PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای تهیه ی نسخه ی پشتیبان(Backup) از ویندوز

KING iMAN
07-06-2011, 09:45
سلام.خوب هستین؟
سعی کردم عنوان تاپیکم گویای درخواستم باشه.دوستان یه نرم افزار میخوام واسه تهیه ی نسخه ی پشتیبان از درایو ویندوز اما نکته ی مهمش اینه:
نرم افزاری میخوام که بعد از تعویض ویندوز و نصب تمام نرم افزارهای مورد نیازم یه بکآپ از درایو ویندوز بگیرم و این بکآپ این قابلیت رو داشته باشه که توی نصب بعدی ویندوزم ازش اسفاده کنم(یعنی توی بوت بالا بیاد و ویندوز رو با تمام نرم افزارهاش نصب کنه دوباره).
ممنون میشم اگه این چنین نرم افزاری رو بهم معرفی کنین.میدونم که اکثر دوستان از نورتون یا اکرونیس استفاده مکیکنن.اما نمیدونم همچین قابلیتی دارن یا نه.

jafarian
07-06-2011, 10:02
شما میتونی ازبرنامه Acronis True Image استفاده کنید برای گرفتن ایمیج از کل سیستم لینک دانلودشم بصورت سیدی بوت پایین قرارمیدم بعلاوه آموزش گرفتن ایمیج با این برنامه خواستینم میتونید ازآخرین ورژنش ازداخل تاپیک پایین استفاده کنید:20:

لینک دانلود برنامه تحت بوت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک دانلود آخرین ورژن Acronis

لینک دانلود فایل آموزشی برنامه

KING iMAN
07-06-2011, 21:09
جعفر جان یعنی وقتی ایمیج بگیرم از درایو ویندوزم بعد واسه نصب ویندوز مجدد میتونم ازش استفاده کنم؟ (یعنی نصب ویندوز چند دقیقه ای آسان نصب)

jafarian
07-06-2011, 21:15
کارهمین برنامه همینه شما اگراگربخواین ازطریق بوت ایمیج فعال سازی کنید لینک دانلود برنامه تحت بوت دانلود کنید امااگرتحت ویندوزبخواین میتونید ازتاپیک دومی استفاده کنیدالبته با اونم میشه سیدی بوت درست کردکه داخل آموزش فایل pdf هست restore کردن ایمیجم حول و حوش 8 تا 7 مین وقت میبره اما بستگی به اطلاعاتی داره که شما ازش ایمیج گرفتین.

KING iMAN
08-06-2011, 20:07
آقا خفن دمت گرم.امشب دانلود و تست ميكنم.يعني اگه بشه چي ميشه.اي ول.

KING iMAN
09-06-2011, 09:45

جعفریان گرامی،این لینک رو هر کاری میکنم نمیتونم با دانلود منیجر دانلود کنم.لینک دیگه ای ازش نداری؟رو هر آپلود سنتر دیگه ای هم سرچ میکنم Remove شده.

KING iMAN
09-06-2011, 10:07

من این دو تا لینکم یافتم ولی سرعتشون خیلی کمه.من اینترنتم 512 کیلو بیته اما اینو با سرعت 15 دانلود میکنه.لینک مستقیم اگه بود خوب بود.
این فایل همون Acronis True Image Home 2011 14.0.0 Build 6696 Final BootCD نیست؟

jafarian
09-06-2011, 12:52
شمامیتونید ازداخل این سایت پایین دانلودش کنیدسریالم جدا ازبرنامه هست.

لینک

KING iMAN
09-06-2011, 17:54
با تشکر از تمام راهنماییهای شما ظهر دادم یکی از دوستانم توی سرور شخصیش لینک مستقیمش کرد برام و دانلودش کردم.یک دنیا ممنون.امشب بعد از تعویض ویندوز تستش میکنم.