PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وایرلس لپتاپ در اتصال به اینترنت

ehsanmokh
04-06-2011, 11:54
سلام
لپ تاپ من (Dell XPS L501-X) مودم وایرلس را پیدا میکند و حتی به آن متصل هم میشود اما وقتی می خواهم با اینترنت اکسپلورر برم تو اینترنت نمی شود. وقتی روی Diagnose Connection Problem کلیک میکنم در Problem Found پیام The remote devise or resource won't accept the connection Detected را می نویسد.
ویندوز لپ تاپم سون 64 بیت است.
لطفا راهنمایی کنید........خیلی ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir200812
04-06-2011, 19:53
سلام
لپ تاپ من (Dell XPS L501-X) مودم وایرلس را پیدا میکند و حتی به آن متصل هم میشود اما وقتی می خواهم با اینترنت اکسپلورر برم تو اینترنت نمی شود. وقتی روی Diagnose Connection Problem کلیک میکنم در Problem Found پیام The remote devise or resource won't accept the connection Detected را می نویسد.
ویندوز لپ تاپم سون 64 بیت است.
لطفا راهنمایی کنید........خیلی ممنون

DHCP سرور فعال هست؟
با کابل به اینترنت میره یا همین مشکل رو تکرار میکنه؟

ehsanmokh
05-06-2011, 11:10
آره با کابل وصل میشه

amir200812
06-06-2011, 15:47
آره با کابل وصل میشه

مک فیلتر روی مودم فعال هست؟ اگه فعال هست، غیر فعالش کن.

شاید هم به کارت شبکه وارلس IP دستی دادی، چک کن که روی اوتومات باشه!

ehsanmokh
06-06-2011, 17:14
خیلی ممنون حالا کانکت میشه اما هیچ سایتی روباز نمیکنه نه با اوپرا نه با اینترنت اکسپلورر.
اما دانلودها رو میشه ادامه داد...

erfan_11
19-11-2011, 19:50
سلام
ربطی به تنظیمات وایرلس یا مودم و آی پی و .... نداره کافیه بری تو اینترنت آپشن و تنظیماتشو ریست کنی همین!!!

zeva
16-12-2011, 20:52
سلام.لپ تاپ من سونی وایوسری اس هستش.به اینترنت وصل میشه ولی هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه,پیغام دیتکتینگ پروکسسی سیتینگ رو پایین صفحه اینترنت میاره.چیکار کنم؟

rasool85
12-01-2012, 22:49
سلام .مودم وایرلس خریدم.وایرلسش فعال نمی شه .الان از کابل برای اتصال استفاده می کنم .چه کار باید بکنم

niloufar1234
21-07-2013, 08:42
سلام من جدیدا با یک مشکلی روبه رو شدم ! وقتی با وایرلس لپ تاپ به مودم وصل میشم ،چراغ اینترنت مودم قط میشه و کلا تا وقتی که اتصال وایرلس رو قط نکنم اینترنت قطه ! مجبورم با کابل وصل بشم ، کسی میدونه مشکل از کجاس ؟
من تنظیماتم دست کاری نکردم و این مشکل هم تازه برام پیش اومده . با وایرلس موبایل که وصل میشم هیچ مشکلی نداره فقط با لپ مشکل داره

niloufar1234
21-07-2013, 09:35
مشکل از آنتی ویروس بود ، حل شد :))

eeeeeeehsan
21-08-2013, 00:24
اساتید و دوستان عزیز سلام
جسارتن کسی اگه می تونه یه کمکی به ما برسونه؛ اخیراً مودمم رو از با سیم به بی سیم ارتقا دادم (D-link 2600U) ولی مشکل دارم باهاش، با کامپیوترم با سیم وصل میشم ولی لپ تاپ خواهرم مودم رو نمیشناسه، یعنی اولش شناخت بعد یه چند ساعت که دوباره برگشت استفاده کنه دیدم که مودم رو نمیشناسه ولی3،4تا مودم دیگه مال همسایه ها رو میشناسه، مشکل از کجاست؟!
یه سوال دیگه؛ خودم با لپتاپم وفتی وصل میشم چه نزدیک مودم چه دور از مودم وقتی متصل هستم به نت قطع وصل می کنه، اینو از قطع و وصل شدن کریو (قند شکن) فهمیدم، هی تو ف.ب قطع و صل میشه، هی دیس کانکت میشه درصورتی که با سیم که وصل بشم هیچ مشکلی نیست، ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره یه دستی به ما برسونه! :n06:

avrill
28-10-2013, 22:15
سلام خسته نباشید من یه مشکلی با اینترنتم دارم ینی با هر مرورگری وارد اینترنت میشم یکی در میون سایتارو باز می کنه تو اینترنت اکسپلورر یه صفحه میاد یه دکمه داره روش نوشته diagnose conection problem بعد که روش کلیک میکنی یه صفحه میاد یچیزی پر میکنه بعد مینویسه explorer additional options و یه جمله دیگه زیرشه close the troubleshooter وقتی هر کدومو میزنم اون سایت مد نظرم باز میشه تا چند روز پیش اینطوری نبود حتی ویندوزم عوض کردم بازم مشکل دارم میشه راهنماییم کنید؟