PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با برنامه steganos safe v12 به صورت portable یه درایو ساختم اما برای ریختن فایل ها ارور write protect می دهد!!!!

Aloneboy
10-06-2011, 22:47
با برنامه steganos safe v12 به صورت portable یه درایو ساختم اما برای ریختن فایل ها ارور write protect می دهد!!!!
شکل زیر را ببینید که یه فایل ورد می خوام بریزم و ارور رایت پروتکت می دهد دلیلش چیست؟(ویندوزم سون هست و قبلا که با ویندوز xp و ورژن پایین تر کار کردم مشکلی نداشتم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
11-06-2011, 07:53
شما ورژن قدیمیتر همین برنامه رو هم نصب کنید ببینید بازم پی ام میده درضمن ویندوز شما 64 بیتی یا 32 بیتی؟ خواستینم ازاین برنامه TrueCrypt میتونید استفاده کنید که کارهمونو انجام میده درضمن با همون برنامه یک درایوردیگه درست کنید ببیند بازم همون پیغام میده :20:

لینک دانلود TrueCrypt

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aloneboy
11-06-2011, 12:51
شما ورژن قدیمیتر همین برنامه رو هم نصب کنید ببینید بازم پی ام میده درضمن ویندوز شما 64 بیتی یا 32 بیتی؟ خواستینم ازاین برنامه TrueCrypt میتونید استفاده کنید که کارهمونو انجام میده درضمن با همون برنامه یک درایوردیگه درست کنید ببیند بازم همون پیغام میده :20:

لینک دانلود TrueCrypt

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ورژن پايين تر رو دارم ماله 2007 هستش كه رو ويندوز سون كار نمي كنه به همين خاطر ورژن جديد گرفتم در ضمن ورژن 2010 هم دارم اما كركش تو هيچ سايتي نيست و ويندوزم 32 بيتي سون هستش
اگه بشه از همين برنامه استفاده كنم مطمئن ترم و چون يه سري درايو ساختم كه اگه بخوام به برنامه ديگه برم خيلي دردسر مي كشم چون تعدادش زياده
در ضمن من فقط قسمت پرتبل مشكل دارم و درايو هايي كه پرتبل نيستند و با خود برنامه ساختم هيچ مشكلي ندارم
احتمال داره ويندوز سون تنظيمات خاصي تو اين مورد داشته باشه چون تازه دارم از ويندوز سون استفاده مي كنم؟؟؟