PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اجرای اسکریپتها در قالب Pleng

am2
04-06-2011, 19:04
سلام

راستش من این قالب رو دانلود کردم و میوام یه سری اسکریپتهای کوئری رو داخلش اضافه کنم ..من قبلا اسکریپتها رو داخل بقیه قالبها اضافه کردم و با یکم اذیت اجرا شدن ولی این قالب خیلی بد قلقه...هرکاری میکنم اسکریپتها اجرا نمیشن..یعنی با فایر باگ میبینم که اسکریپت و فایل CSS و ..مربوطه لود میشن ولی تاثیری ندارن...نمیدونم چرا اینطوریه...
من کلا روند کارم اینطوریه که اسکریپتها رو توی هدر بعد از این که خود اسکریپتهای مورد نیاز قالب لود شد قرار میدم...CSS ها رو هم همینطوری..ولی بدون نتیجه هست...
اگه ممکنه یکی یه تست برای من بزنه و راهنماییم کنه که ایا مشکل از منه یا قالب..لینک دانلود رو هم مستقیمش میکنم میزارم اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش خیلی گیر این قالب هستم و میخوام ایندکسش رو عوض کنم ولی هرکاری میکنم اینطوری اذیتم میکنه...اگه یه لطفی بکنین و برام یک اسکریپت مثلا همین

لینک فول قالب..11 مگ (مستقیم تا 8 ساعت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همون لینک غیر مستقیم

لینک قالب با حجم کم

مثلا من میخوام اسکریپت زیر رو بزارم ولی نمیشه...یعنی میاد همه لینک ها و .. ولی کار نمیکنه اسکریپتش...و روش کلیک میکنم باز نمیشه برام

البته سرچ کردم ولی کلا مشلکل اکثرا عدم اجرا اسکریپتها در هر قالبی بود ولی من با اجرای اسکریپت فقط در این قالب مشکل دارم توی سایر قالبها برام اجرا میشه