PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین انتخاب تا 400.000 تومن؟؟؟؟؟

Lavoro
11-06-2011, 13:06
سلام دوستان! يه گوشي ميخوام و انتظاراتم از گوشي ايناست:
1. سيستم عامل خوبي داشته باشه( روون باشه و خسته کننده نباشه و پشتيباني کافي ازش بشه و حداقل يه هفته طول بکشه تا همه چيش دستم بياد!!! دوست دارم کنکاش کنم توش!) آندرويد، بادا، ويندوز فون 7
2. صفحه نمايش خوب و تا جايي که ممکنه بزرگ! واسه فيلم ديدن بد نباشه. بعضي وقتا ميچسبه!
3. دوربين خيلي برام مهم نيست. خدا رو شکر الان تقريبا همه گوشي هاي تو اين رنج دوربين 3 به بالا دارن که براي من کافيه. البته فوکوس اتوماتيک برام مهمه. چون سر کلاس يه موقع هايي جزوه نمينويسم و از جزوه بچه ها عکس ميگيرم!
4. بازي و نرم افزار به انداز کافي براش باشه که کيفيتش برام مهمتره تا کميتش.
5.بودجه هم تا 400 تومنه نهايتش! ارزش نداره بالاتر از اين پاي گوشي بدم!
خواهشا نوکيا هم نباشه که الان 3 ساله دارم از سيمبين استفاده ميکنم ديگه ازش خسته شدم. نميگم بده ولي غير قابل تحمل شده برام!
الان نميدونم قيمت اين چند تا گوشي چنده و به بودجه و خواسته هام ميخوره يا نه؟
samsung wave I , II - motorola defy - htc trophy البته wave I رو يکي از دوستام داره که واسه همين ميشه آخرين گزينه ام!
اگه گزينه ديگه اي هم هست که ممنون ميشم معرفي کنيد. ببخشيد پر حرفي کردم!

Amirrezaajalli
11-06-2011, 13:18
سلام دوستان! يه گوشي ميخوام و انتظاراتم از گوشي ايناست:
1. سيستم عامل خوبي داشته باشه( روون باشه و خسته کننده نباشه و پشتيباني کافي ازش بشه و حداقل يه هفته طول بکشه تا همه چيش دستم بياد!!! دوست دارم کنکاش کنم توش!) آندرويد، بادا، ويندوز فون 7
2. صفحه نمايش خوب و تا جايي که ممکنه بزرگ! واسه فيلم ديدن بد نباشه. بعضي وقتا ميچسبه!
3. دوربين خيلي برام مهم نيست. خدا رو شکر الان تقريبا همه گوشي هاي تو اين رنج دوربين 3 به بالا دارن که براي من کافيه. البته فوکوس اتوماتيک برام مهمه. چون سر کلاس يه موقع هايي جزوه نمينويسم و از جزوه بچه ها عکس ميگيرم!
4. بازي و نرم افزار به انداز کافي براش باشه که کيفيتش برام مهمتره تا کميتش.
5.بودجه هم تا 400 تومنه نهايتش! ارزش نداره بالاتر از اين پاي گوشي بدم!
خواهشا نوکيا هم نباشه که الان 3 ساله دارم از سيمبين استفاده ميکنم ديگه ازش خسته شدم. نميگم بده ولي غير قابل تحمل شده برام!
الان نميدونم قيمت اين چند تا گوشي چنده و به بودجه و خواسته هام ميخوره يا نه؟
samsung wave I , II - motorola defy - htc trophy البته wave I رو يکي از دوستام داره که واسه همين ميشه آخرين گزينه ام!
اگه گزينه ديگه اي هم هست که ممنون ميشم معرفي کنيد. ببخشيد پر حرفي کردم!

