PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پخش فایلهای دی وی دی

FX
04-06-2011, 17:59
نمیدونم اینجا جاش بود یا نه....

چند وقتی که میخام فیلمهای دی وی دی رو پخش کنم یک کادر سبز رنگ در صفحه سمت چپ پلیر ( media player & km player) ایجاد میشه.

نکته اینکه فیلمهای با فرمت dvd یعنی vob به این صورت هستش.
همین فیلمها رو با qq player و jet audio اجرا میکنم مشکلی نداره ولی با kmplayer به خاطر زیرنویس میخام اجرا کنم این مشکل وجود داره.
جریان چی هستش چیزی سر در نمی یارم و برام عجیبه!

jafarian
04-06-2011, 21:29
شمابه ترتیب ازاین برنامه های زیرم استفاده کنید ببینید بازم به همون صورته:20:

Media Player Classic

VLC Media Player

FX
05-06-2011, 09:02
امتحان میکنم ولی سوال من چیز دیگه ای هستش گفتم که با QQPLAYER و JETAUDIO امتحان کردم و مشکلی برای دیدن فیلمها ندارم نکته عجیب هم همین هستش برام که با KMPLAYER , MEDIA PLAYER بخصوص دومی که نیاز دارم اون مشکل برام هستش

FX
05-06-2011, 09:43
الان با ویندوز دومم امتحان کردم اون مشکل تو این ویندوز نیستش!

joe_satriani
05-06-2011, 10:56
الان با ویندوز دومم امتحان کردم اون مشکل تو این ویندوز نیستش!

با سلام
پس مشکل از کدک هایی هست که در رجیستری اون ویندوز تعبیه شده
احتمالا دچار اختلال شدن

موفق باشید.

jafarian
05-06-2011, 12:03
شما جفت ویندوزهای روی سیستم خودتون که نصبه xp هست ؟ اگربه قول همین دوستمون دیدین ازرجیستری میتونید با استفاده ازبرنامه پایین رجیستری خودتون اسکن کنید خطاهاش بگیرین.

لینک دانلود Vit Registry Fix+Key

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FX
05-06-2011, 13:31
XP هستش. چک می کنم

جاسم کدخدایی بنت
05-06-2011, 14:10
سلام

وارد مدیا پلیر بشید بعد برید به قسمت tools بعد برید optionو بعدش وارد ferpormaceو اونجا تیک ها را دستکاری کن

ترفند زیرم تست کن اما بالایی احتمالا جواب بده
شما رو دسکتاپ کلیک راست کن بعد تو propertis بعد برو به setting و از 32bit بذار روی 16bit

موفق باشی

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

به نظر من مشکل از video acceleration باشه شما تو سایر پخش کننده ها هم اینو کم کن مقدارشو

FX
05-06-2011, 14:19
Vit Registry Fix+Key دانلود کردم و درست نشد.
با تشکر از همه دوستان در مورد دوستمون که گفت کدک ها دچار مشکل هست و ...

K-Lite Mega Codec Pack 6.1 نصب بود و من الان K-Lite Mega Codec Pack 6.9.0 نصب کردم .
همزمان بلافاصله بعد از نصب K-Lite Mega Codec Pack 6.9.0 آخرین ورژن KMPlayer_v3.0.0.1439 نصب کردم .
اول media player امتحان کردم درست شد.
بعد kmplayer که اونم درست شد
فقط سوالم اینه که اگه K-Lite Mega Codec یا به عبارت بهتر codec مشکل ایجاد بشه رو km player هم تاثیر میذاره؟
دوم اینکه بعد نصب K-Lite Mega Codec Pack 6.9.0 مدیا پلیر درست شد آیا kmplayer هم درست شده بود یا با نصب ورژن جدید اون درست شد.
با تشکر

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:48 AM ----------

با تشکر از دوست عزیز جاسم کدخدایی بنت که فعلا درست شد و کار به اینجا نکشید.

jafarian
05-06-2011, 16:49
شمااگرویندوزتون 7 که میتونید ازکدک Windows 7 Codecs استفاده کنیدکه ازتاپیک پایین میتونید دان کنید.

تاپیک Windows 7 Codecs

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FX
06-06-2011, 09:17
شمااگرویندوزتون 7 که میتونید ازکدک Windows 7 Codecs استفاده کنیدکه ازتاپیک پایین میتونید دان کنید.

تاپیک Windows 7 Codecs

بالا گفتم که XPSP3 هستش
1-پست قبلی گفتم که درست شد و توضیح دادم چطوری.
2-اون سوالات (پست قبلی) برام مونده که خاستم دلیلشه بدونم.

جاسم کدخدایی بنت
06-06-2011, 13:03
سلام

سوال اولیت فک کنم آره تاثیر داره

اما در اینجا

بنظر من نصب نسخه جدید باعث درس شدنش شده

jafarian
06-06-2011, 13:05
درمورد سئوال اولتون کدکی که شما نصب کردین مشکلی براش ایجاد نمیشه شما هم خواستین میتونید از کدک مخصوص اکس پی به نام XP Codec استفاده کنید درمورد سئوال دومتونم به احتمال زیاد باآپدیت شدن کدکها به خاطر اینکه ورژن جدیدنصب کردین درست شده kmplayer و media yeplar شما.

دانلود XP Codec