PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باركدخوان

baloteli
04-06-2011, 13:03
من ميخواهم براي سوپر ماركتم باركدخوان بخرم و جنسهايي رو كه ميفروشم رو با فاكتور بدم دست مشتري حالا ميخوام بدونم باركدخوان رو كه به كامپوتر وصل كنم به چه نرمافزاري احتياج دارم براي اين كارم ضمنا براي پيرينت فاكتورم به چه نوع پيرينتري نياز دارم

pour-homme
04-06-2011, 18:03
بارکد ریدر یا با پورت USB وصل میشه یا با PS2 در هر صورت عین کیبرد عمل می کنه اون دکمه ای هم که روش هست مثل اینتر کیبورده ولی در هر صورت به بک برنامه ای نیاز دارید که اصلاعات اجناستون را ذخیره کنه و فاکتور پرینت بگیره که همون هم خودش باکد چاپ میکنه پرینتر های مخصوص این کار هم هستش با پرینتر هم معمولی هم میشه تو گوگل سرچ کنید برنامه ها را گیر میارید با شرکت هاشون هم که تماس بگیری راهنمایی میکنن

baloteli
05-06-2011, 08:49
بارکد ریدر یا با پورت USB وصل میشه یا با PS2 در هر صورت عین کیبرد عمل می کنه اون دکمه ای هم که روش هست مثل اینتر کیبورده ولی در هر صورت به بک برنامه ای نیاز دارید که اصلاعات اجناستون را ذخیره کنه و فاکتور پرینت بگیره که همون هم خودش باکد چاپ میکنه پرینتر های مخصوص این کار هم هستش با پرینتر هم معمولی هم میشه تو گوگل سرچ کنید برنامه ها را گیر میارید با شرکت هاشون هم که تماس بگیری راهنمایی میکنن
شما چه برنامه ای رو برای من که مبتدی هستم پیشنهاد میکنید که کار باهاش آسون باشه

pour-homme
05-06-2011, 12:04
همین برنامه هایی مثل هلو و... تو گوگل بگردید پیدا میکنید چیز خاصی نداره که نیاز به حرفه ای بودن داشته باشه

baloteli
05-06-2011, 13:47
همین برنامه هایی مثل هلو و... تو گوگل بگردید پیدا میکنید چیز خاصی نداره که نیاز به حرفه ای بودن داشته باشه
هلو 5.1 رو من خودم دارم ولی توش نمیشه بارکد معرفی کرد فکر نکنم بتونه با بارکد خوان هم کار کنه

pour-homme
05-06-2011, 16:09
با شرکتش تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن در ضمن گفتم بارکد ریدر عین کیبورده ربطی به برنامه نداره اصلا

baloteli
05-06-2011, 19:08
با شرکتش تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن در ضمن گفتم بارکد ریدر عین کیبورده ربطی به برنامه نداره اصلا
اصلا متوجه نمیشم شاید شما متوجه منظور من نشدید بارکد خوان اصلا شبه به کیبرد نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم شما منظورتون این باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر که ربطی به برنامه نداشته باشه پس بارکدی رو که اسکن میکنه چطور میشه وارد برنامه کرد و برنامه از روی بارکد جنس رو تشخیص بده

mehran gorji
10-06-2011, 22:57
عزیزم باید از هلو کد 12 استفاده کنید.
و برای ان نرم افزار بارکد را تعریف میکنید.
اما نرم افزار- اسان - مخصوص فروشگاه بهتر جواب میدهد و ساده تر است
سوال بعدی تو پرینتر اسکنر بپرس این مربوط به ماشینهای اداری میشه