Samsung Galaxy Ace S5830]

مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : 113 گرم
پردازنده: ARM 11 Processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 Chipset 800MHz
حافظه: حافظه داخلی 158 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی TFT Capacitive Touchscreen - اندازه 3.5 اینچ - 480 × 320
دوربین: 5.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه (v2.2 (Froyo - جاوا - مایکروسافت آفیس
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - قطب نما - حسگر شتاب سنج - باتری 1350 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 640 ساعت - زمان مکالمه 11 ساعت
339000 تومان

[Samsung S8530 Wave II]

مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : 135 گرم
پردازنده: ARM Cortex A8 1GHz
حافظه: حافظه داخلی 2048 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی Super Clear LCD Capacitive Touchscreen - اندازه 3.7 اینچ - 480 × 800
دوربین: 5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل BADA نسخه OS 1.2 - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - قطب نما - حسگر شتاب سنج - باتری 1500 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 600 ساعت - زمان مکالمه 13 ساعت

قیمت : 348000 تومان

[HTC-HD7-8GB"]HTC HD7 - 8GB]
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : با باتری 162 گرم
پردازنده: Scorpion Processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm QSD8250 Snapdragon Chipset 1GHz
حافظه: حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 576 مگابایت - حافظه رام 512 مگابایت
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی LCD Capacitive Touchscreen - اندازه 4.3 اینچ - 480 × 800
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Microsoft Windows Phone 7 - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - قطب نما - حسگر شتاب سنج - باتری 1230 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 310 ساعت - زمان مکالمه 6:30 ساعت

قیمت : 426000 تومان

[HTC-Wildfire-S"]HTC Wildfire S

مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : با باتری 105 گرم
پردازنده: 600MHz
حافظه: - حافظه رم 512 مگابایت - حافظه رام 512 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی TFT Capacitive TouchScreen - اندازه 3.2 اینچ - 320 × 480
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه v2.3 Gingerbread with HTC Sense - جاوا
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - قطب نما - حسگر شتاب سنج - باتری 1230 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 360 ساعت - زمان مکالمه 7:10 ساعت

قیمت : 375000 تومان

[Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB]

مشخصات کلی :
مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : 131 گرم
پردازنده: Cortex A8 CPU, PowerVR SGX530 GPU, TI OMAP 3630 chipset 1GHz
حافظه: حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 478 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی SC-LCD Capacitive TouchScreen - اندازه 4 اینچ - 480 × 800
دوربین: 5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه (v2.2 (Froyo - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - قطب نما - حسگر شتاب سنج - باتری 1650 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 610 ساعت - زمان مکالمه 15 ساعت

قیمت : 448000 تومان

پیشنهاد من ایناس!

ted1996
11-06-2011, 13:31
htc HD7 به دلیل کمبود و ضعف های سیستم عاملی فعلا پیشنهاد نمیشه...از جمله عدم امکان ارسال فایل از طریق بلوتوث و هم چنین ظاهر خیلی ساده ای داره...که طبق خواسته ی شما...
wild fire s به دلیل صفحه ی کوچیک و رزولیشن پایین و کلا سخت افزار پایین پیشنهاد نمیشه
گلکسی اس ال بد نیست ولی از بودجه شما مقداری بالاتر هست
ویو2 نرم افزار و بازی خیلی واسش نیست ولی انصافا بعضی بازیهاش معرکس...(کیفیت خوب نرم افزار ها)با توجه به نیاز شما پیشنهاد میشه

:S E X10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Lavoro
11-06-2011, 13:37
ممنونم امیر جان! راستش اوایل خودم دنبال ace بودم. دست یکی از دوستام دیدم. قیافه خوبی داشت ولی تا قبل اینکه صفحه اش روش بشه! یه نمه کیفیت lcdش آدمو ناراحت میکنه. hd7 رو هم بدم نیومد ولی میترسم wp7 حالا حالاها به جایی نرسه. البته میگن صفخه اش داغونه. wildfire رو هم دوستم داشت سر یه هفته فروخت رفت 3gs دست دوم خرید. خیلی ناراضی بود ازش. defy چطوره؟ sl هم خیلی خوب به نظر میاد ولی قیمتش طبق اون چیزی که شما گفتی یه ذره بالاست. فکر میکنید تا 1 ماه دیگه افت کنه یا نه؟

