PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows xp live cd کارش چیه؟

mohamadreza85
10-06-2011, 16:46
سلام
من کارت گرافیکم رادئون 9200 است که ویندوز 7 را ساپورت نمیکنه. یعنی درایوری برایش موجود نیست. البته من ویندوز 7 را با یک سری ترفند که در وب هم موجوده روی سیستمم با همین کارت گرافیک نصب کردم.البته آئرو را ساپورت نمیکنه فقط به صورت ساده نصب شده.مشکلی هم ندارم باهاش فقط در مورد بعضی از سخت افزارها مشکل دارم. یکی usb tv هست که چند وقت پیش خریدم ولی درایورش نصب نشد به خاطر اینکه درایور ویندوز 7 برای کارت گرافیکم کامل نصب نشده بود. الان هم یک پرینتر 3 کاره خریدم که درایور مربوط به اسکنرش ظاهرا به همین خاطر درست نصب نشده و برای اسکن کردن پیغام خطای درایور را میدهد.
حالا میخواستم ببینم مشکلهایی که بیان کردم با windows xp live cd قابل حل است؟
اگر پاسخ مثبت است لطفا راهنمایی بفرمایید چه جوری؟ آیا درایور کارت گرافیکم را در حالت لایو برای ویندوز xp دوباره باید نصب کنم؟ یا نه خود cd درایور مربوط به xp را داره؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

saeed_136915
10-06-2011, 18:53
XP Live یه چیز خیلی خیلی ساده شبیه ویندوز XP هست که واسه دراز مدت اصلا به درد نمی خوره که بخوای استفاده کنی. شما چرا خود ویندوز XP رو نصب نمی کنی؟؟؟؟

mohamadreza85
11-06-2011, 13:41
XP Live یه چیز خیلی خیلی ساده شبیه ویندوز XP هست که واسه دراز مدت اصلا به درد نمی خوره که بخوای استفاده کنی. شما چرا خود ویندوز XP رو نصب نمی کنی؟؟؟؟
حالا غیر از اینکه چیز ساده ایست راه حل مشکلی که بیان کردم هست؟؟؟؟؟
در مورد سوالتون هم باید بگم که نمیتونم از ویندوز 7 دل بکنم.موقعی که xp داشتم هر چند وقت یکباری ویروسی میشد و بهم میریخت.اما از وقتی سون را نصب کردم چشمش نزنم سیستمم پایدار بوده و الحمدلله هیچ بلایی سرش نیومده. سرعت خیلی خوبی هم داره.
حالا میخواستم ببینم برای این مشکلی که گفتم ویندوز xp live میتونه راه حل این موضوع باشه یا نه؟ چشمم کور برم تو فصل تابستان و گرونی قطعات کامپیوتر برم سیستمم را ارتقا بدم؟

jafarian
11-06-2011, 14:12
ویندوز xp live قادربه انجام اینکاربرای شمانیست که بخواین سخت افزارسیستم براش معرفی کنید این ویندوزفقط مواقعی بدردمیخوره که مثلا ویندوزاصلی شما بنا به هردلیلی بالانیاد شما با این ویندوز میتونیدوارد محیطی مثل محیط ویندوزبشین اطلاعت مثلا درایو C روجابجا کنیدواسه فعال کردن Areo ویندوز 7 هم به نظرم این برنامه Aero Enabler کارتون راه بندازه:20:

لینک دانلود Aero Enabler

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohamadreza85
11-06-2011, 14:44
مثل اینکه چاره ای جز ارتقا ندارم.... البته میدونم اینجا جاش نیست اما دوستان کسی ati radeon 9600 agp دست دوم سراغ نداره؟