PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبكه شدن Laptop و PC از طريق مودم wireless در محيط منزل

matrix2015
11-06-2011, 07:38
با سلام و عرض ارادت به همه دوستان عزيز . . .
من به تازگي مودم wireless مدل ZyXEL سري HN از شركت شاتل خريدم و PC از طريق كابل و Laptop از طريق Wifi بهش متصل شده اما هركاري كردم نتونستم بين PC با Laptop شبكه داخلي راه بندازم ( براي Share كردن Document و همچنين بازي شبكه اي ) . ضمناً هر دو دستگاه Windows 7 دارن .

هم اكنون نيازمند كمك سبزتان هستم . . . :20:

mjzaret
12-06-2011, 08:27
آيا شما Ping داريد يا نه؟

شاد باشيد:40:

matrix2015
12-06-2011, 18:33
سلام دوستم ؛
فکر میکنم ping ندارم چون این پیغام اومد :

Ping request could not find host Matrix-pc . please check the name and try again

میشه بگید باید چی کار کنم لطفاً ؟ :20:

matrix2015
16-06-2011, 19:21
با سلام مجدد خدمت دوستان عزیزم
من یکی از مشکلات اولیه خودمو حل کردم یعنی الان Ping دارم و Pc و Laptop همدیگرو میبینن
و یه Homegroup برای Pc درست کردم
اما وقتی Password (مربوط به PC) برای Join شدن (به Laptop )میزنم نمیتونم Join بشم

:20:..............Please help me

g_soroor
17-06-2011, 17:15
سلام من یه مودم داشتم که وایرلس نداشت فقط adsl بود یه مودم smc گرفتم فقط برای وصل شدن با موبایل اما الان فقط با pc میشه وصل شد گوشی می شناسه وایرلسو اما پسوورد که می دم join نمیشه. از جاهای دیگه با گوشیم با وایرلس وصل شدم اما اینجا نمیشه باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید

matrix2015
20-06-2011, 19:13
با سلام مجدد خدمت دوستانم

از اونجائیکه بازم کسی کمک نکرد خودم تونستم کمی از مشکل حل کنم

و اینکه وقتی اسم Pc و Laptop در قسمت Network (در Win 7) دیده شد برای داخل شدن و استفاده از (Users (Share می بایست 2 نکته زیر رعایت بشه :

1 - باید Personal Firewall در Antivirus تو هر windows تنظیم بشه

2- در آدرس : Control Panel > Network and Sharing Center > Advanced Sharing Settings

باید برای قسمت Password Protected Sharing گزینه Turn Off assword Protected Sharing انتخاب بشه

اما مشکل Home Group نداشتن من همچنان باقیست . . . :46: