PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا سقف 210 هزار تومن

nikaan
11-06-2011, 10:10
سلام

من یه گوشی می خواستم تا سقف 210 هزار تومن که

امکانات زیر رو داشته باشه:

1) زیبا باشه

2) کامل تاچ باشه

3) دوربینش خوب باشه ( این برام خیلی مهمه) :31:

4) WIFI داشته باشه

5) دخترونه باشه (برای فامیلمون می خوام)

گوشی هایی که خودم مد نظرمه این چندتاست :

LG KM 900 ARENA

XPERIA X10 MINI

NOKIA C5-03

بین اینها خودم نظرم روی ARENA و X10 MINI هست چون همونجور که می بینید دوربینش برام خیلی مهمه ولی

C5-03 فیلمبرداری خوبی نداره

سوالات:

1) LG ARENA توی بازار هست؟ اگه هست قیمت دقیقش چنده؟

2) نظر شما چیه ؟ آیا گزینه بهتری در این رنج قیمت با امکاناتی که مد نظرمه موجود هست؟

مرسی :11:

ted1996
11-06-2011, 10:45
x10mini صفحه ی خیلی کوچیکی داره پیشنهاد نمیشه
5530 و 5800 هم میتونید بخرید...
c5-03 فلاش ندارد چون دوربین برای شما مهم است پیشنهاد نمیشه
lg رو همچین چه جوری بگم...وللش...
اگه دوربین خیلی مهمه یه کم رو پولت بزار یه ویواز بگیر دوربینش معرکس...و تمام انتظارات دیگتون رو داره

P I R A N H A
11-06-2011, 11:25
lg ARENAخوبه با این قیمت فک نکنم دیگه انتخاب دیگه ای باشه
اگه بیشترپولتوبکونی پیکسون12 و ویواز
اگرم میخوای مارول هست حدود170 تومن تمام چیزایی رو که میخوای داره
میشه دلیلشو بگی چرا ال جی بده جنابted1996

Punisher_2008
11-06-2011, 12:44
سلام..
من نوکیا 5530 رو پیشنهاد میکنم.
گوشی خیلی زیبا و خوش دستیه....
سیستم عامل سیمبین هم داره.
به خصوصی ال سی دی با کیفیت و وضوح بالایی داره.. وضوح ۳۶۰ x ۶۴۰
از نزدیک با این گوشی کار کردم واقعا گوشی زیبایی هست..
سری اکسپرس موزیک هست از لحاظ موزیک مشکلی نخواهید داشت.
دوربینش 3.2 مگاپیکسل هست فلش و فوکوس خودکار هم داره عکساش خوب هستند
wi-fi هم داره
دو رنگ ابی و قرمز داره قرمزش خیلی خوشگل هست.. عکساشو حتما تو اینترنت ببین.
شتابسنج برای چرخش خودکار.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------------------------------------------------------------------------------------------------------

گوشی سی 5-3 هم گوشی خیلی عالی هست یک سر گردن از 5530 از لحاظ امکانات بالاتره ولی به نظر من از نظر قیافه به پای 5530 نمیرسه..
دوربین 5 مگاپیکسل
وای-فای و جی پی اس.
ال سی دی 3.2 اینج ( از 5530 بزرگتره) وضوح ۳۶۰ x ۶۴۰
سی پی یو 600 مگاهرزی ( 5530 سی پی یو 413 مگاهرزی داره)
کلا یک سرو گردن از لحاظ امکانات بالاتره..
ولی هر دو عالی هستند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویو 723 هم میتونی بگیری.. خودم همین گوشی رو دارم..

دوربین 5 مگاپیکسل فوکوس خودکار . تشخیص لبخند و فلش LED
جی پی اس و wi-fi
ال سی دی 3.2 اینج وضوح 240 در 400 یا WQVGA توانایی نشان دادن 256 هزار رنگ ( نسبه به دو گوشی بالا کیفیت ال سی دیش کمتره)
سیستم عامل بادا.

اگه نظر منو میخوای 5530 بگیر.. هم زیبا هست و خوش دست واقعا مناسب خانوم ها هست.. درسته دوربین 3.2 مگاپیکسلی داره و 5 نیست.. ولی کیفیت راضی کننده هست..

ted1996
11-06-2011, 13:38
اگه بیشترپولتوبکونی پیکسون12 و ویواز
میشه دلیلشو بگی چرا ال جی بده جنابted1996

من نگفتم ال جی بده...یه مثال میزنم منظورمو بهتر بفهمید:
شما بیا مثلا LG Optimus 2X رو بزار کنار htc smart مردم همه در نگاه اول میگن اون اچ تی سی بهتر هست...یه چیزی شنیدن...
این هم نظر شخصیمه که گوشیمو از چه برندی انتخاب کنم وگرنه ال جی بد نیست...

nikaan
11-06-2011, 22:32
x10mini صفحه ی خیلی کوچیکی داره پیشنهاد نمیشه
5530 و 5800 هم میتونید بخرید...
c5-03 فلاش ندارد چون دوربین برای شما مهم است پیشنهاد نمیشه

آخه یه دختر می خواد ازش استفاده کنه فکر نکنم توی این زمینه با X10 MINI مشکل داشته باشه:46:

اما 5800 و 5530 3 مگاپیکسل هستن :41: ضمن اینکه خودم 5800 دارم و از گوشی من زیاد خوشش نمیاد :31:
من به فلشش(C5-03) توجه نکرده بودم پس از گزینه هام خارجش می کنم:10:

ted1996
منم نظرم اول روی آرنا هست البته اگر هنوز توی بازار باشه
مارول رو هم دیدم فقط تنها ایرادش فیلم برداریش هست که 15 فریم بر ثانیه هست ولی گوشی خوبی رو معرفی کردین این رو توی گزینه هام قرار می دم:10:

سلام..

ویو 723 هم میتونی بگیری.. خودم همین گوشی رو دارم..

دوربین 5 مگاپیکسل فوکوس خودکار . تشخیص لبخند و فلش LED
جی پی اس و wi-fi
ال سی دی 3.2 اینج وضوح 240 در 400 یا WQVGA توانایی نشان دادن 256 هزار رنگ ( نسبه به دو گوشی بالا کیفیت ال سی دیش کمتره)
سیستم عامل بادا.

اگه نظر منو میخوای 5530 بگیر.. هم زیبا هست و خوش دست واقعا مناسب خانوم ها هست.. درسته دوربین 3.2 مگاپیکسلی داره و 5 نیست.. ولی کیفیت راضی کننده هست..

ممنون از راهنمایی بسیار کاملتون :11:

5530 رو که ایرادشو گفتم اما این WAVE 723 خیلی گوشی خوبیه فقط دوتا ایراد داره یکی همون فیلم برداری 15 فریمش هست یکی دیگه اش هم اینکه حدود 240 گویا قیمتش هست:41:( اگه اشتباه می کنم اصلاح کنید)

ولی توی گزینه هام قرارش می دم چون امکاناتش به انتظارات من تقریبا می خوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته دیگه آخر آخرش سقف بودجه 220 هزار تومن هست:31:

راستی شما که WAVE دارین کیفیت فیلمبرداریش چه جوریه آخه نمونه ای که GSM ARENA گذاشته خیلی کوتاه مدت هست و هیچی معلوم نیست توش :31:

می خواستم ببینم در مقایسه با گوشی های 30 فریم بر ثانیه (مثل 5800) کیفیت فیلم برداریش خیلی فرق می کنه یا نه؟ اگه میشه یه مقایسه کنید :46:

Punisher_2008
13-06-2011, 13:09
آخه یه دختر می خواد ازش استفاده کنه فکر نکنم توی این زمینه با X10 MINI مشکل داشته باشه:46:

اما 5800 و 5530 3 مگاپیکسل هستن :41: ضمن اینکه خودم 5800 دارم و از گوشی من زیاد خوشش نمیاد :31:
من به فلشش(C5-03) توجه نکرده بودم پس از گزینه هام خارجش می کنم:10:

منم نظرم اول روی آرنا هست البته اگر هنوز توی بازار باشه
مارول رو هم دیدم فقط تنها ایرادش فیلم برداریش هست که 15 فریم بر ثانیه هست ولی گوشی خوبی رو معرفی کردین این رو توی گزینه هام قرار می دم:10:

ممنون از راهنمایی بسیار کاملتون :11:

5530 رو که ایرادشو گفتم اما این WAVE 723 خیلی گوشی خوبیه فقط دوتا ایراد داره یکی همون فیلم برداری 15 فریمش هست یکی دیگه اش هم اینکه حدود 240 گویا قیمتش هست:41:( اگه اشتباه می کنم اصلاح کنید)

ولی توی گزینه هام قرارش می دم چون امکاناتش به انتظارات من تقریبا می خوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته دیگه آخر آخرش سقف بودجه 220 هزار تومن هست:31:

راستی شما که WAVE دارین کیفیت فیلمبرداریش چه جوریه آخه نمونه ای که GSM ARENA گذاشته خیلی کوتاه مدت هست و هیچی معلوم نیست توش :31:

می خواستم ببینم در مقایسه با گوشی های 30 فریم بر ثانیه (مثل 5800) کیفیت فیلم برداریش خیلی فرق می کنه یا نه؟ اگه میشه یه مقایسه کنید :46:

سلام...

من خودم ویو 723 دارم.. ازش راضیم..
اون قیمت با گارانتی هست.. من خودم فکر کنم 210 خریدم یا 205.. دقیقا یادم نیست...
کیفیت ویدیو هاش معمولیه.. زیاد تعریفی نسیت.. تو گوشی باز بهتر از تو کامپیوتر هست..
وضوح 240.320 و با 15 فرم فیلم برداری میکنه در همین حد که بگین فیلم برداری میکنه:31:ولی در کل بد نیست..
کلا قابلیت ودیو ویو 723 زیاد تعریفی نداره.. کلیپ ها بیشتر از وضوح خودش اجرا نمیکنه یعنی نباید ببیشتر از 240 400 باشه یا هامون WQVGA .. و فرمت های MP4.3GP.WMV رو میخونه..
البته به احتمال خیلی قوی با امدن بادا 2 و اپدیت این بخش درست بشه.. استار همین مشکل رو داشت اخرین اپدیت که براش امد با 25 فرم افزایش پیدا کرد..

ولی برعکس بخش موزیک عمل کردش عالیه.. صدای خوبی داره.
از لحاظ ارتباطی این گوشی کامل هست.. gps-wi-fi با تمامی امکانات.. و بولوتوث 3.
ال سی دی خیلی خوبی داره 3.2 اینج هست وضوح wqvga هست یا همون 240.400 توانایی نشان دادن 256 هزار رنگ رو داره کیفیت ال سی دیش عالی نیست.. ولی بدم نیست.. در کل خوبه.. یک چیزی تو مایه های ان78 میشه..
قابلیت مولتی تاچ هم داره با دو انگشت زوم کنید..
جاوا رو هم ساپورت میکنه سیستم عامل بادا 1.1 داره که به زودی به 2 اپدیت میشه.
کیفیت عکساش بازم بر عکس فیلم برداریش خیلی خوبیه.. دوربین 5 هست با فوکوس خودکار فلش LED و تشخیص لبخند و.... کلا عکاسیش خیلی خوبه.
یکی دیگه از قابلیت های خوبش باطریش هست.. حرف نداره... 2.3 روز رو راحت نگه میداره..
گوشی خیلی خوش دستیه.. پشتش استیل هست خیلی هم خوشگل هست.. منوی خیلی ساده ای داره...

به نظر من این گوشی 2تا عیب فقط داره.. اول اینکه گفتم بخش ویدیو این گوشی قابلیت عالی نداره... ویدیو هاتون نباید بیشتر از سایز خود گوشی باشه یعنی نباید بیشتر از 240 400 باشه.. ولی با برنامه کایز خودش راحت میتونید هر ویدیو رو تبدیل کنید برای بدون افت کیفیت.

دوم کیفیت ال سی دی این گوشی هامنطور که گفتم عالی نیست.. ولی پایینم نیست.. در کل این یک مورد جز معایب فکر کنم حساب نباید کیفیت ال سی دیش کاملا رضایت بخشه عکسا ویدیو کیلیپ ها همه شفاف و بدون نقص هست.
برای اطلاعات بیشتر نقدش رو از gsmaria بخون سوالی هم داشتی در خدمتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehran4868
19-06-2011, 10:09
سلام.
پیشنهاد من به شما x10mini هست.
اما توجه کنید که برد وای فای x10mini زیاد نیست.!