PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به هم خوردن تنظیمات سیستم

addmin1
12-06-2011, 19:20
سلام
چندروز قبلوقتی یکی از ایمیل هام رو باز کردم ادرس یه سایت بود که من اون رو بار کردم ،یهو یه برنامه اجرا شد و بعد سیستمم ریست شد وقتی بالا اومد خواست تا سیتم رو اسکن کنه ،وقتی گزینهno l میزدم هم باز یه سری پیغام های دیگه میداد که در نهایت مجبور میشدم تایید کنم و بالاخره شروع کرد به اسمن سیستم ،خلاصه کلی کارها انجام شد بعد فهمیدم که سیستم رو اسکن کرده و چککرده که نرم افزارها و احتمالا خود ویندوز کپی شده هستند و باید برای اپدیتشون اونها رو خریداری کنم و مرتبا وقتی گزینه اپدیت رو میزدم من رو به ساتی برای خرید اونها ارجام میداد. هر چی بود مربوط به window genuins و window monitoring هست. وقتی هم کنسل میکردم بعد چند ثانیه دوباره پیغام اپدیت کردن مجدد ظاهر میشد و اجازه نمیداد هیچ برنامه ای رو اجرا کنم و هر صفحه ای باز میکردم با اجرای این پیغام بسته میشد. بالاخره با کلی سرچ کردن و اجرای یه فایل این مشکل رو حل کردم اما الان هم اتنی ویروسم رو نمی تونم باز کنم با اینکه حذفش کردم و ورژن جدیدش رو هم نصب کردم اما بازم ، نه باز میکنه نه ایکنش رو کنار ساعت سیستم میاره. system restor هم وقتی میزنم پیغام میده خاموش است و در system propertice هم نیست . باید چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. این چند روز خیلی سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.
انتی ویروس هم اواسته نسخه 6

joe_satriani
12-06-2011, 19:25
با سلام
اگه بکگراند ویندوزتون سیاه شده و یه پیغام جنیون پایین صفحه ظاهر شده ویندوزتون غیرفعال شده به خاطر کــرک بودنش
به آدرس زیر برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

addmin1
13-06-2011, 00:20
نه بکگراند ساه نشده ، قبل با این مشکل برخورد کرده بودم اشنا هستم چطور رفعش کنم ولی این متفاوت با اونه، توضیح دادم که دقیقا جه اتفاقی افتاده
الان هم رفع شده فقط انتی ویروسم باز نمیشه و کنار ساعت ایکنش نشون داده نمیشه که قبلا از این لتفاق اینجور نبود و سیستم ریستور هم خاموش شده

jafarian
13-06-2011, 07:45
اینطوری که شما میگین که آنتی ویروستون اجرا نمیشه احتمال خیلی زیاد سیستم ویروس داره سئوالتون قسمت پایین مطرح کنید:20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

addmin1
13-06-2011, 12:41
اخه قبل از اینکه اون اتفاقات بیفته مشکلی نداشت و باز میشد و این اتفاق هم چیزی نبود که سیستم رو ویروسی کنه:20:
حالا تو این لینکی هم که شمادادید مطرح میکنم
ممنون

daniyal2007
16-06-2011, 19:59
دوست من
دقیقا همون اتفاق سیستم شما رو ویروسی کرده
یک بار هم من گول این لینک ها رو خوردم (که اکثرا از طریق ایمیل هم پخش میشه) و ظاهرا سیستم رو اسکن میکنه و ...
اما کاری که در عمل انجام میده اینه که سیستم شما رو آلوده میکنه و آنتی ویروس شما رو از کار میندازه
پیشنهاد من به شما اینه که سیستم رو با یک آنتی ویروس که تحت سی دی بوت میشه ویروس کشی کنید(که از اینترنت یا فروشگاه ها میتونید تهیه کنید)
ویندوز رو عوض کنید و تا حد امکان از رفتن به لینک هایی که براتون ایمیل میشه خود داری کنید
شاد باشید

addmin1
21-06-2011, 14:38
ممنون از راهنماییتون
همین کار رو دارم انجام میدم اما میخواستم مجبور به نصب ویندوز نشم چون کلی نرم افزار رو سیستم نصبه .فعلا کسپر اسکای نصب کردم و به روز هم کردم. فعلا که سیستم مشکلی نداره . اسکن میکنم ان شالله که به نصب ویندوز نیازی نباشه