PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي تا 400 تومن!

HamiD-Xfors
09-06-2011, 15:48
سلام

من هر 3/4 سال گوشي عوض ميكنم

گوشي هايي كه داشتم :6600 و الان 5310 . سامسونگ استار هم دارم اصلا باهاش كار نميكنم! چون يجوريه!

خوشم نمياد...:13:

مي خواستم ببينم تا 400 گوشيه خوب چي هست واسه من؟! به غير از سامسونگ و سوني!

sAeEd_kHaAn
09-06-2011, 16:12
شما انتظاراتو از گوشی بگو تا راهنماییت کنیم
دوربین؟ صفحه امسی ؟ برنامه و بازی ؟ باطری ؟ . . .

Sindar
09-06-2011, 16:16
به نظرمن x10گزینه خوبیه البته قیمتش یکم از400تومن بالاتره وتقریبا میشه گفت همه چیش عالیه

HamiD-Xfors
09-06-2011, 16:22
شما انتظاراتو از گوشی بگو تا راهنماییت کنیم
دوربین؟ صفحه امسی ؟ برنامه و بازی ؟ باطری ؟ . . .

باطريش خوب باشه. بازي خور باشه. من چون خودم خيلي وقت بود كه خط گوشي نبودم نميدونم الان كدوم OS خوبه!

من خودم 5310 دارم تنها مزيتي كه داره صداي خيلي خوبه هندفري و اندازه گوشي و البته باطري!

چون تا حالا گوشي نداشتم كه دوربينش خوب باشه ميخوام اين يكي بهتر باشه!

ted1996
09-06-2011, 17:02
باطريش خوب باشه. بازي خور باشه. من چون خودم خيلي وقت بود كه خط گوشي نبودم نميدونم الان كدوم OS خوبه!

من خودم 5310 دارم تنها مزيتي كه داره صداي خيلي خوبه هندفري و اندازه گوشي و البته باطري!

چون تا حالا گوشي نداشتم كه دوربينش خوب باشه ميخوام اين يكي بهتر باشه!

بهتره تعصب رو کنار بزاری در این محدوده قیمت با انتظاراتی که شما دارین بهترین SonyEricson Xperia X10 هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صفحه ی 4اینچی با تاچ خازنی و دوال تاچ
پردازنده ی 1گیگاهرتزی
دوربین8 و فیلم برداری اچ دی
و آخرین ورزن آندروید(بهترین os )براش میاد
باطری خوبی داره
صدای هسن فری عالی:8:
در بلندگو صدای باکیفیتی دارد اما کم

M defy & Nokia c7 هم پیشنهاد میشه

HamiD-Xfors
09-06-2011, 17:31
[QUOTE=ted1996;6165067]بهتره تعصب رو کنار بزاری در این محدوده قیمت با انتظاراتی که شما دارین بهترین SonyEricson Xperia X10 هست:

برادرم 2 مدل سوني داشته ديدم چطوريه اصلا خوشم نمياد!

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

تو اين رنج HTC خوب نيست؟! خيلي معمولي ميشه؟

.:PAR3A:.
09-06-2011, 17:46
X10 خیلی خیلی اعصاب خورد کنه... خودم دارم و باهاش حال نمی کنم...
موتو دیفای خوبه... اگه یه کم بزارین رو بودجتون...
بهترین گزینه ، سامسونگ گلکسی اس ال هست... واقعا گوشی عالی ای هست... تقریبا می شه گفت بهترین گوشی تک هسته ای اندرویدی ، گلکسی اس هست که گلکسی اس ال تقریبا همون گلکسی اس هست با یه سری تفاوت های جزئی مثلا به جای صفحه سوپرامولد ، سوپر کلیر ال سی دی داره...
من خودم از سامسونگ متنفر بودم... یعنی یک درصد به خودم نمی دیدم که سامسونگ بخرم... ولی الان قبول کردم که بهترین گوشی های اندرویدی گلکسی اس و گلکسی اس 2 هستن که جفتشون مال سامسونگن... گلکسی اس ال هم واقعا گوشی خوبیه...

ted1996
09-06-2011, 17:49
[QUOTE=ted1996;6165067]بهتره تعصب رو کنار بزاری در این محدوده قیمت با انتظاراتی که شما دارین بهترین SonyEricson Xperia X10 هست:

برادرم 2 مدل سوني داشته ديدم چطوريه اصلا خوشم نمياد!

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

تو اين رنج HTC خوب نيست؟! خيلي معمولي ميشه؟

میشه بپرسم داداشت چه مدل از سونی داشته که با ایکس10 مقایسه میکنی؟:5:
Htc Desire & legend & Gratia در محدوده قیمت شما قرار دارند همه آندرویدی و دیزایر یه کم بالاتر قرار دارد از لحاظ قیمت

ted1996
09-06-2011, 18:04
X10 خیلی خیلی اعصاب خورد کنه... خودم دارم و باهاش حال نمی کنم...
موتو دیفای خوبه... اگه یه کم بزارین رو بودجتون...
بهترین گزینه ، سامسونگ گلکسی اس ال هست... واقعا گوشی عالی ای هست... تقریبا می شه گفت بهترین گوشی تک هسته ای اندرویدی ، گلکسی اس هست که گلکسی اس ال تقریبا همون گلکسی اس هست با یه سری تفاوت های جزئی مثلا به جای صفحه سوپرامولد ، سوپر کلیر ال سی دی داره...
من خودم از سامسونگ متنفر بودم... یعنی یک درصد به خودم نمی دیدم که سامسونگ بخرم... ولی الان قبول کردم که بهترین گوشی های اندرویدی گلکسی اس و گلکسی اس 2 هستن که جفتشون مال سامسونگن... گلکسی اس ال هم واقعا گوشی خوبیه...

اره اعصاب خورد کنه ولی در رام 2.3 بهتر خیلی بهتر میشه قبول داری که؟من الان از 2.2 استفاده میکنم حداقل از 2.1اصلی بهتره ...2.3 هم به زودی میاد...
گلکسی خیلی بالاتر از بودجه ایه که ایشون معرفی کردن و به نظر من به قیمتش نمی ارزه همین اس ال چی داره؟ِِیه آندروید2.3 داره فقط با دوربین بدون فلاش درسته رمش بیشتره اما به قیمتش نمی ارزه صبر کن2.3 باد واسه ایکس10 بعد ببین قیمت ایکس10 بالاتر نمیره....
البته باید نکاتی رو راجع به آپدیت ایکس10 بگم که بعضی از قابلیت های آن حذف خواهد شد یا تغییر خواهد کرد:

در حال حاضر تصمیم سونی اریکسون بر این است که واسط کاربر استاندارد دوربین اندروید جایگزین واسط کاربر کنونی دوربین گوشی Xpeira X10 شود و بنابراین ویژگی هایی نظیر تشخیص چهره و تشخیص لبخند از میان خواهد رفت.
EAS اصلی Gingerbread جایگزین Moxier خواهد شد.
ویجت های رسانه ای و موسیقی بکارگرفته شده در محصولات سال 2011 سونی اریکسون جایگزین Mediascape خواهد شد.
کلید های DRM مرتبط با محتواهای حفاظت شده موجود بر روی گوشی از بین خواهد رفت.
برنامه Backup and Restore سونی اریکسون بر روی Gingerbread پشتیبانی نمی شود و در نتیجه حذف خواهد شد.
پشتیبانی از زبان های دو جهته در مقایسه با آنچه بر روی گوشی Xpeira X10 مجهز به نسخه 2.1 سیستم عامل اندروید وجود دارد کاهش خواهد یافت.

خبر هایی هم اومده که قراره صفحه ی ایکس10 در آپدیت2.3 از256000 رنگ فعلی به16میلیون تبدیل شود و cpu این گوشی به1.2 اورکلاک شود البته سونی از این خبر ها زیاد داده بود ولی آپدیت 2.3 حتمی است ودر اوایل تابستان میاید:8:

italia88
10-06-2011, 09:28
اگه نوکیا بخای C7 هم گزینه بدی نیست
380تا400 قیمتشه دوربینش هشته و فلاش داره، 8 گیگ رم داخلی داره و تا 32 میتونی ارتقا بدی، صفحه ش 3.5 اینچیه و بلوتوثش سه و فایلای آفیس و پی دی اف رو میاره فقط سیستمش سیمبیانه!

HamiD-Xfors
10-06-2011, 13:17
[QUOTE=HamiD-Xfors;6165113]

میشه بپرسم داداشت چه مدل از سونی داشته که با ایکس10 مقایسه میکنی؟:5:
Htc Desire & legend & Gratia در محدوده قیمت شما قرار دارند همه آندرویدی و دیزایر یه کم بالاتر قرار دارد از لحاظ قیمت

يكيش سري W يكي هم c902

ميدونم خيلي فرق دارن تو اون رنج نوكيا خيلي بهتر بود سوني اصلا ....