PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید گوشی تا 200

ie313
12-06-2011, 06:46
دوستان یه گوشی حدود 200 تومن ( هر چی کمتر، بهتر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

1) سونی اریکسون ( ترجیحا، به علت آشنایی اون فرد با منوهای سونی اریکسون)
2) دوربین خیلی خیلی خوب
3) کلیدهای راحت برای اس ام اس ( حافظه اس ام اس بالایی داشته باشه و مجبور به پاک کردنشون نشه)
4) مدل ساده ( به هیچ عنوان کشویی نباشه)

لطفا سریع کمک کنید
ممنون

bttt0
12-06-2011, 08:21
سلام دوست عزیز با این خواسته های شما تنها گزینه ی فعلی سونی اریکسون Sony Ericsson ELM هستش..

ie313
12-06-2011, 08:44
سلام دوست عزیز با این خواسته های شما تنها گزینه ی فعلی سونی اریکسون Sony Ericsson ELM هستش..

ممنون از جواب صریح وسریعتون
خب گزینه های 2 و 3 و 4 که قطعا مورد نیازه! ولی اگه بخواهید بجز سونی اریکسون پیشنهاد دیگه ای بدید ، چه گوشی رو پیشنهاد میکنید ؟

در ضمن نظرتون در مورد این دو تا چیه؟ ( ارزش داره کمی بیشتر از 200 هزینه کنیم و یکی از گوشی های زیر رو بگیریم ؟)
Vivaz
XPERIA X10 mini

bttt0
12-06-2011, 08:52
خواهش میکنم .. من خودم ویواز دارم دوست من دوربینش واقعا عالیه مخصوصا فیلم برداریش .. از نظر اس ام اس هم که صفحش لمسیه و تاچش مقاومتیه در کل من تاحالا مشکلی احساس نکردم از این نظر ... به نظر من اگر دوربین برای شما خیلی مهمه روی ویواز شک نکنید توی این رنج قیمت هم بهترین دوربین رو داره .. :31:

ie313
12-06-2011, 09:01
خواهش میکنم .. من خودم ویواز دارم دوست من دوربینش واقعا عالیه مخصوصا فیلم برداریش .. از نظر اس ام اس هم که صفحش لمسیه و تاچش مقاومتیه در کل من تاحالا مشکلی احساس نکردم از این نظر ... به نظر من اگر دوربین برای شما خیلی مهمه روی ویواز شک نکنید توی این رنج قیمت هم بهترین دوربین رو داره .. :31:
بازم ممنون
یعنی ارزش داره vivaz بگیریم
فقط چون صفحش لمسیه ! می ترسم یه موقع نتونه راحت باهاش اس ام اس بازی کنه !
مرسی

Erfan.B
12-06-2011, 09:03
Sony Ericsson XPERIA X10 mini = 194 T
Sony Ericsson C901 = 195 T

ie313
12-06-2011, 09:07
Sony Ericsson XPERIA X10 mini = 194 T
Sony Ericsson C901 = 195 T
مرسی از جوابتون
ممکنه بگید بین این دوتایی که خودتون معرفی کردید وvivaz و elm کدوم بهتره ؟
ممنون

bttt0
12-06-2011, 09:15
x10 mini کلا با توجه به صفحه نمایش کوچیکش موقع اس نوشتن راحت نیست زیاد .. دوربینش هم که 5 هستش و در مقایسه با ویواز ضعیفتره .. با توجه به اینکه ویواز اچ دی هم فیلم برداری میکنه در کل بین این دوتا هم با توجه به خواسته های شما ویواز پیشنهاد میشه ..
در مورد برند های دیگه هم تو این رنج قیمت هیچ کدوم دوربینشون به ویواز نمیرسه , در مورد اس نوشتن ویواز هم خیالتون راحت خیلی راحته :40:

ie313
12-06-2011, 09:21
x10 mini کلا با توجه به صفحه نمایش کوچیکش موقع اس نوشتن راحت نیست زیاد .. دوربینش هم که 5 هستش و در مقایسه با ویواز ضعیفتره .. با توجه به اینکه ویواز اچ دی هم فیلم برداری میکنه در کل بین این دوتا هم با توجه به خواسته های شما ویواز پیشنهاد میشه ..
در مورد برند های دیگه هم تو این رنج قیمت هیچ کدوم دوربینشون به ویواز نمیرسه , در مورد اس نوشتن ویواز هم خیالتون راحت خیلی راحته :40:
مرسی از راهنمایی دقیقتون
ممکنه قیمتش رو هم بگید ؟
در ضمن این دوست ما تا حالا سیمبین نداشته ! همیشه با گوشی های جاوای سونی اریکسون کار میکرده ! ممکنه اذیت بشه ؟ ( با این پیش فرض که زیاد دنبال برنامه و کارهای جانبی موبایل نیستش ) البته گهگاهی نقشه و ... استفاده میکنه
در کل بین vivaz و elm با توجه به قیمت بالاتر vivaz ، شما میگید ارزش داره . درسته ؟
مرسی

Erfan.B
12-06-2011, 09:30
دوست عزیز شما اگه بودجه ات رو اگه می تونی ببری بالا در خرید ویواز شک نکن.
این صفحه رو نگاه کن کامپیر دو گوشیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

مرسی از راهنمایی دقیقتون
ممکنه قیمتش رو هم بگید ؟
در ضمن این دوست ما تا حالا سیمبین نداشته ! همیشه با گوشی های جاوای سونی اریکسون کار میکرده ! ممکنه اذیت بشه ؟ ( با این پیش فرض که زیاد دنبال برنامه و کارهای جانبی موبایل نیستش ) البته گهگاهی نقشه و ... استفاده میکنه
در کل بین vivaz و elm با توجه به قیمت بالاتر vivaz ، شما میگید ارزش داره . درسته ؟
مرسی

دوست عزیز در مورد سیمبیان مشکلی نیست فقط یه آنتی ویروس داشته باشه بهتره ، برنامه هم زیاده واسش.
در ضمن به نظر من elm رو نباید اصلاً با ویواز مقایسه کرد!
موفق باشی.

ie313
12-06-2011, 09:33
دوست عزیز شما اگه بودجه ات رو اگه می تونی ببری بالا در خرید ویواز شک نکن.
این صفحه رو نگاه کن کامپیر دو گوشیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

دوست عزیز در مورد سیمبیان مشکلی نیست فقط یه آنتی ویروس داشته باشه بهتره ، برنامه هم زیاده واسش.
در ضمن به نظر من elm رو نباید اصلاً با ویواز مقایسه کرد!
موفق باشی.

ممنون از جوابتون
چرا نباید مقایسه کرد ؟ بخاطر سیستم عامل ؟
همونطور که گفتم ، این دوست ما اصلا سیستم عامل براش مهم نیست ! نباشه براش بهتره :46:
قیمت vivaz الان چنده ؟
پس شما هم پیشنهادتون vivaz هست .
مرسی

bttt0
12-06-2011, 09:34
قیمت الان 255 این حدودا باید باشه در مورد سیستم عامل سیمبین هم باید بگم که نه راحته کلا با توجه به اینکه فارسی رو هم خوب ساپورت میکنه هیچ مشکلی پیش نمیاد .. دیگه مونده به خودتون که با توجه به بودجه و سطح انتظارات کدووم رو انتخاب کنید:31:

ie313
12-06-2011, 09:39
قیمت الان 255 این حدودا باید باشه در مورد سیستم عامل سیمبین هم باید بگم که نه راحته کلا با توجه به اینکه فارسی رو هم خوب ساپورت میکنه هیچ مشکلی پیش نمیاد .. دیگه مونده به خودتون که با توجه به بودجه و سطح انتظارات کدووم رو انتخاب کنید:31:

مرسی از جوابتون
باهاش اس ام اس فارسی میشه داد ؟ یعنی کیبورد فارسی داره ؟ ( خیلی مهمه که باهاش بشه اس ام اس فارسی داد )
منوهاش فارسی میشه ؟
اگه حدود 250 باشه ، احتمال زیاد همین vivaz رو میخره
مرسی دوست عزیز

bttt0
12-06-2011, 09:45
بله اس ام اس فارسی میشه داد .. منو هاش هم فارسی هستش .. کلا فارسی رو خوب ساپورت میکنه ...
موفق باشی :46:

Ice Pain
12-06-2011, 12:31
samsoung 5550
و
samsoung 8200

اگه اسماشو درست گفته باشم
---
گوشیهای خوبیه.

ie313
13-06-2011, 06:32
بله اس ام اس فارسی میشه داد .. منو هاش هم فارسی هستش .. کلا فارسی رو خوب ساپورت میکنه ...
موفق باشی :46:
مرسی دوست عزیز
حالا به این دوستم نشون بدم گوشی رو ، اگه از قیافش خوشش بیاد حتما همین Vivaz رو براش میگیریم
بازم ممنون از راهنماییهات