Lavoro
11-06-2011, 13:43
htc HD7 به دلیل کمبود و ضعف های سیستم عاملی فعلا پیشنهاد نمیشه...از جمله عدم امکان ارسال فایل از طریق بلوتوث و هم چنین ظاهر خیلی ساده ای داره...که طبق خواسته ی شما...
wild fire s به دلیل صفحه ی کوچیک و رزولیشن پایین و کلا سخت افزار پایین پیشنهاد نمیشه
گلکسی اس ال بد نیست ولی از بودجه شما مقداری بالاتر هست
ویو2 نرم افزار و بازی خیلی واسش نیست ولی انصافا بعضی بازیهاش معرکس...(کیفیت خوب نرم افزار ها)با توجه به نیاز شما پیشنهاد میشه

:S E X10

میگم این x10 به درد بخور هست؟ آخه ازش اونقدر که بد شنیدم ،تعریف نشنیدم! من یه چیزی میخوام که حداقل 2 سال با خیال راحت ازش استفاده کنم. دلمو نزنه.

ted1996
11-06-2011, 13:46
ممنونم امیر جان! راستش اوایل خودم دنبال ace بودم. دست یکی از دوستام دیدم. قیافه خوبی داشت ولی تا قبل اینکه صفحه اش روش بشه! یه نمه کیفیت lcdش آدمو ناراحت میکنه. hd7 رو هم بدم نیومد ولی میترسم wp7 حالا حالاها به جایی نرسه. البته میگن صفخه اش داغونه. wildfire رو هم دوستم داشت سر یه هفته فروخت رفت 3gs دست دوم خرید. خیلی ناراضی بود ازش. defy چطوره؟ sl هم خیلی خوب به نظر میاد ولی قیمتش طبق اون چیزی که شما گفتی یه ذره بالاست. فکر میکنید تا 1 ماه دیگه افت کنه یا نه؟

همینطور که خودتون گفتین کیفیت hd7 نا امید کنندس...
روی وین فون هم تا آپدیت7.5 سخت میشه حساب کرد....(نمیگم نمیشه)
دیفای به دلیل سخت افزار پایین cpu800 پیشنهاد نمیشه و ساپورت ضعیف
بیشتر گوشی ها تا یه ماه دیگه افت میکنن مخصوصا با اومدن دو هسته ای ها...

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

میگم این x10 به درد بخور هست؟ آخه ازش اونقدر که بد شنیدم ،تعریف نشنیدم! من یه چیزی میخوام که حداقل 2 سال با خیال راحت ازش استفاده کنم. دلمو نزنه.

ایکس10 با آپدیت2.3 که بیاد خیلی بهتر میشه....

Lavoro
11-06-2011, 13:48
همینطور که خودتون گفتین کیفیت hd7 نا امید کنندس...
روی وین فون هم تا آپدیت7.5 سخت میشه حساب کرد....(نمیگم نمیشه)
دیفای به دلیل سخت افزار پایین cpu800 پیشنهاد نمیشه و ساپورت ضعیف
بیشتر گوشی ها تا یه ماه دیگه افت میکنن مخصوصا با اومدن دو هسته ای ها...
ممنون عزیز! پس یعنی به نظرت من تا 1 ماه دیگه وایسم میتونم یه چیز مناسبتر پیدا کنم؟ با sl حال کردم. حقیقتش با سونی یه زمانی عالمی داشتم ولی این روزا انگار یه جوری شده! با سامسونگ بیشتر حال میکنم.
htc legend چطوریاس؟ خوبه یا قدیمی شده؟

hasanmotori
11-06-2011, 13:57
2 هفته پیش sl رو 430 تومن میدادن الان فک کنم پایینتر باشه
فوقش 20 تومن میزاری رو پولت ولی دیگه یه گوشی خیلی خوب داری و خیالت راحته

ted1996
11-06-2011, 14:08
ممنون عزیز! پس یعنی به نظرت من تا 1 ماه دیگه وایسم میتونم یه چیز مناسبتر پیدا کنم؟ با sl حال کردم. حقیقتش با سونی یه زمانی عالمی داشتم ولی این روزا انگار یه جوری شده! با سامسونگ بیشتر حال میکنم.
htc legend چطوریاس؟ خوبه یا قدیمی شده؟

منظورت چیه یه چیزه مناسب تر پیدا کنم بله احتمالا گلکسی اس ال ارزون ترمیشه... اما نمیشه خیلی روش حساب باز کردا!....همین یه هفته پیش گلکسی اس یهو گرون تر شد...دلیلشو نمیدونم...
ایکس10 هم قطعا با آپدیت گرون تر میشه مخصوصا اگه صفحش 16میلیون بشه و پردازندش به1.2 اورکلاک شه...
لجند قدیمی شده سخت پایینی داره ...ساپورت نمیشه خیلی وقت شده...رزولیشن پایینی داره و کلا مورد های خیلی بهتر از لجند هست...
سامسونگ میخوای گلکسی ایس هست340 تومن که از ایکس10 خیلی ضعیف تر هست

اینم یه بنچ مارک از گوشی های آندرویدی که مقایسه کنی....

بنچ مارک معیاریست برای تعیین سرعت و قدرت گوشی ...
your device هم دیزایر هست

Amirrezaajalli
11-06-2011, 14:24
از بین این گوشی ها اونی که به قیمتش می ارزه Samsung Galaxy Ace S5830 هست!!!

Lavoro
11-06-2011, 16:22
دستتون درد نكنه. فكر كنم حق با شماس. تو اين مملكت نميشه رو كم شدن قيمت چيزي حساب باز كرد اونم با وضعيت دلار.
البته از گوشي انتظار بالايي ندارم.همين كه نزديك 3 ساله ‏n78 رو دارم نشون ميده وضعو! به احتمال زياد يا sl ‎‏ رو بخرم‎ ‎يا نشد ‏x10 رو البته اگه قيمتش بالا نره. اميدوارم تا اون موقع تا حدي كم بشه. حالا به نظرتون ‏defy‏ اگه نتونم اين 2 تا رو بخرم ارزش نداره بخرمش؟

Lavoro
11-06-2011, 19:08
کسی به سوال ما جواب نمیده؟اگه نتونم sl بگیرم defy مناسب هست یا نه؟

ted1996
11-06-2011, 21:37
کسی به سوال ما جواب نمیده؟اگه نتونم sl بگیرم defy مناسب هست یا نه؟

دیفای پردازنده ضعیفی دارد

Scud_MD2
11-06-2011, 21:56
Galaxy SL بگیر

Amirrezaajalli
11-06-2011, 23:02
منم نظرم Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB هست!

Lavoro
11-06-2011, 23:59
واقعا ممنون! سعي ميكنم هرطوري هست sl ‎‏ رو بخرم. البته هفته قبل داشتم ميرفتم ديفاي رو بخرم كه تو فوتبال رباط زانوم كشيده شد و به جاش رفتم بيمارستان! شايد قسمت بوده كه sl‏ رو بخرم. بازم ممنون!

fire159
12-06-2011, 08:02
دیفای پردازنده ضعیفی دارد
اصلا میدونی پردازنده دیفای چی هست که میگی ضعیفه !
در ضمن مقدار رم دیفای بیشتر از گالاکسی اس ال هست . :21:
دیفای الان 400-420 هزار قیمتش هست و با گالاکسی اس در اجرای بازی های سنگین برابری میکنه . گالاکسی اس ال که بماند

mad-defy
12-06-2011, 08:40
قطعا دیفای توی این رنج قیمت میتونه انتخاب خوبی باشه با 387000 تومان
یه نگاه توی جی اس ام بکنین و مقایسه کنین. ضرر نداره

Lavoro
12-06-2011, 10:12
دیفای الان 400-420 هزار قیمتش هست و با گالاکسی اس در اجرای بازی های سنگین برابری میکنه . گالاکسی اس ال که بماند

آقا من منتظر شما بودم. واسه من سوال بود اين قضيه. به لحاظ عدد و ارقام به نظر ضعيف نمياد. جدا از علاقه اي كه به ديفاي داري خداييش بازي خورش خوبه يا نه؟ زياد اهل بازي نيستما ولي بعضي وقتا بدك نيست. فيلم ميشه روش ديد؟ ميدونم بدون نرم افزار نميشه divx ‎,hd‏ ديد ولي با نرم افزار خوب ميشه يا نه؟ يا بهتره كانورت شه؟ اين دو تا قضيه باعث ميشه برم سراغ sl.

ted1996
12-06-2011, 13:21

بله میدونم:5: اصلا ضعیف نیست ولی چون cpu و gpu ایکس10 با بسیاری از مدل های اچ تی سی یکی هست نرم افزار و بازی برای این کلاس آندروید خیلی زیاده....در ضمن ایکس10 هدایت بهتری دارد چه از طرف شرکتش چه هکر ها... و با آپدیت به 2.3 و با اورکلاک گوشی که خبر هایی اازش اومده خیلی بهتر میشه...

Lavoro
12-06-2011, 13:38
بله میدونم:5: اصلا ضعیف نیست ولی چون cpu و gpu ایکس10 با بسیاری از مدل های اچ تی سی یکی هست نرم افزار و بازی برای این کلاس آندروید خیلی زیاده....در ضمن ایکس10 هدایت بهتری دارد چه از طرف شرکتش چه هکر ها... و با آپدیت به 2.3 و با اورکلاک گوشی که خبر هایی اازش اومده خیلی بهتر میشه...

از x10 بدم نيومده به خصوص با توضيحاتي كه شما داديد. فقط اين دوال تاچ بودنش يه كم از رغبتم كم ميكنه.

ted1996
12-06-2011, 13:46
از x10 بدم نيومده به خصوص با توضيحاتي كه شما داديد. فقط اين دوال تاچ بودنش يه كم از رغبتم كم ميكنه.

بله...به هر حال هر گوشی یه ایراداتی داره ولی به نظر من ایکس10 به نسبت به امکاناتی که میده میارزه....

فیلم دیدن هم روی صفحه ی 4اینچی و نسبتا با کیفیت ایکس10(با توجه به قیمتش)مطمانا لذت بخش خواهد بود و میتوانید فیلم های با کیفیت اچ دی و تمام فرمت ها رو ببنید....
اگر ضعف های سیستم عاملی وین فون و به خصوص عدم ارسال فایل بلوتوث برایتان مهم نیست من به شما امنیا7 سامسونگ رو پیشنهاد میدم که وین فون است با صفحه ی 4 اینچی S U P E R AMOLEDکه نیاز به تعریف ندارد...
گوشی های وین فون به دلیل ضعف های سیستم عاملیشون افت قیمت بسیار زیادی کردند و شاید این کمی از قیمت شما بالا تر باشد....

P I R A N H A
12-06-2011, 14:59
بله...به هر حال هر گوشی یه ایراداتی داره ولی به نظر من ایکس10 به نسبت به امکاناتی که میده میارزه....

فیلم دیدن هم روی صفحه ی 4اینچی و نسبتا با کیفیت ایکس10(با توجه به قیمتش)مطمانا لذت بخش خواهد بود و میتوانید فیلم های با کیفیت اچ دی و تمام فرمت ها رو ببنید....
اگر ضعف های سیستم عاملی وین فون و به خصوص عدم ارسال فایل بلوتوث برایتان مهم نیست من به شما امنیا7 سامسونگ رو پیشنهاد میدم که وین فون است با صفحه ی 4 اینچی S U P E R AMOLEDکه نیاز به تعریف ندارد...
گوشی های وین فون به دلیل ضعف های سیستم عاملیشون افت قیمت بسیار زیادی کردند و شاید این کمی از قیمت شما بالا تر باشد....
اون یکمی که میگی حدود150تومنه

Lavoro
12-06-2011, 15:02

البته دو تا مسئله هست. اول اینکه آپدیت شدن x10 امکاناتی که قبلا گفتید رو 100% ایجاد میکنه یا در حد صحبت و احتماله؟ ( منظورم اورکلاک و ساپورت 16 میلیون رنگه)
دوم اینکه راجع به وین فون یه خیلی مرددم. میترسم یکی دو سال طول بکشه تا به جایی برسه و اوضاعش بهتر شه. مثل خود آندروید که اوایل خیلی ضعیف بود و پیشرفت کرد. اگه بتونم تا حدی باهاش کنار بیام و به آینده اش امیدی باشه OMNIA 7 هم نشد میتونم mozart , hd7 بخرم ولی به مایکروسافت امیدی ندارم!

ted1996
12-06-2011, 16:00
[/COLOR]
اون یکمی که میگی حدود150تومنه

اسپم نده...گفتم شاید...

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

البته دو تا مسئله هست. اول اینکه آپدیت شدن x10 امکاناتی که قبلا گفتید رو 100% ایجاد میکنه یا در حد صحبت و احتماله؟ ( منظورم اورکلاک و ساپورت 16 میلیون رنگه)
دوم اینکه راجع به وین فون یه خیلی مرددم. میترسم یکی دو سال طول بکشه تا به جایی برسه و اوضاعش بهتر شه. مثل خود آندروید که اوایل خیلی ضعیف بود و پیشرفت کرد. اگه بتونم تا حدی باهاش کنار بیام و به آینده اش امیدی باشه OMNIA 7 هم نشد میتونم mozart , hd7 بخرم ولی به مایکروسافت امیدی ندارم!

نه اینا خبره....ولی بوت لودرش شکسته شده

ted1996
12-06-2011, 16:39
اینم بد نیستا: htc desire

P I R A N H A
12-06-2011, 17:08
x10نمیتونه16ملیون رنگ ساپورت کنه بعدشم این مشکل سخت افزاریه با اپدیت حل نمیشه
داداش نقدو ول کردی چسبیدی به نسیه الان خرید فوین فون اشتباهه بجای موزارت یه گلکسی اس ال بخری بهتره

ted1996
12-06-2011, 17:13
x10نمیتونه16ملیون رنگ ساپورت کنه بعدشم این مشکل سخت افزاریه با اپدیت حل نمیشه
داداش نقدو ول کردی چسبیدی به نسیه الان خرید فوین فون اشتباهه بجای موزارت یه گلکسی اس ال بخری بهتره

باید بگم که هکر بزرگ ایکس10 که به z معروف هست تونسته به16.7 برسونه که باعث مشکلاتی در gpu گوشی شده
پس این نقیض حرف شماست

P I R A N H A
12-06-2011, 17:33
اگه میشود به16ملیون رنگ آپدیتش کرد خود سونی این کارو میکرد ولی نکرده چون مصرف باتری میره بالا ومشکلات دیگه که واسه دستگ اه به وجود میاد

ted1996
12-06-2011, 18:31
اگه میشود به16ملیون رنگ آپدیتش کرد خود سونی این کارو میکرد ولی نکرده چون مصرف باتری میره بالا ومشکلات دیگه که واسه دستگ اه به وجود میاد

گیریم که نشه شما همون ایکس10 65000 رنگ بزار کنار 16میلیون اصلا احساس نمیشه....

P I R A N H A
12-06-2011, 19:08
من که نگفتم کیفیت صفحه ش بده

Lavoro
12-06-2011, 19:55
بحث خيلي داغ شده؛ ولي من به اين نتيجه رسيدم كه برم سراغ sl‏. بالاخره جديدتره و شرايط بهتري داره. از اونجا كه از ويوها و بادا هم صحبت نشد به اين نتيجه رسيدم كه مناسب من نيست. وين فون هم كه به نظر نمياد حالا حالاها به جايي برسه. منم واقعا حوصله دردسر ندارم! شايدم يه ipod touch ‎32gig‏ از آمريكا خريدم و يه گوشي ساده خريدم. البته حملش يه ذره عذابه. ولي شايد بيارزه به سختيش!

Lavoro
12-06-2011, 22:24
راستی desire که دوست خوبم ted1996 پیشنهاد دادن و یه سوال کردم قیمت کف رو تقریبا 410 تومن دادن نسبت به sl چه جوریاس؟ چون تو این 1 سال و چند ماهی که من دیزایرو شناختم به عنوان یه گوشی عالی مطرح بوده. الان به نظرتون به نیازای من به خصوص بازی و نرم افزار میخوره؟ چون به نظرم حافظه اش کم میاد. milestone , xt720 رو هم بهم گفتن ولی به نظرم یه کم! ضعیفن از لحاظ cpu .

P I R A N H A
13-06-2011, 09:29
گلکسی اس ال بهتره نسبت به دیزایر