PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیر و کندی هنوز مشکلم حل نشد

blue_graphic
07-06-2011, 23:00
سلام دوستان اگه خاطرتون باشه یه تایپیک تو بخش گرافیک گذاشتم در مورد مشکلات سیستم من سیستمم تو game گیر میکنه و یه گیرایی داره چند تا شات گذاشتم دوستان گفتن دمای cpu بالاست اونموقع دمای cpu تا 68 درجه اومده بود بچه ها گفتن یه خنک کننده بگیر به سفارش بچه ها یه فن cooler master hyper tx3 گرفتم الان دما شده 57 درجه یکی از دوستا هم گفته بود تایم رمت درست کن که اینکارو کردم و خیلی سرعتو بالا برد ولی هنوز هم تو سیستمم گیر احساس می کنم مخصوصا تو گیم تو بازی RESIDENT EVIL 5 یه خورده گیر دارم تو BENCHMARK در ثانیه 70 فریم میزنه ولی گیر دارم مشخصات مینویسم یه نظر بدبن ضمنت یه سوال 2G رم کم نیست برای GAME مشکلم میتونه این باشه:

MAIN : ASUS PK-EPU FSB 1600 P35 CHIPSET DRAM FRECOUNCY 1200
CPU :COR2DOUE E7500 FSB 1066 2*3GH
MEMORY : 2X1 G CRUCIAL BALLISTIX PC 8500 CL5 1066
POWER : ACEBEL 660W ACTIVE PFC
HDD : 500G MAXTOR
CPU COOLER : COOLER MASTER HYPER TX3

لطفا نظر بدین

jafarian
08-06-2011, 07:20
شمابه این برنامه Game Prelauncher که لینک دانلودش پایین قرارمیدم اول نصب کنیدبعدش بازی رو داخل این برنامه add کنیدبعدش ازطریق این برنامه استارت کنیددرضمن بایوس سیستمم آپدیت کنید درایورگرافیکتونم آخرین ورژن نصب باشه هاردی که داخلش گیم نصبه حتما دیفرگ کنیدبه وسیله یک برنامه مثل Defraggler دررابطه باسئوالتونم درخصوص رم اگرسیستم شما xp که همون 2 گیگ کفایت میکنه امااگر 7 بایدرم سیستم ارتقا بدین بعدجوابش بدین:20:

لینک دانلود Game Prelauncher

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blue_graphic
08-06-2011, 15:13
شمابه این برنامه Game Prelauncher که لینک دانلودش پایین قرارمیدم اول نصب کنیدبعدش بازی رو داخل این برنامه add کنیدبعدش ازطریق این برنامه استارت کنیددرضمن بایوس سیستمم آپدیت کنید درایورگرافیکتونم آخرین ورژن نصب باشه هاردی که داخلش گیم نصبه حتما دیفرگ کنیدبه وسیله یک برنامه مثل Defraggler دررابطه باسئوالتونم درخصوص رم اگرسیستم شما xp که همون 2 گیگ کفایت میکنه امااگر 7 بایدرم سیستم ارتقا بدین بعدجوابش بدین:20:

لینک دانلود Game Prelauncher

کسی به غیر از update کردن bios نظر دیگه ای نداره خیلی پیچیده نیست ها

jafarian
08-06-2011, 15:17
شمااین کارایی که گفتم انجام بدین بعلاوه اینکه ازاون برنامه هم که گذاشتم استفاده کنید ببینید تغییری ایجا میشه.

ess_1362
08-06-2011, 18:33
الان دما شده 57

دوست عزیز این دما برای یک پردازنده دو هسته ای هنوز هم بالاست مخصوصا اگر در حالت عادی باشه!!
یا خنک کننده به خوبی روی پردازنده قرار نمیگیره یا پردازنده ایراد داره ، یا مادربرد دچار مشکل شده
بهتر هست شما پردازنده را روی یک برد دیگه امتحان کنید

blue_graphic
08-06-2011, 21:10
دوست عزیز این دما برای یک پردازنده دو هسته ای هنوز هم بالاست مخصوصا اگر در حالت عادی باشه!!
یا خنک کننده به خوبی روی پردازنده قرار نمیگیره یا پردازنده ایراد داره ، یا مادربرد دچار مشکل شده
بهتر هست شما پردازنده را روی یک برد دیگه امتحان کنید

خبر خوبی نیست چون دیروز 300 تومان پیاده شدم یه مانیتور گرفتم یه کیس گرفتم یه خنک کننده اگه مادربوردم خراب باشه چی چی کار کنم فن خوب جا زدم 4 تا پینش افتاد جا مادربورد در آورد از پشت نگا کردم درست جا خورده بود چون 4 تاش صدا داد نمیدونم می خواستم 2 تا رم بگیرم اگه از مادربورد باشه کارم سخت میشه چون اگه مجبور بشم مادربورد عوض کنم چون دارم هزینه می کنم باید پلتفرم عوض کنم یه مادربورد می خوام یه سی پی یو و رم 400 500 تومان آب می خوره منم که اندازه رم پول دارم لطفا راهنمایی کنید

ess_1362
09-06-2011, 07:01
اول پردازنده تست کن
بهتر هست پردازنده را روی یک برد دیگه تست کنید
پردازنده را دربیارید و روی یک مادربرد دیگه تستش کنید و دماش را بررسی کنید

blue_graphic
09-06-2011, 11:54
اول پردازنده تست کن
بهتر هست پردازنده را روی یک برد دیگه تست کنید
پردازنده را دربیارید و روی یک مادربرد دیگه تستش کنید و دماش را بررسی کنید

باشه باید یکی رو پیدا کنم فعلا که کسی نیست خدمات کامپیوتری ها هم که این کارو انجام نمیدن هیچی حالیشون نیست کلی پول بره کاری که انجام ندادن میخوان شما که کسی رو سراغ ندارید ؟ یعنی شما میگی مشکل مادربورده با اینکه cooler عوض کردم دماش 7 الی 8 درجه اومده پایین دما با این خنک کننده چقد باید باشه ؟

blue_graphic
09-06-2011, 12:54