PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم امکان وصل شدن usb یه D-link 2520u

ArashMiniStar
12-06-2011, 12:54
دوستان من مودم Dlink 2520U دارم ولی از اول اینکه خریدمش با اتصال USB به اون مشکل دارم.درایورش هم نصب کردم ولی مشکلش اینه که اصلا چراغ USB مودم روشن نمیشه ولی جالب اینجاست بعضی مواقع شانسی میگیره! یعنی قشنگ کار میکنه ولی مثلا چند ساعت بعد ککه دوباره کامپیوتر با لپ تاپ روشن میشه همون آش و همون کاسه!
ویندوزم هم سون هست و هر کاری میکنم نمیوتنم حلش کنم.
پیشاپیش از دوستان سپاس گزارم :11:

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

Board ID: DSL-2520U
Software Version: ME_1.10
Bootloader (CFE) Version: 1.0.37-8.7

nikaan
13-06-2011, 09:59
سلام

آیا با اتصال از طریق لن هم همین مشکل رو دارید؟ یعنی وقتی کامپیوتر رو از طریق لن به مودم متصل می کنید همین مشکل پیش

میاد؟

ArashMiniStar
13-06-2011, 17:50
سلام

آیا با اتصال از طریق لن هم همین مشکل رو دارید؟ یعنی وقتی کامپیوتر رو از طریق لن به مودم متصل می کنید همین مشکل پیش

میاد؟

سلام.
خیر.با لن کاملا کار میکنه.مشکل یو اس بی هست.:2:

roteal2007
13-06-2011, 17:58
سلام.
خیر.با لن کاملا کار میکنه.مشکل یو اس بی هست.:2:

دوست من usb دیگه منسوخ شد!!!
شما میتونی آخرین درایور مربوزه رو از سایتش بگیری و نصب کنی ببینی مشکل پا برجاست یا نه....

hasanoooooooo
13-06-2011, 18:09
داداش usb از نظر شما منسوخ شده! الان سرعت usb3 خیلی بیشتر از لن هست!

ArashMiniStar
13-06-2011, 19:28
دوست من usb دیگه منسوخ شد!!!
شما میتونی آخرین درایور مربوزه رو از سایتش بگیری و نصب کنی ببینی مشکل پا برجاست یا نه....

آخرین درایور رو هم گرفتم ولی نمیشه ... یعنی چی منسوخ شده ... وقتی هنوز اینترنت 1 مگ دارم یو اس بی 3 میخوام چیکار؟!
ممنون

ArashMiniStar
13-06-2011, 19:33
داداش usb از نظر شما منسوخ شده! الان سرعت usb3 خیلی بیشتر از لن هست!

ممنون از اظهار لطفتون.ولی شما اینترنت بالای 30 مگ پیدا کن بعد در این مورد مذاکره میکنیم! :31:

nikaan
14-06-2011, 14:58
شما درایور usb مادربرد رو نصب کردید؟

چیپ مین تون چی هست چون اگه ATI باشه یه درایور مخصوص برای south bridge داره که حتما باید نصب بشه

ArashMiniStar
14-06-2011, 20:13
شما درایور usb مادربرد رو نصب کردید؟

چیپ مین تون چی هست چون اگه ATI باشه یه درایور مخصوص برای south bridge داره که حتما باید نصب بشه

والا یک دی وی دی راه انداز داره که هر چی داشته رو نصب کردم ... چند بار هم بینش ریستارت شده ...
مادربوردم Gigabye P31-ES3G هست.البته رو لپ تاپم هم که DELL Vostro 1015 هست هم مشکل داره ...
گرافیکم هم Geforce 9500gt 1 gb هست که فکر نکنم ربظی داشته باشه ... بخاطر ATI گفتم!
مورد دیگه ای هم هست؟
مشکل من اینه که در برخی موارد نادر میگره ولی در خیلی موارد نمیگیره.توضیحشم دادم.:41:

nikaan
15-06-2011, 15:42
پس من تنها احتمالی که برام می مونه اینه که پورت های کام(com) با هم قاطی شده

یعنی از یک پورت کام داره بیش از یک device استفاده می کنه

شما اگر وسیله ی دیگه ای به usb متصل کردید جدا کنید ببینید درست میشه یا نه{مثلا وب کم یا مودم دایل آپ (اگر دارید چون فکر کنم مودم دایل آپ هم از پورت ها استفاده می کنه) و یا کابل گوشی و ...}

ArashMiniStar
15-06-2011, 18:30
پس من تنها احتمالی که برام می مونه اینه که پورت های کام(com) با هم قاطی شده

یعنی از یک پورت کام داره بیش از یک device استفاده می کنه

شما اگر وسیله ی دیگه ای به usb متصل کردید جدا کنید ببینید درست میشه یا نه{مثلا وب کم یا مودم دایل آپ (اگر دارید چون فکر کنم مودم دایل آپ هم از پورت ها استفاده می کنه) و یا کابل گوشی و ...}

بازم درست نشد.اصلا.:41:
امکان داره اشکال از مودم باشه؟

ArashMiniStar
20-06-2011, 23:54
نیست؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها نگاه کنین بعضی مواقع وصل میشه ولی یکدفعه قطع میشه ... دیروز تست کزدم حتی با قطع و وصل کردن مودم و خاموش روشن کردن کامپیوتر این قعطی پیش نمیاد!

arash shokrane
03-02-2024, 21:55
اقا منم این مودمو امروز خریدم ولی باورت usb کارنمیکنه نرم افزارشم نیست بروزکنم شما سایتی میشناسید؟