PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید که سیستم ترکید !!

SA.JJ.AD
14-06-2011, 15:37
سلام دوستان !!
.
لطفا با دقت بخونید !! من همین 1 ساعت ÷یش داشتم وب گردی میکردم و بعد از جستجو تو گوگل و رفتن به یه سایت !! نود 32 این پایین تاسکبار یه چند تا ارور داد مبنی بر اینکه دسترسیه چند تا ای پی رو بست !! منم سریع اون تب رو بستم و بیخیال شدم !! بعد از نیم ساعت یهو این پیغام اومد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و سیستم یهو ری استارت شد :18:

بعد از بالا اومدن ویندوز با صفحه ی مشکی رو برو شدم و هیچ ایکونی هم رو دستکا÷ نموند !! وارد درایو موزیک و فیلمو عکسو حتی ویندوز هم که میشم میگه خالیه !:18:اما فایل ها هستن !!
+
بعدش بعد از بالا اومدن ویندوز ایینا اتوماتیک میان :

:41::41::41::41::41::41::41::41:

و رفتم کیس رو باز کردم فک کردم هارد مشکلی ÷یدا کرده و بعد از خاک گیری و ... دوباره این موئارد اومد و بعدش با نرم افزاری رفع بد سکتور زدم و سیستم تو محیطی خارج از محیط ویندوز اکن کرد درایو C رو بعد از بالا اومن بازم مشکل ÷ال بر جا هست !!
.
.
.
و مهمتر از همه اینکه الان مودم رو روشن کردم تا این ÷ست رو بدم ! بعد از کانکنت شدن اینترنت بدون اینکه من کار خاصی کنم این ÷یغام رو انتی ویروس داد :18:

برا همون اینجا تاپیک زدم !!
.

این عکس هارو هم با هزار زور و زحمت تونستم بگیرمو ذخیره کنم و بزارم اینجا !!
.
لطفا سریعا به دادم برسید !!
.
پ.ن :

الان دارم باز Malaware bytes اسکن میکنم هاردو و تا الان 5 تا مخرب پیدا شده !!

+
+
..................................

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

در ضمن هی این پیغام میاد و من هرچی میزنم ! ری استارت میشه سیستم !!:18::13::41:

saeed_136915
14-06-2011, 15:42
سلام حتما سیستمتون ویروسی شده به نظر من هارد رو فرمت کنید و دوباره ویندوز نصب کنید . چون اگه ویروس به هارد صدمه زده باشه تو طولانی مدت ازیتتون میکنه . با Check Disk هم هاردتون رو چک کنید
یه توصیه هم دارم که این نظر شخصیمه به کسی بر نخوره ، آنتی ویروس رو کلا بیخیال بشید اگه یکم تو استفاده از اینترنت و اجرای فایل های مشکوک دقت کنید هیچ وقت ویروس تو سیستمتون نمیافته .

SA.JJ.AD
14-06-2011, 15:45
راستی Task manager رو هم غیر فعال کرده :18::41::2:

SA.JJ.AD
14-06-2011, 16:46
با Malaware Bytes که اسکن تموم شد 5 تا ویروس خفن پیدا شد و بعد از نابود کردنشون ÷یغامی مبنی بر اینکه باید ری استارت شه ویندوز اومد و حالا که بالا اومد ویندوز !! خوشبختانه دیگه اون ارور هایی که برای بد سکتور و رمو :18: این حرفا میداد نمیاد !! همچنین !! دیگه وقتی که به اینترنت کانکت میشم هیچ اروریا ÷یغام خاصی انتی ویروس نمیده !!
.
فقط الان مشکل اینه که تموم فایل های تموم درایو هام به صورت نامرئی در اومدن :2:
+
همچنین task manager غیر فعاله !! و بک گراند ویندوز عوض نمیشه و همش مشکیه !! my copmuter و اینا هم رو دسکتاپ نیستن !! و لیست گدجت ها و همچنین استارت منو همه خالین ! :13:
+
لطفا راهنمایی کنید :41:

Dj_aghamajid
14-06-2011, 18:55
ویندوز رو عوض کنید و سپس اسکن ویروس کل هارد!

