PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز،امدن صفحه ابی

maxmen
06-06-2011, 00:11
سلام
هروقت میخوام ویندوز xp نصب کنم بعد از اینکه قطعات شناسایی میکنه یه صفحه ابی میاد دیگه نمیزاره ادامه نصب بیاد
مشکل از سخت افزار هم نیست
چرا اینجوری میشه ویندوز الانم 7 هست دلم میخواد xp نصب کنم نمیشه چیکار باید بکنم؟
ویندوزی که میخوام نصب کنم سرویس پک 3

maziarb
06-06-2011, 00:23
جدااز مشکلت که سخت افزاریه، اگه کمبود واسه اجرای 7 ندارین قید xp رو بزنید، xp و 7هردو یک سیستم عامل هستن، اما 7 ورژن جدیدتر و xp ورژن 5هستش،بازم میگم اگه کمبود ندارین 7 رو اجرا کنید در ضمن قابلیتی هم برای اجرای xp درون خودش داره بنام Windows XP Mode
از نظر امنیتی هم اینجا رو ببینید

winbeta.net/%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-7-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-xp/

EXTREME
06-06-2011, 10:03
اگه تو ویندوز سون شما اصلا با صفحه ی آبی روبه رو نمیشید و سرعت سیستم خوبه مشکل شما سخت افزاری نیست
مورد بعدی اینکه شما اول باید xp رو نصب میکردید بعد سون الان که سون نصبه و بخواین xp نصب کنید سون هم میپره
چون فایل های بوت سون رو نمیشناسه و موقع نصب اونارو پاک میکنه
برای اینکه بتونید xp نصب کنید باید قبلش سون رو پاک کنید
میتونه این مشکل از تنظیمات هارد هم باشه
برید تو ستاپ تو تنظیمات هارد و حالت هارد رو از ahci تغییر بدین به ata ببینید درست میشه

amd>intel
06-06-2011, 10:40
مشخصات سيستمت رو لطف كن بنويس

maxmen
06-06-2011, 11:12
میدونم از سیستم نیست این مشخصات:
intel core i7 2600
asus p8p67
4 GB DDR3
اگه بخوام سون رو پاک کنم چطوری باید پاک کنم؟
کلا میخوام بدونم چیکار باید بکنم تا این صفحه ابی نیاد.

EXTREME
06-06-2011, 14:01
با یه سی دی ویندوز دیگه امتحان کنید و تنظیمی که گفتم تو ستاپ انجام بدین اگه درست نشد با hdd regenerator یه اسکن از هارد بگیرید

hamidnpc
29-06-2011, 21:44
اينو تست كنين عالييي علت دقيق صفحه ابي را مي گويد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kouroshkahal
13-07-2011, 20:20
با سلام خدمت دوستان
من یک نت بوک asus به تازگی خریدم و از اونجایی که ویندوزش starter است به وسیله فلش ویندوز 7 ultimate رو روی اون نصب کردم.متاسفانه هر کاری کردم نتونستم با فلش مموری xp رو روش نصب کنم.
یک سی دی رام اکسترنال ترنسند هم گرفتم که با سی دی روش ویندوز بریزم که بعد از بوت شدن و خواندن فایلها در مرحله کپی فایلها این پیغام رو میده.ممنون میشوم دوستان راهنمایی بفرمایند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ai-Gqxf8dEiTydgzXXDAfrTzppec/error.JPG?psid=1

hamidnpc
13-07-2011, 21:02
اول ار همه سيستم را ريست كن يك ويندوز ديگه جور كن و دوباره نصب كن ممكنه ويندوز 7 كه داري نصب مي كني به لپ تاپ نخوره
ممكنه سيستم ات ويروس داشته باشه
اگه سخت افزار جديدي نصب كردي نمي دونم شايد به خاطر خور دي وي دي باشه

EXTREME
13-07-2011, 21:19
با سلام خدمت دوستان
من یک نت بوک asus به تازگی خریدم و از اونجایی که ویندوزش starter است به وسیله فلش ویندوز 7 ultimate رو روی اون نصب کردم.متاسفانه هر کاری کردم نتونستم با فلش مموری xp رو روش نصب کنم.
یک سی دی رام اکسترنال ترنسند هم گرفتم که با سی دی روش ویندوز بریزم که بعد از بوت شدن و خواندن فایلها در مرحله کپی فایلها این پیغام رو میده.ممنون میشوم دوستان راهنمایی بفرمایند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ai-Gqxf8dEiTydgzXXDAfrTzppec/error.JPG?psid=1

باید برید تو ستاپ لپ تای حالت هارد رو بزارید رو حالت ata درست میشه
نشد با یه ورژن دیگه ویندوز xp امتحان کنید

djhamido2
16-11-2011, 19:58
من یه سیستم تقریباً قدیمی خریدم
بوردش asrok هستش الان میخوام روش ویندوز ایکس پی بزنم ، فایلها رو که کپی میکنه ریست میشه میاد بالا بعد چند دقیقه وقتی 34 min remaining میشه و میخواد تنظیمات زبان و پسورد بیاد ، یهو اون صفحه ی ارور آبی معروف میاد،100 بار زدم اما همش همینجوری میشه و دفعه ی بعدش رو آرم ویندوز هنگ میکنه ، دو تا رم دارم تک تک تست کردم اما درست نشد. با گرافیک آن بورد و agp هم تست کردم نشد. یه راهنمایی کنید
درضمن این سیسم پاورش نیمسوز شده بود و سیستم رو بوت نمیکرد ، من فقط امروز یه پاور 380 گرین براش خریدم.
اگر امکان داره کمک کنید. ممنون