولی تو این رنج به غیر از دوربین galaxy gio حرف اول رو میزنه

این گوشی درست مثل galaxy ace هست ولی با دوربین کمتر. اکثر بازی های HD روش اجرا میشه

malkemid
15-06-2011, 18:47
HD mini بدیش اینه که سیستم عاملش قدیمیه و برنامه های جدید رو نمی تونی براش گیر بیاری

wildfire هم که صفحه نمایشش رو ببینی از زندگی نا امید میشی انقدر که بده.

ولی من بهت samsung galaxy ace رو پیشنهاد می کنم که حدود 330 تومنه و از هر دوی این گوشی ها همه جوره سره...خیلی هم خوشگله

HEGMATANEH
15-06-2011, 19:10
من هم مثل دوستان پیشنهادم هیچ کدام است و بهترین گزینه در این قیمت جیو و ایس هست

ahmadpm
15-06-2011, 19:35
راستش کلا زیاد اهل بازی نیستم. بیشتر یه گوشی خوب و همه فن حریف میخوام (البته با توجه به قیمتش) که اذیتم نکنه و نرم افزار براش باشه. مهمترینش هم ARC GIS mobile هست که اطلاعاتش رو میتونید تو لینک زیر ببینید. سیستم مورد نیازش رو اینجا نوشته.
این طور که فهمیدم گویا اگه وین فون داشته باشی باید نسخه 7 باشه که اگه درست باشه این سوال پیش میاد که میشه سیستم عامل این گوشی رو به وین فون 7 ارتقا داد یا نه؟

اگه پاسخ منفیه میمونه 2 گزینه:
1. آندروید
2. هزینه بیشتر برای وین 7

راستش هیچی از آندروید نمیدونم و از چیزایی که اونجا نوشته بود چیزی سردر نیاوردم. اگه زحمت بکشید یه سر به این پیج بزنید و راهنماییم کنید ممنون میشم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از این حرفا گویا کسی موافق این دو گوشی نیست. پس ممنون میشم گزینه های جایگزینتون رو بعد از مشخص شدن سوال بالا برای وین 7 و آندروید مطرح کنید.
بودجه ای که براش درنظر گرفتم حدود300 تومنه اما اگه لازم باشه تا حدود 400 تومن هم حله.
در مورد سامسونگ هم باید بگم خیلی با سامسونگ حال نمیکنم. البته با آندروید هاش (کامل تر بگم گوشی های جدیدش) کار نکردم ولی از رابط های قبلیش واقعا بدم میاد. میترسم اینم اذیتم کنه!

SAMCRO
15-06-2011, 21:01
ین طور که فهمیدم گویا اگه وین فون داشته باشی باید نسخه 7 باشه که اگه درست باشه این سوال پیش میاد که میشه سیستم عامل این گوشی رو به وین فون 7 ارتقا داد یا نه؟

1. آندروید
غک نکنم بشه ارتقاع داد ....
اندروید بهترین گزینه است ...

malkemid
16-06-2011, 13:02
راستش کلا زیاد اهل بازی نیستم. بیشتر یه گوشی خوب و همه فن حریف میخوام (البته با توجه به قیمتش) که اذیتم نکنه و نرم افزار براش باشه. مهمترینش هم ARC GIS mobile هست که اطلاعاتش رو میتونید تو لینک زیر ببینید. سیستم مورد نیازش رو اینجا نوشته.
این طور که فهمیدم گویا اگه وین فون داشته باشی باید نسخه 7 باشه که اگه درست باشه این سوال پیش میاد که میشه سیستم عامل این گوشی رو به وین فون 7 ارتقا داد یا نه؟

1. آندروید

راستش هیچی از آندروید نمیدونم و از چیزایی که اونجا نوشته بود چیزی سردر نیاوردم. اگه زحمت بکشید یه سر به این پیج بزنید و راهنماییم کنید ممنون میشم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از این حرفا گویا کسی موافق این دو گوشی نیست. پس ممنون میشم گزینه های جایگزینتون رو بعد از مشخص شدن سوال بالا برای وین 7 و آندروید مطرح کنید.
بودجه ای که براش درنظر گرفتم حدود300 تومنه اما اگه لازم باشه تا حدود 400 تومن هم حله.
در مورد سامسونگ هم باید بگم خیلی با سامسونگ حال نمیکنم. البته با آندروید هاش (کامل تر بگم گوشی های جدیدش) کار نکردم ولی از رابط های قبلیش واقعا بدم میاد. میترسم اینم اذیتم کنه!

شاید بشه ارتقا داد ولی دردسر زیاد داره و آخرشم احتمالا 100% درست کار نمی کنه.

منم نظر خوبی نسبت به سامسونگ نداشتم اصلا...ولی از وقتی با ایس کار کردم نظرم کاملا عوض شد...شما هم باهاش کار کن...ضرر نداره که
در ضمن رابط کاربری آندروید خیلی زیبا و یوزر فرندلی هست.

در مورد وین 7 هم بگم که این فقط تلاشهای آخر مایکروسافت برای جلو زدن از آندروید هست...مطمئن باشید که آندروید سیستم عامل آینده هست.

vahidhgh
16-06-2011, 14:10
با مینی کار نکردم ولی بیخیال ویلدفایر شو . یکی از دوستام هفته پیش خرید من کار کردم باهاش صفحش ماته و اصلا کنتراست نداره
من خودم تاچ 2 دارم با اینکه قدیمی تره ولی صفحش شفاف تره

ahmadpm
16-06-2011, 18:10
با تشکر از دوستان که وقتش رو گذاشتن
میشه اول یه نگاه به لینکی که دادم بندازید و بگید این نرم افزار رو آندروید کار میکنه یا نه؟
ممنونم

malkemid
17-06-2011, 16:35
با تشکر از دوستان که وقتش رو گذاشتن
میشه اول یه نگاه به لینکی که دادم بندازید و بگید این نرم افزار رو آندروید کار میکنه یا نه؟
ممنونم

بله نوشته که رو ios...winphone و android کار می کنه