PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در فایل های ts

reza41
06-06-2011, 16:25
با سلام. من خیلی خیلی خیلی در مورد این مشکل گشتم ولی مطلبی که به درد بخوره پیدا نکردم. برنامه های تلویزیون رو که ضبط می کنم با فرمت ts‌ ضبط میشن. وقتی این فایل رو به یه سیستم دیگه می برم با هیچ نرم افزاری صدا ندارن. یعنی با هر چی شما بگین من تست کردم از برنامه های معروف مثل پاور دی وی دی تا هر چی پلیر کوچیک و جزیی که برای این کار معرفی شده ولی فایل صدا نداره که نداره.
حتی فایل رو هم تبدیل کردم ولی باز هم صدا نداره.
لطفا دوستان کمک کنند تا مشکلم حل بشه. با تشکر

sabtgharb2
06-06-2011, 17:44
برنامه Splash Pro EX 1.8.0 را دانلود کنيد اين نسخه علاوه بر نمايش ، تبديل فايلهاي ts به فرمتهاي ديگر را انجام ميدهد

jafarian
06-06-2011, 21:03
شمااین دوبرنامه پایین هم امتحان اگرنکردین یکی تست بزنید درضمن برنامه دومی هم کارپخش انجام میده هم کانورت اگرتو پخش باز صدا نداشت تنهاراه کانورت فایل:20:

دانلود VideoLAN VLC media player

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود MPEG Streamclip

hamidcivil
06-06-2011, 21:23
نرم افزار km playerرا نصب کن برو حالشو ببر

reza41
06-06-2011, 21:57
KM رو که قبلا نصب کرده بودم و تست کردم وقتی مثل پاور دی وی دی تو این زمینه جواب نداد این که دیگه هیچ.

reza41
06-06-2011, 22:08
شمااین دوبرنامه پایین هم امتحان اگرنکردین یکی تست بزنید درضمن برنامه دومی هم کارپخش انجام میده هم کانورت اگرتو پخش باز صدا نداشت تنهاراه کانورت فایل:20:

دانلود VideoLAN VLC media player

دانلود MPEG Streamclip

سلام با VLC صدا رو پخش کرد. حالا باید تبدیل کنم ببینم با تبدیلش هم صدا رو پخش می کنه یا نه؟ ولی دومی اصلا فایل رو پخش نکرد چه برسه که با صدا باشه یا بشه تبدیلش کرد.

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

برنامه Splash Pro EX 1.8.0 را دانلود کنيد اين نسخه علاوه بر نمايش ، تبديل فايلهاي ts به فرمتهاي ديگر را انجام ميدهد

سلام با این نرم افزار هم صدا رو پخش کرد. حالا باید باهاش فایل رو تبدیل کنم ببینم چی از آب درمیاد.

reza41
06-06-2011, 22:39
ولی در پخش همون فایل کیفیت vlc‌ خوب نبود یعنی تصویر یه جوری بود ولی splash واقعا کیفیت عالی داره.