PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل سرعت در مودم همراه AT&T

milan-tifusi
07-06-2011, 21:24
سلام
من با مويايل W350 كه EDGE 10 داشت با سيم كارت همراه اول 24 كيلوبايت دانلود داشتم ولي متاسفانه از وقتي كه اين مودم همراه AT&T مدل Globe trotter GI4XX رو خريدم سرعت دانلودم به زور به 2 كيلوبايت ميرسه و سرعت اينترنتم افتضاحه ،‌يعني پولم پريد ؟ به نظر شما مشكلم از كجاست ؟

milan-tifusi
08-06-2011, 18:06
کسی نبود جواب بده ؟

joe_satriani
08-06-2011, 18:38
با سلام
خوب 2 کیلوبایت که اصلا اینترنت نیست دیگه ...
یه دور با همون گوشیتون امتحان کنید ببینید مثه قبل هست ؟ یعنی سرعتتون بالاس ؟
شاید سیستم Edge در منطقه شما غیرفعال شده از طرف همراه اول و اون منطقه رو ساپورت نمیکنه

موفق باشید.

milan-tifusi
19-07-2011, 19:39
با سلام
خوب 2 کیلوبایت که اصلا اینترنت نیست دیگه ...
یه دور با همون گوشیتون امتحان کنید ببینید مثه قبل هست ؟ یعنی سرعتتون بالاس ؟
شاید سیستم Edge در منطقه شما غیرفعال شده از طرف همراه اول و اون منطقه رو ساپورت نمیکنه

شوربختانه اون گوشي من خراب شد و سوخت ! اما الان يه گوشي C6 دارم كه از دلم درنمياد وصل كنم به پي سي ميترسم مثل قبليه بعد يه مدت خراب بشه. اما كنار آنتن گوشيم حرف E رو نوشته. مگه E همون EDGE نيست ؟

navid_8
14-08-2011, 00:12
سلام . منم همین مشکلو دارم . نود هزار تومن دادم یه مودم مارک D-Link خریدم و الان شدیدا پشیمونم . فقط اول صبح یه کم سرعتش خوبه . الانشم به زور دارم از اینترنت استفاده میکنم . به نظرتون راهی هست که این مشکل حل بشه ؟

MOZNEB
14-08-2011, 20:56
سلام . منم همین مشکلو دارم . نود هزار تومن دادم یه مودم مارک D-Link خریدم و الان شدیدا پشیمونم . فقط اول صبح یه کم سرعتش خوبه . الانشم به زور دارم از اینترنت استفاده میکنم . به نظرتون راهی هست که این مشکل حل بشه ؟

سلام علیکم

ظاهرا طبق اونچه که من خوندم ، آنتن دادن و ندادن ، به سیم برمیگرده نه مودم .
چرا اینقدر گرون گرفتید؟
اینترنتی گرفتی یا حضوری ؟ راضی بودی از خریدت ؟
من میخوام یه AT&T بگیرم اگه خدا بخواد ، این بهتر از د-لینک نیست ؟
مال شما از این 3.75 جی ، بوده ؟

سپاسگزارم

navid_8
14-08-2011, 23:47
سلام
منم همین فکرو میکنم چون امروز یه کم بهتر بود . d-link جزء بهترین مارکای تو بازاره حتی تویه یکی از سایت ها با قیمت 149000 تومن فروخته میشد البته من حضوری خریدم . تقریبا مطمئن شدم خود مودم کیفیتش خوبه و مشکلی نداره .سه سال گارانتی داره با قابلیت ساپورت 23 گیگ رم micro cd . واسه منم 3.75 هستش . بسته به کیفیتشون قیمتاشونم فرق میکنه

navid_8
14-08-2011, 23:54
منظورم 32 گیگ بود . شرمنده

ali_80
15-08-2011, 23:15

منم D-Link مدل DWM-156 گرفتم 75
من فکر می کنم بیشتر به محلش مربوط باشه و همچنین زمانش
صبحها از منم سرعتش تا 200 کیلو بایت می رسه ولی بیشتر مواقع تقریبا 45-50 هستش
البته من فقط تو یه محل ثابت ازش استفاده می کنم و جاهای مختلف امتحانش نکردم

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

سلام
منم همین فکرو میکنم چون امروز یه کم بهتر بود . d-link جزء بهترین مارکای تو بازاره حتی تویه یکی از سایت ها با قیمت 149000 تومن فروخته میشد البته من حضوری خریدم . تقریبا مطمئن شدم خود مودم کیفیتش خوبه و مشکلی نداره .سه سال گارانتی داره با قابلیت ساپورت 23 گیگ رم micro cd . واسه منم 3.75 هستش . بسته به کیفیتشون قیمتاشونم فرق میکنه

خیلی گرون خریدی :13:

MOZNEB
16-08-2011, 01:33
سلام علیکم - میلاد امام حسن مجتبی ( علیه السلام ) مبارک

بچه ها به نظر شما AT&T چطوره ؟ بهتر از D-LINK نیست ؟

یاعلی

navid_8
16-08-2011, 23:47
از کجا انقد ارزون خریدی ؟ 75 تومنیم داشت منتهی مارکش فرق میکرد . یادم نیس چی بود . البته الان نسبتا ازش راضیم .
درمورد AT&T اطلاعاتی ندارم ولی D-Link جزء مارکای معتبره و کیفیتشم خیلی خوبه

ali_80
17-08-2011, 18:43
از کجا انقد ارزون خریدی ؟ 75 تومنیم داشت منتهی مارکش فرق میکرد . یادم نیس چی بود . البته الان نسبتا ازش راضیم .
درمورد AT&T اطلاعاتی ندارم ولی D-Link جزء مارکای معتبره و کیفیتشم خیلی خوبه

من اصفهان هستم از شبکه پرداز تو بازار طالقانی
این که من گرفتم D-Link رنگشم سفیده با 3 سال گارانتی :5:

MOZNEB
18-08-2011, 01:58
سلام علیکم به همگی

کسایی که مودم همراه دارید ، USSD ( شارژ سیم بدون خارج کردن از مودم ) داشتن مودم ، اهمیت داره یا نه ؟
من بین چند برند گیر کردم Quantum ، D-Link ، AT&T نمیدونم کدوم کیفیت بهتری داره ؟
متوجه میشید شارژ سیم تموم شده یا نه ؟ اذیت نمیکنه که USSD نداره ؟

متشکرم

سلام علیکم

بچه ها به این سوالات هم پاسخ میدی .

سپاسگزارم
یاعلی

sistani14
19-08-2011, 11:47
من هم از همین مودما استفاده میکنم ولی با خطای691مواجه میشم چطوری این مشکل رو حل کنم.هر کسی میدونه یه ایمیل بهم بده واقعا کارم گیره.kheirabady_mohsen@mailfa.com

MOZNEB
21-08-2011, 15:55
[QUOTE=MOZNEB;6375692]سلام علیکم به همگی

کسایی که مودم همراه دارید ، USSD ( شارژ سیم بدون خارج کردن از مودم ) داشتن مودم ، اهمیت داره یا نه ؟
من بین چند برند گیر کردم Quantum ، D-Link ، AT&T نمیدونم کدوم کیفیت بهتری داره ؟

متشکرم

سلام علیکم

از کسایی که مودم همراه دارن تقاضا دارم به این سوالات جواب بدن .

متشکرم
یاعلی

ali_80
21-08-2011, 21:47
[QUOTE=MOZNEB;6375692]سلام علیکم به همگی

متشکرم

سلام علیکم

از کسایی که مودم همراه دارن تقاضا دارم به این سوالات جواب بدن .

متشکرم
یاعلی

به نظر من که اهمیتی نداره فوقش ماهی یه بار چند دقیقه سیم کارت را میزاری رو گوشی و شارژ می کنی

من D-Link دارم رو خود نرم افزارش گزینه ای داره که مقدار سند و ریسیو را نشون میده هر وقت هر بخواهی میتونی مقدارشو صفر کنی

MOZNEB
22-08-2011, 05:59
[QUOTE=MOZNEB;6387302]

به نظر من که اهمیتی نداره فوقش ماهی یه بار چند دقیقه سیم کارت را میزاری رو گوشی و شارژ می کنی

من D-Link دارم رو خود نرم افزارش گزینه ای داره که مقدار سند و ریسیو را نشون میده هر وقت هر بخواهی میتونی مقدارشو صفر کنی

سلام علیکم - سپاسگزارم که جواب دادید - تسلیت عرض میکنم ایام شهادت مولا رو

داش علی ،چی رو می تونی صفر کنی ؟ بیشتر توضیح میدی ؟
راستی مثلیکه اپراتور جدید هم میخواد راه بیافته ؟

شبهای قدر پرباری داشته باشید
یاعلی

ali_80
22-08-2011, 11:54
[QUOTE=ali_80;6388481]

سلام علیکم - سپاسگزارم که جواب دادید - تسلیت عرض میکنم ایام شهادت مولا رو

داش علی ،چی رو می تونی صفر کنی ؟ بیشتر توضیح میدی ؟
راستی مثلیکه اپراتور جدید هم میخواد راه بیافته ؟

شبهای قدر پرباری داشته باشید
یاعلی

مثلا وقتی اول ماه هستش و سیم کارت شارژ کردی می تونی مقدار سند و ریسیو را صفر کنی تا مقدار ماه جدید دستت باشه

طاعات و عبادات همگی قبول درگاه حق

MOZNEB
22-08-2011, 12:53
[QUOTE=MOZNEB;6389458]

مثلا وقتی اول ماه هستش و سیم کارت شارژ کردی می تونی مقدار سند و ریسیو را صفر کنی تا مقدار ماه جدید دستت باشه

طاعات و عبادات همگی قبول درگاه حق

سلام علیکم - خیلی ممنونم
دعاهای خیرتون قبول

پس داش علی میگی که USSD تداشته باشه ، زیاد مهم نیست . ها ؟
راستی من زیاد سررشته ندارم ، این سند و ریسیو ، چیه ؟

سپاسگزارم
یاعلی

ali_80
22-08-2011, 23:27
[QUOTE=ali_80;6389963]

سلام علیکم - خیلی ممنونم
دعاهای خیرتون قبول

پس داش علی میگی که USSD تداشته باشه ، زیاد مهم نیست . ها ؟
راستی من زیاد سررشته ندارم ، این سند و ریسیو ، چیه ؟

سپاسگزارم
یاعلی

سند و ریسیو همون مقدار ترافیک یا حجمی هست که از سرویس اینترنت استفاده می کنین