PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با صفحه ابی !!

depot
12-06-2011, 18:52
باسلام
من سیستم رو از همون روز اول که گرفتم گاهی خیلی کم پیش میومد که وسط کار صفحه ابی میومد ولی الان از قبل بیشتر شده ......... مثلا دارم چت میکنم یهو صفحه ابی میاد و ریست میشه یا دارم فیلم نگاه میکنم این مشکل به وجود میاد .............. رم رو تست کردم مشکلی نداشت ولی بقیه قطعات رو نمیدونم ......... حرارت cpu هم کاملا نرماله .

main : elite gruop 780 gma
cpu : am2 +5000
ram : 4gig apeacer
hard :500 wd
power : 450 real black tonb

یه مودم و دی وی دی رایتر هم دارم کارت گرافیک هم یک گیگ انبرد هست .

EXTREME
12-06-2011, 19:13
غیر از زم جای رم رو عوض کنید هارد رو چک کنید دمای کل قطعات باید پایین باشه
نصب نشدن کامل درایورها باعث این مشکل میشه
کم بودن حافظه ی مجازی
خرابی ویندوز
ویروسی بودن سیستم
حتی این مشکل از پاور و مدار تغذیه ی مین هم میتونه باشه

30vil
12-06-2011, 19:17
اگه رم رو با memtest تست کردی و مشکل نداره و مشکل حرارتی هم نداری

1- مشکل سخت افزاری از device manager ببین که آیا سخت افزاری هست که نصب نباشه یا علامت سوال زرد رنگ داره

2- بعضی از ویروس ها باعث این مشکل میشه آیا آنتی ویروس آپدیت رو سیستم دارید

3- تنظیم نبودن درست گرافیک کارت و رنگ و وضوح تصویر این مشکل رو به وجود میاره

4- def کردن هارد میتونه مشکل رو حل کنه یکبار انجام دهید

5- نرم افزاری رو جدیدا نصب کردید که مشکل داره این مورد هم صفحه آبی به وجود میاره

6- پاور: آیا پاور جوابگو سیستمتون هست یا نه ضعف پاور هم BSOD به وجود میاره

این موارد رو چک کنید موقعی که BSOD ایجاد شد خطا اعلام شده رو بخونید میتونه کمکتون کنه برای حل مشکل

depot
12-06-2011, 21:03
اگه رم رو با memtest تست کردی و مشکل نداره و مشکل حرارتی هم نداری

1- مشکل سخت افزاری از device manager ببین که آیا سخت افزاری هست که نصب نباشه یا علامت سوال زرد رنگ داره

2- بعضی از ویروس ها باعث این مشکل میشه آیا آنتی ویروس آپدیت رو سیستم دارید

3- تنظیم نبودن درست گرافیک کارت و رنگ و وضوح تصویر این مشکل رو به وجود میاره

4- def کردن هارد میتونه مشکل رو حل کنه یکبار انجام دهید

5- نرم افزاری رو جدیدا نصب کردید که مشکل داره این مورد هم صفحه آبی به وجود میاره

6- پاور: آیا پاور جوابگو سیستمتون هست یا نه ضعف پاور هم BSOD به وجود میاره

این موارد رو چک کنید موقعی که BSOD ایجاد شد خطا اعلام شده رو بخونید میتونه کمکتون کنه برای حل مشکل
رم ها سالمه ....... درایو ها نصبه ..........انتی ویروس اپدیت کامله ............ کارت گرافیک هم چون انبرد هست تنظیمات خاص نمیبینم ولی مانیتورم فول اچ دی هست و روی رزولیشن 1080 قرار داره ........ هارد روهم دفرگ کردم مشکل سر جاشه ...........نرم افزار جدیدی هم نصب نکردم ......... هارد هم قبلا سیگیت بود سوخت جدیدا wd خریدم .................پاور رو هم نمیدونم این سیستم رو جوابگو هست یا نه ........... دمای قطعات هم نرمال هست ........

30vil
12-06-2011, 21:27
رم ها سالمه ....... درایو ها نصبه ..........انتی ویروس اپدیت کامله ............ کارت گرافیک هم چون انبرد هست تنظیمات خاص نمیبینم ولی مانیتورم فول اچ دی هست و روی رزولیشن 1080 قرار داره ........ هارد روهم دفرگ کردم مشکل سر جاشه ...........نرم افزار جدیدی هم نصب نکردم ......... هارد هم قبلا سیگیت بود سوخت جدیدا wd خریدم .................پاور رو هم نمیدونم این سیستم رو جوابگو هست یا نه ........... دمای قطعات هم نرمال هست ........

اینو چک کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
12-06-2011, 21:48
شما به این مسیر پایین داخل ویندوزخودتون برین بعدش پوشه ای که با رنگ سبزمشخص شده رو فایل داخلش آپلود کنید اینجا بزارین:20:

مسیر C:\Windows\Minidump