SA.JJ.AD
14-06-2011, 19:18
اصلا نمیخوام وییندوز رو عوض کنم !! چون نابود میشم :31:
+
تاسک منیجرر و بک گراند مشکی رو هم رفع کردم !! با اسکن با چندین انتی ویروس قوی و اپدیت :21::31:و همچنین تموم فایل ها و فولدر های درایو های هارد رو ببصورت دستی از حالت hide در اوردم !!
+
فقط یه چیز مونده !! اونم اینکه یه سری نرم افزار ها مثله paint ویندوز و یه سری فولدر تو منوی استارت ! کهع داخلش نرم افزار های ویندوز مثه دیفراگر ویندوز و اینا غیبشون زده :13:
+
در کل از حالت بحرانی در اومدم :31:
+
هیچکی هم کمک درستو حسابی نکرد به ما :13:تعویض ویندوز که به فکر همه میاد ! :eh:

ah.hooman
14-06-2011, 19:26
مشکلی که شما دارید انتی ویروس تقلبی هست و به این صورت کار میکنه که برای سیستم مشکل به وجود میاره و برای رفع این مشکلات از شما طلب پول میکنه همون عکس هایی که شما گذاشتید. بهترین راه عوض کردن ویندوز نصب انتی ویروس بهتر و به روز رسانی هر دو اگر نمیتونید ویندوزتون رو عوض کنید میتونید تو اینترنت جستجو کنید remove fake antivirus سایت ها و ویدئو های زیادی هستند که کمکتون کنند.
موفق باشید

Dj_aghamajid
14-06-2011, 19:32
شما ببین میتونی بدون عوض کردن ویندوز تمام مشکلاتت رو راحت حل کنی؟
ببینیم وتعریف کنیم!

Microsoft Windows
14-06-2011, 19:42
ويندوز رو آپگريد کن.با اين کار تمام برنامه هات ميمونه و فقط ويندوز عوض ميشه توجه داشته باش که همون dvd که قبلا نصب کردي و در حال حاظر هست رو بايد نصب کني.

SA.JJ.AD
14-06-2011, 21:09
مشکلی که شما دارید انتی ویروس تقلبی هست و به این صورت کار میکنه که برای سیستم مشکل به وجود میاره و برای رفع این مشکلات از شما طلب پول میکنه همون عکس هایی که شما گذاشتید. بهترین راه عوض کردن ویندوز نصب انتی ویروس بهتر و به روز رسانی هر دو اگر نمیتونید ویندوزتون رو عوض کنید میتونید تو اینترنت جستجو کنید remove fake antivirus سایت ها و ویدئو های زیادی هستند که کمکتون کنند.
موفق باشید

چییزی نتونست پیدا کنه ( شاید بخاطر اینکه پاک سازی کردم سیستمو )

ويندوز رو آپگريد کن.با اين کار تمام برنامه هات ميمونه و فقط ويندوز عوض ميشه توجه داشته باش که همون dvd که قبلا نصب کردي و در حال حاظر هست رو بايد نصب کني.

حالو احوال سینا خان ؟! :31:
+
وقتی که اپگرید میخوام کنم یه پیغامی میده مبنی بر اینکه نمیشه و باید کلا فرمت کنید و ویندوز رو نصب کنید :2:
+
+
در صورتی که من الان هیچ مشکلی دیگه ندارم !!
.
فقط به یه سری شرتکات نیاز دارم که تو این مسیر هست و اگه کسی همشونو که کلا 1 مگ هم نمیشن رو تو یه فایل زیبپ برام بزاره شدیدا ممنونش میشم :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SA.JJ.AD
16-06-2011, 15:49
مشکلات کاملا حل شد :20: خدارو شکر :31::20: