PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید تبلت!

Prince_Amin
08-06-2011, 23:15
دوستان سلام!میخوام تبلت بخرم!دو دل موندم!که ایپد 2 3g بردارم یا وایسم سامسونگ تب 10.1 و 8.9 هم بیاد!از این بابت که اندروید هنوز در تبلت جواب خودشو پس نداده و کامل نشده که شک ندارم ولی از جهتی مشخصات تبهای سامسونگ همچین دلو میبره!!:31: از اونور ایپد 2 که لامصب خدای نرم افزاره!با کیفیت ساخت و اسمارت کاورش هم که حال میکنم!نمیدونم چیکار کنم!در ضمن ایا تبهای جدید سامسونگ از لحاظ بنچمارک سخت افزاری با ایپد 2 برابر هستند؟چون چند جا خوندم که چیپست ایپد 2 قویتر از تگرای 2 انویدیا هستش مثل اینکه!و همچنین ایا تبهای سامسونگ مانند ایپد 2 قابلیت اتصال پورت hdmi رو دارند!اخه تبدیل این پورت واسه ایپد 2 اومده میترسم چنین چیزی واسه سامسونگ نیاد!راهنمایی لطفا:19::19::19::19:

cd3
08-06-2011, 23:41
سلام به نظر من ای پد بخر ....

Prince_Amin
08-06-2011, 23:42
میدونم!ولی دلیل شما چیه؟

saman65
09-06-2011, 00:06
دوستان سلام!میخوام تبلت بخرم!دو دل موندم!که ایپد 2 3g بردارم یا وایسم سامسونگ تب 10.1 و 8.9 هم بیاد!از این بابت که اندروید هنوز در تبلت جواب خودشو پس نداده و کامل نشده که شک ندارم ولی از جهتی مشخصات تبهای سامسونگ همچین دلو میبره!!:31: از اونور ایپد 2 که لامصب خدای نرم افزاره!با کیفیت ساخت و اسمارت کاورش هم که حال میکنم!نمیدونم چیکار کنم!در ضمن ایا تبهای جدید سامسونگ از لحاظ بنچمارک سخت افزاری با ایپد 2 برابر هستند؟چون چند جا خوندم که چیپست ایپد 2 قویتر از تگرای 2 انویدیا هستش مثل اینکه!و همچنین ایا تبهای سامسونگ مانند ایپد 2 قابلیت اتصال پورت hdmi رو دارند!اخه تبدیل این پورت واسه ایپد 2 اومده میترسم چنین چیزی واسه سامسونگ نیاد!راهنمایی لطفا:19::19::19::19:

شما رو نمیدونم ولی من واسه خرید آیپد 2 شک هم نکردم...فقط واسه انتخواب بین 3G و Wifi به کم اذیت شدم که آخرش هم یه 64GB 3G black با یه اسمارت کاور چرمی بلک و یه پورت HDMI گرفتم :دی
الیته 10 روز دیگه میرسه
شما 95000 برنامه و بازی رو با 100؟200؟300؟ برنامه مقایسه کن...دیگه خودت میفهمی کدوم رو برداری

Prince_Amin
09-06-2011, 00:17
ای دمت گرم!روحیه دادی واسخ خرید خفن!فردا منم دارم میرم سفارش بدم!البته مثل اینکه به خاطر اتش سوزی کارخونه در چین کمی با مشکل انبار مواجه شدن نمایندگیهای اپل!منم فردا یه 32 گیگ 3جی بلک سفارش میدم!امیدوارم انتخاب درستی بوده باشه و نیازی به انتظار برای گالاکسی تب 8.9 نبوده باشه!راستی اسمارت کاور چی بگیرم؟؟پلاستیکی و چرمی فرقش فقط در ظاهرشونه دیگه؟؟؟درسته؟راستی اسکرین گارد هم برای ال سی دی ایپد بگیرم؟؟؟میترسم خش بیفته!اینجا تو هند هم با اینکه نمایندگی اپل هست ولی به خاطر همون اتش سوزیه که گفتم توی انبار اپید 2 ندارن!خدا کنه منم 10 روزه دستم برسه!امروز داشتم سفارش میدادم یهو منصرف شدم!تا ببینم فردا چی میشه!دلم با ایپده!به خاطر نرم افزاراش!راستی جیلبریک شده یا هنوز نه؟!

saman65
09-06-2011, 00:51
خب معلومه چرمیه جنسش بهتره...ولی خب پلاستیکیش هم عالیه
در مورد اسکرین گارد واسه اسکرینش فکر نکنم نیازی باشه.وقتی که دارین باهاش کار میکننین که روش خش نمیفته.وقتی هم تو استند بای هستش اسمارت کاور روشه.ولی واسه پشتش من مبخوام بگیرم...
هنوز جبل نشده.ولی دیر یا زود میشه

Prince_Amin
09-06-2011, 02:25
مگه گارد مخصوص پشتش هست؟؟؟یا باید گارد ال سی دی بخریم بچسبونیم پشتش؟!؟

saman65
09-06-2011, 10:12
مگه گارد مخصوص پشتش هست؟؟؟یا باید گارد ال سی دی بخریم بچسبونیم پشتش؟!؟

بودنش که هست...
فکر کنم گفتین که هند هستین
تو این Ebay همه چیز پیدا میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید