PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعلام معدل امتحانات نهایی ( مهلت 1 هفته )

pini3000
04-06-2011, 10:28
در این تاپیک فقط و فقط معدل امتحانات نهایی رو درج کنید و از بحثهای متفرقه خودداری کنید

تمامی پستهای متفرقه حذف خواهد شد
در ضمن تاپیک فقط و فقط به مدت یک هفته باز خواهد بود.

با تشکر از همه کاربران

farshidshd
18-06-2011, 11:01
با سلام

تو این تاپیک فقط در مورد اعلام نتایج و معدل بحث خواهد شد ، و هرگونه بحث های حاشیه ای و متفرقه بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد .

لطفا " به قوانین احترام بگزارید

تاپیک از امروز 1390/3/28 به مدت یک هفته بازگشایی شد، در صورت نیاز این مدت ، تمدید خواهد شد

با تشکر از همگی

ALt3rnA
19-06-2011, 11:45
سلام
کارنامه ها رو دادن
همه نمره هام بالای 19 شده جز عربی و حسایان !
امکان نداره من حسابان بیشتر از 25 صدم غلط داشته باشم ! 10 بار چک کردم ! حسابان رو 17 دادن عربیم 16.5 !
بر ...

M A M M U T
19-06-2011, 11:51
دوستان نتایج اومد...... من هنوز نگرفتم اما من قول میدم به محض گرفتن کارنامه بیام همین جا نمراتم رو اعلام کنم
نمرات به صورت یه برگه هست که بهتون میدن.....یعنی فقط نمرات رو میدن معدل رو خودتون باید بگیرید

Headphone
19-06-2011, 11:53
دوستان نتایج اومد...... من هنوز نگرفتم اما من قول میدم به محض گرفتن کارنامه بیام همین جا نمراتم رو اعلام کنم
نمرات به صورت یه برگه هست که بهتون میدن.....یعنی فقط نمرات رو میدن معدل رو خودتون باید بگیرید
من امروز زنگ زدم مدرسه مون ، گفتن کارنامه ها اومده ولی داریم بررسیشون میکنیم ، فردا بیاید

هر سال کارنامه ها اینجوری بوده ؟! یعنی معدلو حساب نمیکردن؟

ALt3rnA
19-06-2011, 12:19
هر سال کارنامه ها اینجوری بوده ؟! یعنی معدلو حساب نمیکردن؟
این نتایج اولیه است تا اعتراض کنی و اینا
بعدا کارنامه اصلی میاد

M A M M U T
19-06-2011, 12:57
این نتایج اولیه است تا اعتراض کنی و اینا
بعدا کارنامه اصلی میاد
ممد من خیلی ترسیدم....:دی
هر کسی رو میبینم میگه نمره ها م خوب بوده و فراتر از انتظار و از این حرفا....
یعنی خوب تصحیح کردن؟؟؟؟

ALt3rnA
19-06-2011, 13:02
یعنی خوب تصحیح کردن؟؟؟؟
پست منو اون بالا ببین جوابتو میگیری
حسابان 17 !!!!! اونم من ... !

M A M M U T
19-06-2011, 13:09
پست منو اون بالا ببین جوابتو میگیری
حسابان 17 !!!!! اونم من ... !
خب اون رو هم خوندم اما اون یه درسه....
پس اینا چی میگن؟؟؟ همه شنگول و خوشحالن.... لعنت به این شانس ...کاش همین امروز میرفتم....
بچه ها همه اومده بودن؟؟؟؟

ALt3rnA
19-06-2011, 13:13
خب اون رو هم خوندم اما اون یه درسه....
پس اینا چی میگن؟؟؟ همه شنگول و خوشحالن.... لعنت به این شانس ...کاش همین امروز میرفتم....
بچه ها همه اومده بودن؟؟؟؟
نه ... 10-15 نفر
همه تحربی بودن
تو ریاضیا فقط من

Headphone
19-06-2011, 13:15
نه ... 10-15 نفر
همه تحربی بودن
تو ریاضیا فقط من
میگم درسی بود که فکر میکردی کمتر بگیری از این نمرات کارنامه؟

M A M M U T
19-06-2011, 13:15
نه ... 10-15 نفر
همه تحربی بودن
تو ریاضیا فقط من
اعتراض داشتن؟ منظورم اینه روحیشون چطور بود؟

ALt3rnA
19-06-2011, 13:19
میگم درسی بود که فکر میکردی کمتر بگیری از این نمرات کارنامه؟
نه
بقیه درسا دقیقا همونایی بود که تو تاپیک میگفتم

اعتراض داشتن؟ منظورم اینه روحیشون چطور بود؟
خراب ! هر کدوم یکی یه طومار اعتراض داشتن پر میکردن

M A M M U T
19-06-2011, 13:20
نه
بقیه درسا دقیقا همونایی بود که تو تاپیک میگفتم

خراب ! هر کدوم یکی یه طومار اعتراض داشتن پر میکردن
این بچه های تجربی ما تعدادی کثیف توشون هست جو رو خراب میکنن...چمنی رو ندیدی؟

Eshghe_door
19-06-2011, 13:20
من هنوز نگرفتم!

فردا میرم بگیرم

وای یه حس های بدی اومدن سراغم

حس میکنم همه رو تجدید میشم!

هرکی که نمرش خوبه حقش بوده چون خوب خونده

به اونایی که زیاد گرفتن تبریک میگم :11:

برای منم دعا کنین!

ALt3rnA
19-06-2011, 13:24
این بچه های تجربی ما تعدادی کثیف توشون هست جو رو خراب میکنن...چمنی رو ندیدی؟
نه فقط اون پسره صانعی رو دیدم میگفت بالاترین نمره من از پایین ترین نمره کسرا پایین تره :دی

M A M M U T
19-06-2011, 13:33
دوستان من هم به نوبه ی خودم بهتون خسته نباشید میگم و به همه ی دوستانی که نمرشون خوب شده هم تبریک میگم.(تبریک مخصوص به Alt3rna چون خیلی زحمت کشید)
و این هم بگم که تمام تابستان من به فردا بستگی داره ... اگه نمرم خوب بشه (که بعید میدونم) تمام تابستون رو با خیال راحت درس میخونم اما اگه بد بشه که دیگه خودتون میدونید:دی

ALt3rnA
19-06-2011, 13:38
(تبریک مخصوص به Alt3rna چون خیلی زحمت کشید)من خوب شدم ؟
اگه حسابان درست نشه بطور جدی به خودکشی فکر میکنم
تو که قضیه منو حسابانو میدونی
فردا با بابام میرم حوزه ی تصحیح ... آموزش پرورش ... هر جا که شد ... نمیتونم وایسم همینجوری ...

اینم نمره هام :

دینی 19.5
ز فارسی 20
ادبیات 19.25
عربی 16.5
انگلیسی 20
فیزیک 19
شیمی 19.25
جبر 20
هندسه 19.25
حسابان 17

xerxes again
19-06-2011, 14:25
من فردا میرم بگیرم. امیدوارم همه رستگار بشیم.:31:

عربی 16.5
حسابان 17
عربی رو اضاف نکردن؟؟
حسابانتم کم دادن. 20 میشدی که.
خدا رحم کنه.

M A M M U T
19-06-2011, 14:28
من فردا میرم بگیرم. امیدوارم همه رستگار بشیم.:31:

عربی رو اضاف نکردن؟؟
حسابانتم کم دادن. 20 میشدی که.
خدا رحم کنه.
من از یکی از بچه هامون پرسیدم که میگفت عربی حقش 15 بوده ولی 17 دادن حالا دیگه نمیدونم که شاید هم اشتباه میکرده...

M A M M U T
19-06-2011, 15:04
خب یه جدول EXCEL طراحی کردم برا بچه های تجربی که براتون میذارم برای معدل گرفتن که معدل کل شما رو نشون میده....
اما چند تا نکته هست :
1-فقط برا بچه های تجربی جواب میده....
2-چون در هر کاری احتمال خطا وجود داره در نتیجه من هیچ مسئولیتی در قبال اختلاف نتیجه ای که الآن میگیرید با نتیجه ی اصلی ندارم....
3-اگه مشکلی به وجود اومد همین جا بنویسید
4-این نسخه excel 2007 هست
با تشکر
عکس محیط برنامه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم:15 کیلو بایت:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Demon_342
19-06-2011, 16:24
تو همه ی شهر ها نتایج امروز اومده ؟

میگم زمان اعتراض 3 روز هست ؟

من احساس می کنم باید واسه دین و زندگی اعتراض کنم ( البته هنوز نمیدونم اومده یا نه )

Reza31001
19-06-2011, 18:03
من خوب شدم ؟
اگه حسابان درست نشه بطور جدی به خودکشی فکر میکنم
خاوی تو که قضیه منو حسابانو میدونی
فردا با بابام میرم حوزه ی تصحیح ... آموزش پرورش ... هر جا که شد ... نمیتونم وایسم همینجوری ...

اینم نمره هام :

دینی 19.5
ز فارسی 20
ادبیات 19.25
عربی 16.5
انگلیسی 20
فیزیک 19
شیمی 19.25
جبر 20
هندسه 19.25
حسابان 17

من خوب شدم ؟
اختیار داری!
این نمره ها برای 2 رقمی اگه نگم زیاده ولی کاملا کافیه حتی اگه 40% تاثیر داشته باشن تازه میگی حسابانت هم بیشتر میشه

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بروبچ اگه فکر میکنید تو درسی بیشتر از 0.5 نمره کمتر بهتون دادن حتما اعتراض کنید

منتها این فکر کنید یعنی مطمئن مطمئن (100%) :31: هستین نه اینکه حدس بزنید و اینا چون احتمال کمتر شدن نمره هم هست

ALt3rnA
19-06-2011, 18:11
اختیار داری!
این نمره ها برای 2 رقمی اگه نگم زیاده ولی کاملا کافیه حتی اگه 40% تاثیر داشته باشن تازه میگی حسابانت هم بیشتر میشه
کاش واقعا یکی احساس منو درک میکرد
حسابان تمام آبرو و حیثیت من بود ... همه منو به اسم حسابان میشناختن ... دبیرا ... بچه ها ...
من الان 4 تا کلونازپام خوردم ولی حالم هنوز افتضاحه ... فکر کنم بهتره سعی کنم بخوابم

M A M M U T
19-06-2011, 18:49
حسابان تمام آبرو و حیثیت من بود ... همه منو به اسم حسابان میشناختن ... دبیرا ... بچه ها ...
من الان 4 تا کلونازپام خوردم ولی حالم هنوز افتضاحه ... فکر کنم بهتره سعی کنم بخوابم
میگم فرض کن کرباسی جلوت رو بگیره بگه چن شدی؟ میگی 17!!!!:18::13::21::41:
بعدش با اون حالت چهرش میگه : چرا؟؟؟(تازه طرز تاسف خوردنش خیلی غم انگیزه.تصور کن) :دی
شوخی کردم:دی حتما اشتباه شده یا شاید هم توطئه باشه:دی
ولی حتما اعتراض بده...یعنی اعتراض که دادی حتما پیگیرش باش.اون پ.خ منم اجرا کن:دی
تازه تو حالت خوبه.... من که کارنامه ندارم خیلی حالم بدتره.... تازه خبر رسیده بچه ها خیلیاشون خوب دادن.....
پ.ن:(البته سوء تفاهم نشه من با خوب دادن بقیه مشکلی ندارم منتها جو رقابتی بسیار کثیفی تو مدرسه ی ما هست که انسان رو کثیف بار میاره:21:)

M A M M U T
19-06-2011, 19:00
دقایقی پیش لپتاپمو شکستم
عمدا؟؟؟
چرا؟ بیا کل نمره هام ماله تو.... ارزش نداره نمره.... مهم یادگیریه:27::21:...... میگم لپتاپ به درک خودتو نکشی یه وقت....:دی
خودت رو کشتی به جهنم :دی ولی قبلش برو اون پ.خ من رو بخون:دی البته وقتی حالت خوب شد....
راستی میگم تو چرا هر وقت میای این چراغ زیر پروفایلت روشن نمیشه؟؟؟ با موبایل میای؟ای کلک:دی

Headphone
19-06-2011, 19:14
فردا حتما برو پیگیرش باش ، اصلا کوتاه نیای ، ایشالا که درست میشه ، اگه مصحح ها رو میشناسی باهاشون تماس بگیر ، جریانو بهشون بگو راهنماییت میکنن، اگه مطمئنی که 0.25 صدم بیشتر غلط نداری ، پس اصلا جای نگرانی وجود نداره

پارسال یکی از آشنا های ما حسابان 20 میشده ، بعد کارنامه میگیره میبینه شده 12 !!!!!:18: پیگیرش میشه ، تا خود دفتر رییس آموزش و پرورش شهرستان میره ، بعد میفهمه که 1 برگه( دو صفحه پشت و رو) شو اصلا تصحیح نکردن ، اونا هم براش درستش میکنن

پس اصلا نگران نباش:11::46:
.................................................. ............
الان رفته بودم بیرون ، مدیر مدرسه مونو دیدم ، بهم گفت همه رو 20 شدی الا زبان فارسی 19.5 ( همون سوال لعنتی!!!!:19:) ولی تو باز بیا اعتراض بنویس ، احتمال اینکه درستش کنن زیاده

ولی حساب کردم اگه حتی اونم درست نشه میشم 19.96 ایووووووووول:26:

ولی حتما درستش میکنم!

mestry
19-06-2011, 19:24
دقایقی پیش لپتاپمو شکستم

تبریک میگم :31:

ایننقدرا هم دیگه موضوعو بزرگ نکن، منم پارسال همینجوری شدم، همه تو مدرسه منو به عنوان خوره حسابان میشناختن اما نامردا تو امتحان نهایی برداشتن از دوره تناوب که مطلبش حدود 5-6 ساله تو امتحانا نمیاد سوال دادن، همچنین امتحانش اینقدر سخت بود که 65-70% دانش آموزای کشور افتاده بودن !...آخرشم حسابان رو شدم 17 یا 17.5 !

بنظرم با این نمره هایی که داری تو کنکور حتی رتبه تک رقمی هم میتونی بیاری !

ali_si84
19-06-2011, 19:42
خب یه جدول EXCEL طراحی کردم برا بچه های تجربی که براتون میذارم برای معدل گرفتن که معدل کل شما رو نشون میده....
اما چند تا نکته هست :
1-فقط برا بچه های تجربی جواب میده....
2-چون در هر کاری احتمال خطا وجود داره در نتیجه من هیچ مسئولیتی در قبال اختلاف نتیجه ای که الآن میگیرید با نتیجه ی اصلی ندارم....
3-اگه مشکلی به وجود اومد همین جا بنویسید
4-این نسخه excel 2007 هست
با تشکر
عکس محیط برنامه:

حجم:15 کیلو بایت:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بچه ها فیزیک تجربی ها 3 واحده نه 4 واحد.لطفا درستش کنید

afshin-434
19-06-2011, 20:06
دینی 19.5
ز فارسی 20
ادبیات 19.25
عربی 16.5
انگلیسی 20
فیزیک 19
شیمی 19.25
جبر 20
هندسه 19.25
حسابان 17

دقایقی پیش لپتاپمو شکستم

اولین و آخرین پست من در این تاپیک.

1- بیننده و شنونده باید عاقل باشه عزیزان کمی تفکر کنید با این نمره های کذایی!
2- اگر هم درست باشه فقط این:
به راستی پارتی را در این مملکت گسترش دادیم تا حق همه ضایع شود و هرچی آدم .... به بهترین مقام ها و نمره ها برسند و از نمره ی حسابانشان کم کردیم باشد که کارنامه شان تابلو نباشد!

حالا که اینطوره اینم نمره های من:
دینی 20
ز فارسی 20
ادبیات 20
عربی 20:39:
انگلیسی 20
فیزیک 20
شیمی 20
جبر 20
هندسه 20
حسابان: 19.75 :13:

:39:

هرکی میتونه بیاد ثابت کنه نمره های من این نیست.

M A M M U T
19-06-2011, 20:22
بچه ها فیزیک تجربی ها 3 واحده نه 4 واحد.لطفا درستش کنید
ممنون از توجهت اما دوست عزیز اینو یه نگاه بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنوشته فیزیک تجربی 4 واحده متاسفانه کارنامه ترم اول جلو دستم نیس اگه شما مطمئنی تا عوضش کنم:46:

به راستی پارتی را در این مملکت گسترش دادیم تا حق همه ضایع شود و هرچی آدم .... به بهترین مقام ها و نمره ها برسند و از نمره ی حسابانشان کم کردیم باشد که کارنامه شان تابلو نباشد!من میدونستم این جور اتفاقی پیش میاد به خاطر همین هم به نظرم نباید Alt3rna نمره هاش رو میزد...
دوست عزیز من بالاتر از ایناش رو هم دیدم اینکه چیزی نیس..... و مطمئن هم هستم که راست میگه....
شما به دفترچه ی قلمچی آخرش نگه بنداز از نفر اول تا پنجاهم همگی بالای 19.70 هستن....من کاری به نمرات ایشون ندارم کلا میگم:
متاسفانه امتحانات نهایی به هیچ عنوان جایگزین کنکور نمیشه.زود قضاوت کردن خیلی خوب نیست.به نظرم لازم هم نیس که دروغ بگه....جایزه که نمیدن
ممنون از توجهت

Headphone
19-06-2011, 20:26
اولین و آخرین پست من در این تاپیک.

به راستی پارتی را در این مملکت گسترش دادیم تا حق همه ضایع شود و هرچی آدم .... به بهترین مقام ها و نمره ها برسند و از نمره ی حسابانشان کم کردیم باشد که کارنامه شان تابلو نباشد!

حالا که اینطوره اینم نمره های من:
دینی 20
ز فارسی 20
ادبیات 20
عربی 20:39:
انگلیسی 20
فیزیک 20
شیمی 20
جبر 20
هندسه 20
حسابان: 19.75 :13:

:39:

هرکی میتونه بیاد ثابت کنه نمره های من این نیست.
ببین عزیز من ، مهم خودت هستی که میدونی نمره هات چنده ، حالا اگه کسی هم دلش خواست نمره های غیر واقعی شو بنویسه به خودش مربوطه!بذار بیاد بگه. ما چیکارش داریم

بعدشم من مطمئنم که اون نمره هایی که محمد رضا نوشته 100در100 واقعی و درستن

اینجا هیشکه وکیل نمره های بقیه نیست و لازم نیست که ثابتش کنیم .مطمئنا هر کی که میاد نمره دروغین مینویسه فقط و فقط سر خودشو کلاه گذاشته و به خودش ضرر میرسونه

اگه شما حتی نمره هاتون همونایی باشه که نوشتید ، من باور میکنم چون این نمره ها چیز غیرممکنی نیست! و مطمئنا عده ی زیادی تو کشور معدلشون 20 شده ، نمیگم که پارتی بازه وجود نداره ، شاید 40 درصد این معدل بیستا حقشون معدل بیست نبوده ، ولی تا ثابت نشده نمیشه چیزی گفت:11::20:

.................................................. ..............................................

توی کارنامه ای که گرقتید نمره ی درسایی مثل تاریخ و نمره های مستمر رو هم داشت یا فقط نمرات کتبی بودن؟

kinder
19-06-2011, 22:34
دقایقی پیش لپتاپمو شکستم
شما که معدلت 20 شده ! بده بابات بره برات لپ تاپ نو بخره آقای معدل بیست:27:

ALt3rnA
19-06-2011, 22:34
متاسفم برای کسایی که هنوز تو نخ نمره های من اند
مشکل اینه اگه اسکن هم کنم مبگن فوتوشاپ بوده ...
من شب و روز خوندم ... اگه مثل آقایون الاف بودم و نمره هام ابن میشد آره ولی این نمره ها حقم بود
باشه شما هر جور دوستدارید فکر کنید
تو کنکور نظر شما رو نمبپرسند

M A M M U T
19-06-2011, 22:51
متاسفم برای کسایی که هنوز تو نخ نمره های من اند
مشکل اینه اگه اسکن هم کنم مبگن فوتوشاپ بوده ...
من شب و روز خوندم ... اگه مثل آقایون الاف بودم و نمره هام ابن میشد آره ولی این نمره ها حقم بود
باشه شما هر جور دوستدارید فکر کنید
تو کنکور نظر شما رو نمبپرسند
راست میگی ها چقدر نمره هات مهم شده:دی
برو اون پیغام خصوصی منو اجرا کن:9::weird::4::5::10:

ali_si84
20-06-2011, 00:04
[QUOTE=M A M M U T;6193132]ممنون از توجهت اما دوست عزیز اینو یه نگاه بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنوشته فیزیک تجربی 4 واحده متاسفانه کارنامه ترم اول جلو دستم نیس اگه شما مطمئنی تا عوضش کنم:46:

بله دوست عزیز مطمئنم داخل کارنامه ترم اولم فیزیک 3 واحده(رشته تجربی):20:

MMM52
20-06-2011, 02:49
سلام به همه بروبچ!
من در کل از امتحان نهایی امسال خیلی راضیم!
چون مدرسه ام دولتیه و معلمای خوبی نداریم!
اینو بگم خیلی سوژه خنده اس:
معلم زیست و فیزیکم رو تو راه برگشت از امتحان دیدم ازشون سوالایی رو که شک داشتم پرسیدم شاید باورتون نشه ولی اگه خودشون امتحان میدادن 20 نمیشدن حالا ما چی میخوایم بشیم خدا میدونه!

اینم نمرات من با معدل(معدل رو خودم حساب کردم چون فقط نمرات رو میدن!)
دینی 20
ریاضی 17.75
ادبیات 17.75
زیست 18.5
انگلیسی 18.75
زمین 19.5
فیزیک 18.5
عربی 19.5
شیمی 18.5
زبان فارسی 19

معدل:18.74

فقط ادبیات و ریاضی رو اعتراض زدم چون به نظرم ادبیات رو 100% اشتباه کردن حالا ریاضی محاسباتیه ممکنه اشتباه از من بوده!

ولی در کل خیلی خوب بود مدرسمون چندساله معدل بالای 18 نداره حتی ریاضیامون!
آخه مدرسه ما رسمه زرنگا برن ریاضی ولی من(البته اونجا زرنگ حساب میشم در کل هیچی نیستم!) کارشکنی کردم و رفتم تجربی و جالبه که معدل کتبیم از شاگرد اول ریاضیا(معدل:18.50) بیشتر شده!

M A M M U T
20-06-2011, 07:32
[QUOTE=M A M M U T;6193132]ممنون از توجهت اما دوست عزیز اینو یه نگاه بنداز:

بله دوست عزیز مطمئنم داخل کارنامه ترم اولم فیزیک 3 واحده(رشته تجربی):20:
تصحیح شد.ممنون.فقط عکس رو دیگه عوض نکردم.... اما در دااخل فایل excel فیزیک رو 3 واحد کردم/

M A M M U T
20-06-2011, 08:27
اینقدر بدم میاد دوتا پست پشت سر هم بزنم اما ناچارم دیگه:دی
منم کارنامم رو گرفتم..... نمراتم در حد اون چیزی بود که انتظار داشتم.... یه یکم بیشتر از انتظار چون من نمراتم رو دست پایین گرفتم تا وقتی نمراتم اومد جا نخورم.... با توجه به مسائلی که پیش اومد برخلاف قولی که داده بودم نمراتم رو نمی زنم چون ظاهرا بعضی دوستان ناراحت میشن اما برداشت من از نمراتم این بود:
1-با توجه به این که فکر میکردم ریاضی 20 بشم شدم 19.5 و بسیاری از درس ها اینچنین بود یعنی درس هایی که فکر میکردم 20 بشم رو کمتر گرفتم و درس هایی که فکر میکردم کمتر بشم رو 20 گرفتم:دی
2-هیچ برگه ای برخلاف انتظارم تصحیح نشده بود.... شاید اختلافی که در ذهن دارم 25 صدم باشه....
3-کلا به نظرم نمره دادشون عادلانه بود...
4-هم چنان موافقم تو این کشور دویدن حق کسایی هست که نمرسن و رسیدن حق کسایی هست که نمیدوند..... خیلی از کسایی که معدلشون 20 و 19 بوده الآن بیکارن و البته تعداد زیادیشون هم شغل های خوبی دارن.....اما خیلی از افراد هم داریم که نه زرنگ بود و نه معدلشون خوب بوده اما وضعیتی به مراتب بهتر از بقیه دارن....اینه که ما من رو نا امید میکنه.....تو جامعه افرادی رو دیدم که نه یک ساعت درس خوندن و تلاشی کردن بلکه از راه هایی که خودتون میدونید خیلی از بقیه موفق تر بودن.... شاید اگه من از اول سال تلاشم رو بیشتر میکردم نمراتم بهتر از این میشد....اما با توجه به تلاشی که کردم از خودم راضیم امید وارم تو کنکور هم موفق باشم.... هم چنین برای شما عزیزان هم آرزوی موفقیت می کنم و امید وارم همه به حق خودشون برسن...
با تشکر

Eshghe_door
20-06-2011, 08:42
من زنگ زدم مدرسه گفتن هنوز حاضر نیستن کارنامه ها!

یعنی چی مگه همه ی کشور هماهنگ نیس

هرچی مدل جدیده از این شهر خراب شده ی من درمیاد

نگفتن هم کی حاضر میشه

استرس دارم شدید!

حس میکنم همه رو 15 میگیرم

:18:

اصلا نمی تونم هیچ کاری بکنم

-----------------

اونایی که نمره هاشون خوبه :11:

بهتون تبریک میگم

مطمئنم هرکی نمرش بالاس حقش بوده

برام مهم نیس من باشم یا کس دیگه ای

میخوام مملکتم آباد شه

پس خواهش میکنم همه برای این تلاش کنین

چون همیشه

حالا کم و زیادش مهم نیس

ولی خدا روزی رو از یه جایی میرسونه

مهم اینه که تو به هدفی که میخواستی برسی:46:

xerxes again
20-06-2011, 10:21
کارنامه ما هم هنوز نیومده. همه ایران گرفتن به جز کرج یکی دو جای دیگه.

Headphone
20-06-2011, 10:26
من گرفتم ، حالمو گرفت لعنتی ! زبان فارسی 18.75 !

حالا اعتراض نوشتم ببینم چی میشه

alone_boy
20-06-2011, 10:42
کارنامه رو آوردم با کمال تعجب جبر ورقه 6/75 گرفتم!!!
در صورتیکه بهترین امتحانم همین جبر بود!!

Eshghe_door
20-06-2011, 11:16
کارنامه رو آوردم با کمال تعجب جبر ورقه 6/75 گرفتم!!!
در صورتیکه بهترین امتحانم همین جبر بود!!

من جبرو اصلا خوب ندادم

یعنی منم میوفتم؟!

Arash_K7
20-06-2011, 12:17
سلام!
اصلا راضی نیستم.
هندسه رو 16 شدم:2: ( البته اعتراض نوشتم 19 میشدم)
حسابان 17 .
بقیه هم بالای 18 ( ولی 20 ندارم )
راستی عربی هم 18 شدم !!! :8:
فکر کنم حسابان و هندسه با همکاری با هم معدلم رو پایین بکشن :41:

Demon_342
20-06-2011, 13:26
اینقدر بدم میاد دوتا پست پشت سر هم بزنم اما ناچارم دیگه:دی
منم کارنامم رو گرفتم..... نمراتم در حد اون چیزی بود که انتظار داشتم.... یه یکم بیشتر از انتظار چون من نمراتم رو دست پایین گرفتم تا وقتی نمراتم اومد جا نخورم.... با توجه به مسائلی که پیش اومد برخلاف قولی که داده بودم نمراتم رو نمی زنم چون ظاهرا بعضی دوستان ناراحت میشن اما برداشت من از نمراتم این بود:
1-با توجه به این که فکر میکردم ریاضی 20 بشم شدم 19.5 و بسیاری از درس ها اینچنین بود یعنی درس هایی که فکر میکردم 20 بشم رو کمتر گرفتم و درس هایی که فکر میکردم کمتر بشم رو 20 گرفتم:دی
2-هیچ برگه ای برخلاف انتظارم تصحیح نشده بود.... شاید اختلافی که در ذهن دارم 25 صدم باشه....
3-کلا به نظرم نمره دادشون عادلانه بود...
4-هم چنان موافقم تو این کشور دویدن حق کسایی هست که نمرسن و رسیدن حق کسایی هست که نمیدوند..... خیلی از کسایی که معدلشون 20 و 19 بوده الآن بیکارن و البته تعداد زیادیشون هم شغل های خوبی دارن.....اما خیلی از افراد هم داریم که نه زرنگ بود و نه معدلشون خوب بوده اما وضعیتی به مراتب بهتر از بقیه دارن....اینه که ما من رو نا امید میکنه.....تو جامعه افرادی رو دیدم که نه یک ساعت درس خوندن و تلاشی کردن بلکه از راه هایی که خودتون میدونید خیلی از بقیه موفق تر بودن.... شاید اگه من از اول سال تلاشم رو بیشتر میکردم نمراتم بهتر از این میشد....اما با توجه به تلاشی که کردم از خودم راضیم امید وارم تو کنکور هم موفق باشم.... هم چنین برای شما عزیزان هم آرزوی موفقیت می کنم و امید وارم همه به حق خودشون برسن...
با تشکر

نمراتو بگید بابا ... کور شه هر کی نمی تونه ببینه :46:

واسه من گفتن آخر هفته آماده میشه :20:

xerxes again
20-06-2011, 14:09
حالا تا کارنامه رو بگیرم روانم پاک میشه.

ALt3rnA
20-06-2011, 14:36
ماموت جان نمره هاتو بزار
تا کور شود هر آنکه نتواند دید
این عده ای که تو میگی هدفشون فقط بسته شدن تاپیکه تا کمتر یاد افتضاحشون تو امتحانا بیوفتن

+

مشکل حسابان من ظاهرا فراگیره ... نصف کلاس خوب شدن نصف دیگه همه افتضاح ... من ... کریم ... چایچی ... همه مون 17 شدیم
امیدوارم نشونه ی این باشه که اشتباه کردن ...

M A M M U T
20-06-2011, 16:03
ماموت جان نمره هاتو بزار
تا کور شود هر آنکه نتواند دید
این عده ای که تو میگی هدفشون فقط بسته شدن تاپیکه تا کمتر یاد افتضاحشون تو امتحانا بیوفتن

+

مشکل حسابان من ظاهرا فراگیره ... نصف کلاس خوب شدن نصف دیگه همه افتضاح ... من ... کریم ... چایچی ... همه مون 17 شدیم
امیدوارم نشونه ی این باشه که اشتباه کردن ...

کارنامه رو هم که گرفتیم حالا باید بریم سراغ فیلم.... ممد جات خالی رفتم 3-4 تا فیلم درست و حسابی گرفتم اما همش کیفیت رو پردس:دی
مجبور شدم بشینم فیلم دانلود کنم:دی

ALt3rnA
20-06-2011, 16:28
ورقه هاتون دست یه گاگولی بوده.....
به رفیعی سخت مشکوکم ... :دی

3alimx
20-06-2011, 16:30
خیلی خوبه نمراتتون ..
من همه رو لب مرزی رد می کردم البته نه همه فقط عربی اینطوری بود که برام مثل مرگ میموند .
:31:

alisun
20-06-2011, 16:35
من امروز کارنامه را گرفتم ولی حسابان و جبر را زیر 10 شدم یعنی من باید شهریور دوباره امتحان بدم.

MMM52
20-06-2011, 17:34
من امروز کارنامه را گرفتم ولی حسابان و جبر را زیر 10 شدم یعنی من باید شهریور دوباره امتحان بدم.
خب تو همون کارنامه جلوی این دو نمره رو نگاه کن اگه نوشته( قبول) دیگه لازم به شهریور نیست!!!!
برای شهریور رفتن باید جمع نمرات سالانه ات کمتر از 100 باشه....

MMM52
20-06-2011, 17:40
به رفیعی سخت مشکوکم ... :دی
احیانا شما و دوست گلمون mamut مدرسه ی تیزهوشان شهیدبهشتی کرمانشاه نیستین؟!

ALt3rnA
20-06-2011, 17:56
احیانا شما و دوست گلمون mamut مدرسه ی تیزهوشان شهیدبهشتی کرمانشاه نیستین؟!
چرا عزیز
قبلا که گفتیم

pini3000
20-06-2011, 18:50
من کی همچین پستی گذاشتم یکی داره سوئ استفاده می کنه

Headphone
20-06-2011, 19:01
اتفاقا منم متوجه شدم!

فکر کنم کار اون آقا بنفشه باشه:31:

farshidshd
20-06-2011, 19:06

اتفاقا منم متوجه شدم!

فکر کنم کار اون آقا بنفشه باشه:31:

از پستی که باید حذف میشد این پست رو در آوردیم که دوستان راحت تر به بحث در مورد نمره و نتایجشون بپردازن

M A M M U T
20-06-2011, 19:15
میگم دوستانی که هنوز مدرسشون بهشون کارنامه اعطا نکرده:دی فردا برن مدرسشون دیگه...یا زنگ بزنن اداره ی ناحیشون شاید اشکال پیش اومده باشه...آخه اونجور که به ما گفتن سه روز مهلت اعتراض هست.....
راستی اسم اعتراض اومد.....یادم افتاد که امروز تو برگه ی اعتراض ها بیشترین اعتراض مربوط به درس زیست و زمین شناسی بوده و کمترین اعتراض هم به درس عربی بوده....(البته تو مدرسه ی ما)
یه نکته ی جالب فهمیدم این جنابه Gam3r بیچاره رو banned کردن از همون تشکر میکنه دمش گرم:دی

xerxes again
20-06-2011, 19:49
میگم دوستانی که هنوز مدرسشون بهشون کارنامه اعطا نکرده:دی فردا برن مدرسشون دیگه...یا زنگ بزنن اداره ی ناحیشون شاید اشکال پیش اومده باشه...آخه اونجور که به ما گفتن سه روز مهلت اعتراض هست.....
راستی اسم اعتراض اومد.....یادم افتاد که امروز تو برگه ی اعتراض ها بیشترین اعتراض مربوط به درس زیست و زمین شناسی بوده و کمترین اعتراض هم به درس عربی بوده....(البته تو مدرسه ی ما)
یه نکته ی جالب فهمیدم این جنابه Gam3r بیچاره رو banned کردن از همون تشکر میکنه دمش گرم:دی
از همون روزی که بدن 3 روز وقت اعتراض هست.
هنوز کارنامه رو به مدرسه ها ندادن تو کل شهر.

اما خیلی ها هستن که معدلشون 20 میشه
اتفاقا معدل 20 تو امتحان نهایی خیلی کمه.

Demon_342
20-06-2011, 23:33
میدونم به موضوع تاپیک ربطی نداره ...

ولی میخواستم بدونم واسه تابستون چه برنامه ای دارید ؟ تاپیکی میزنید براش ؟

من واقعا سردرگمم ... مدرسه ما از 1 شهریور شروع میشه

Headphone
21-06-2011, 07:26

اگه آزمون آزمایشی نوشتی حتما با برنامه همون پیش برو

البته من علاوه بر برنامه راهبردی آزمون ها یه برنامه دیگه هم برا خودم ریختم.کلا این تابستونو نباید تنبلی کرد

خوش به حالتون ما انقدر به مدیرمون گفتیم مدرسه رو از 1 شهریور شروع کنید ، گوشش بدهکار نبود میگفت غیر قانونیه!

M A M M U T
21-06-2011, 09:29

برای شما برنامه ی ویژه ی داریم:دی
تاپیکش فکر کنم بعد کنکور امسال شروع بشه....

خوش به حالتون ما انقدر به مدیرمون گفتیم مدرسه رو از 1 شهریور شروع کنید ، گوشش بدهکار نبود میگفت غیر قانونیه!
ما از 11 تیر شروع میشه:دی اون اون گرما کی میره مدرسه خدای من:دی

Headphone
21-06-2011, 10:08
ما از 11 تیر شروع میشه:دی اون اون گرما کی میره مدرسه خدای من:دی
ما هم از 15 تیر کلاسهای تابستونیمون شروع میشه ، منظورم کلاس های رسمی بود ، اینکه 1 ماه زودتر بریم مدرسه ، ازون طرف زودتر تعطیل بشیم

M A M M U T
21-06-2011, 10:45
ما هم از 15 تیر کلاسهای تابستونیمون شروع میشه ، منظورم کلاس های رسمی بود ، اینکه 1 ماه زودتر بریم مدرسه ، ازون طرف زودتر تعطیل بشیم
خب منم همون رو میگم.ما سه ماه زود تر میریم از اون ور بعد از عید دیگه نمیریم

Headphone
21-06-2011, 11:03
وایسا ببینم ما همینجوریشم بعد از عید نمیریم!!! دارن سرمون کلاه میذارن!:31: تو تابستون هر روز کلاس دارید ؟
هر چند من اصلا از مدرسه رفتن خوشم نمیاد:31:

راستی طول سال تا ساعت چند مدرسه اید ؟

Eshghe_door
21-06-2011, 11:09
خب خب خب

من گرفتم کارناممو

نمره ها نجومی

اصلا نگا میکنی جیگرت حال میاد!

همه رو قبول شدم :31: (شاهکار کردم!!!)

ولی نمره هام به نسبت پایین بودن

یه چندتایی رو اعتراض دادم

الان یادم نیس کدوما بودن

تو جو بودم یه چندتایی رو گفتم علامت زدش!:31:

تا ببینیم خدا چی میخواد

-------------

در مورد مدرسه هم بگم که مدرسه ی ما قرار بود از 15 تیر شروع شه

چون میخوان مدرسه مونو عوض کنن نمیدونم چه بلایی سر این موضوع میاد

تو مدرسه ی ما بچه های پیش کلا عیدو نمیان

حالا اگه خیلی به تعطیلی خورده باشن یه هفته اینا میان

من کلا خودم خیلی سالای پیشمو دست کم گرفتم (خوب نمی خوندم)

واسه همین این تابستون باید کل پایمو مرور کنم

اول که فقط فیزیکه

اونم معلممون گفته من بهتون میگم

میمونه دوم اختصاصیاش

که باید خودم بخونم

دومم که یه چندتا فصل فیزیکش تو پیش هس و قراره دوباره بهمون گفته شه

هنوزم تصمیم نگرفتم چه آزمونی ثبت نام کنم

فعلا همینا

xerxes again
21-06-2011, 11:28
بچه های پیش مدرسه ما کلا از اسفند میپیچن به بازی. خوبی دولتی همینه.

M A M M U T
21-06-2011, 12:22
وایسا ببینم ما همینجوریشم بعد از عید نمیریم!!! دارن سرمون کلاه میذارن!:31: تو تابستون هر روز کلاس دارید ؟
هر چند من اصلا از مدرسه رفتن خوشم نمیاد:31:

راستی طول سال تا ساعت چند مدرسه اید ؟
تو تابستون هفته ای سه جلسه به مدت 10 هفته (تا اواسط شهریور)بعد دوباره از اول مهر تا عید.
هر روز تا ساعت 12.30

solo8
21-06-2011, 13:02
من امروز گرفتم!

نامردا خیلی کم دادن!

خیلی زیاد بشم 18 میشم!

معدل سال که مدرسه داده 19/37 شدم! مامانم اینقدر خوشحال شد که! اخه بهش گفته بودم 16-17 میشم.نگو بیچاره اشتباهی معدل سالو دیده خوحال شده!

حالا معدل اصلی رو ببینه دیگه هچی!

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

دوستان اونایی که ریاضین چند شدن؟بالاترین نمره ریاضی چنده؟

آخه تجربه نشون داده بچه های تجربی شدیدا خر خون تشریف دارن.واقعیت دیگه!!!

بچه های تجربی واسه 1 صدم هم ناراحت میشن! پارسال یکی از بچه شده بود 19.12 بعدش ناارحت بود! میگفتیم چرا؟میگفت فلانی چند صدم بالا تر شده!

ولم کن بابا! 19 بشی خوبه دیگه!

ایول به شمایی که نزدیک 20 شدید.من که 15 هم بشم بازم کنکور از همتون جلوترم...

حالا میبینید...

در هر حال هنوز سال دیگه و کنکور هست...

نا امید نباشید دوستانی که مث من نمرتون زیاد خوب نشده....

M A M M U T
21-06-2011, 13:13
آخه تجربه نشون داده بچه های تجربی شدیدا خر خون تشریف دارن.واقعیت دیگه!!!

.
موافقم شدید...آخه تو رشته ی تجربی قانون جنگل حاکمه خر خون نباشی خورده میشی....:دی

ali_si84
21-06-2011, 13:49
اونایی که نمراتتون کم شده ناراحت نباشید...
هنوز کنکور و پیش دانشگاهی مونده.(آینده در انتظار شماست)

MMM52
21-06-2011, 14:17
چرا عزیز
قبلا که گفتیم
من ندیده بودم!!!!!
تبریک میگم همشهری در اومدیم!!!

mamad45
21-06-2011, 14:57
اصولا رياضي بالاي 19 خيلي خيلي خوبه به نظر من .
پ . ن :‌ دوستان هيئت علمي سهيمه داره ؟!؟

Headphone
21-06-2011, 18:14
ایول به شمایی که نزدیک 20 شدید.من که 15 هم بشم بازم کنکور از همتون جلوترم...

حالا میبینید...

در هر حال هنوز سال دیگه و کنکور هست...

نا امید نباشید دوستانی که مث من نمرتون زیاد خوب نشده....
واقعا ایول به اراده ات ، همه چی بستگی به خواست خودت داره...

اصلا حتی اگه تاثیر امتحان نهایی تو کنکور 40 درصد هم باشه ، بازم میشه با کنکور و پیش جبرانش کرد( راستی خبر جدید اگه نمره ی کتبی هر درستون بیشتر از 18.99 باشه تو کنکور نمره ی کامل رو میگیرید یعنی از 19 تا 20 توی کنکور یه تراز بهش تعلق میگیره!حالا پایین ترشو خبر ندارم ولی هر رنجی یه تراز داره.)

تو تابستون هفته ای سه جلسه به مدت 10 هفته (تا اواسط شهریور)بعد دوباره از اول مهر تا عید.
هر روز تا ساعت 12.30
دقیقا ما هم همینطوریم ، حالا بازم صحبت میکنیم ببینیم کاری میکنیم چیزایی که تابستون درس میدن طول سال دیگه درسش ندن!
.................................................. .....................
راستی کسی خبر نداره سال قبل چند درس پیش نهایی بوده؟احتمالا میخوان نمرات پیش رو هم تاثیر بدن ...

Demon_342
21-06-2011, 19:22

اصلا حتی اگه تاثیر امتحان نهایی تو کنکور 40 درصد هم باشه ، بازم میشه با کنکور و پیش جبرانش کرد( راستی خبر جدید اگه نمره ی کتبی هر درستون بیشتر از 18.99 باشه تو کنکور نمره ی کامل رو میگیرید یعنی از 19 تا 20 توی کنکور یه تراز بهش تعلق میگیره!حالا پایین ترشو خبر ندارم ولی هر رنجی یه تراز داره.)

دقیقا ما هم همینطوریم ، حالا بازم صحبت میکنیم ببینیم کاری میکنیم چیزایی که تابستون درس میدن طول سال دیگه درسش ندن!
راستی کسی خبر نداره سال قبل چند درس پیش نهایی بوده؟احتمالا میخوان نمرات پیش رو هم تاثیر بدن ...

اون خبرو نمیدونستم اگه این طوری باشه خیلی عالیه ...

در مورد دومی من قبلا گفتم که مشاورمون یه بخشنامه آورد واسه کنکور 91 ... گفته بود فقط نمرات سوم 25% تاثیر داره ... احتمالا این بخشنامه رو مدرسه شمام داره دیگه

Headphone
21-06-2011, 19:27
در مورد دومی من قبلا گفتم که مشاورمون یه بخشنامه آورد واسه کنکور 91 ... گفته بود فقط نمرات سوم 25% تاثیر داره ... احتمالا این بخشنامه رو مدرسه شمام داره دیگه
نميدونم ، خدا كنه كه اينطور باشه...

ولي فكر كنم اون بخشنامه مال كنكور 90 باشه ، چون براي كنكور ما درصد تاثير بيشتر ميشه و هنوز رسما اعلام نكردن( 25 درصد براي كنكور امساله) هميشه بعد كنكور ( اوايل شهريور )‌درصد تاثير سال بعد رو اعلام ميكنن

ولي اميدوارم همونطور باشه كه شما ميگين...

ali_si84
21-06-2011, 19:50

شما این خبر رو از کجا شنیدید؟؟؟؟

M A M M U T
21-06-2011, 19:50

ما اون چیزی که بهمون یاد میدن تو تابستان دیگه بهمون تو پاییز درس نمیدن:دی
در مورد اون خبر من هم شنیدم اما متاسفانه تو زمینه ی امتحان نهایی هیچ سایت درست و حسابی نیست که مرجع باشه.....

Headphone
21-06-2011, 20:00
چند تا از معلما و مديراي نمونه مدارس استان جلسه اي داشتن با چند نفر از خود سازمان سنجش...
درباره كنكور و بومي سازي و از اينگونه مسائل...
ازونجا اين خبرو بدست آوردم ... ولي بازم اينا هيچيشون رو حساب كتاب نيست ، اما احتمال اينكه اين خبر درست باشه زياده

Demon_342
22-06-2011, 10:32
امروز رفتم مدرسه میگن دوشنبه کارنامه ها آماده میشه :41:

xerxes again
22-06-2011, 11:29
من امروز گرفتم. به جز هندسه که 18.5 شدم همه رو همونی که فکر می کردم شدم. هندسه رو اعتراض زدم.
ز فارسی= 19.5
ز انگلیسی= 19.75
عربی=18.25(به هم دادن. خودم حدودای 16.5 میشدم)
بقیه رو 20.
رفیق نزدیکم خیلی شانس آوورده. زبان فارسی و جبر و هندسه غلط داشت بهش 20 دادن.

sarinagasemi
22-06-2011, 11:40
تو کنکور نه اما وقتی نتایج اومد که کجا قبول شدی یه فرم انتخاب رشته از دانشگاه میگیری پر میکنی اگه 95 درصد نمره آخرین کسی که اون دانشگاه قبول شده رو بیاری میتونی بری البته نمی دونم بومی گزینی و سهمیه جنسینی هم هس یا نه اوناییم که پارتی داشته باشن فرقی نمی کنه رتبش 1000 باشه یا 80000 هر جا بخواد می ره!

alisun
22-06-2011, 12:58
معدل سال چیست؟

Reza31001
22-06-2011, 15:19

به نظر من تو ریاضی بالای 18 عالیه!

سهمیه هیئت علمی یعنی همه چی! کافیه تو دانشگاه دولتی ممد آباد قبول بشی بعد به راحتی آب خوردن از همون ترم اول بیای شهر خودت دانشگاه دولتی ( البته سهمیه مورد نظر فقط و فقط باید ولی محترم یا والده مکرمه باشن:31:)

mamad45
22-06-2011, 15:21

سهمیه هیئت علمی یعنی همه چی! کافیه تو دانشگاه دولتی ممد آباد قبول بشی بعد به راحتی آب خوردن از همون ترم اول بیای شهر خودت دانشگاه دولتی ( البته سهمیه مورد نظر فقط و فقط باید ولی محترم یا والده مکرمه باشن:31:)
اره بالاي 18 هم خوبه ولي 19 ديگه فكر كنم براي سه رقمي كافي باشه :31:
هيئت علمي همه دانشگاه ها يا ازاد هم قيوله ؟

MMM52
22-06-2011, 15:41
معدل سال چیست؟
برای بدست آوردن معدل سال اول نمره مستمر نوبت اول و دوم رو با احتساب ضریب 1 به علاوه ی نمره اصلی نوبت اول با احتساب ضریب 2 و نمره نهایی با احتساب ضریب 6 میکنن و یه عددی بدست میاد مثلا 180 بعد اونو تقسیم بر 10 میکنن که میشه 18...(این 18 همون نمره سالانه اس..)
برای همه درسها این کار رو انجام میدن و بعد نمرات سالانه رو در واحد درس ضرب میکنن و بعد جمع تمامشون رو تقسیم بر تعداد واحدها میکنن که معدل سالانه بدست میاد...

solo8
23-06-2011, 00:27

من الان یه حساب سر انشگتی که کردم متوجه شدم اگه 18 بشی از اون 25% کنکور 22.5% رو حدودا میگیریم!

یعنی همچین خیلی هم عقب نیفتادیم!

بجاش من 2 تا تست ریاضی و یه تست هندسه اضافی تر میزنم به اونایی که 20 شدن و این حدودا میرسم...:31:

ali_si84
23-06-2011, 11:00
کی نتیجه ی اعتراضات رو میدن؟؟؟؟

mhgh44
23-06-2011, 13:34
اینم نمرات من:(البته خودم هنوز تو کف ادبیات و حسابان و فیزیکم)(تو عربی هم خیلی نامردی شد به همه حداقل یک نمره رو دادن ولی به من فقط 0.25 البته ترسیدم اعتراض بدم کم شه)
دین 19.5
ز.فارسی 19
ادبیات 17.25
عربی 19.75
زبان 19.5
فیزیک 18.75
شیمی 20
جبر 20
هندسه 18.5
حسایان 18.75

sarinagasemi
23-06-2011, 14:59
(تو عربی هم خیلی نامردی شد به همه حداقل یک نمره رو دادن ولی به من فقط 0.25 البته ترسیدم اعتراض بدم کم شه)

دقیقا این نامردی به منم شده 0.5 نمره دادن شدم 18.5 در حالی که یکی از دوستام 12ش شده 17 ولی من اعتراض دادم نکنه کمتر شه؟؟؟:41:

MMM52
23-06-2011, 15:20
دقیقا این نامردی به منم شده 0.5 نمره دادن شدم 18.5 در حالی که یکی از دوستام 12ش شده 17 ولی من اعتراض دادم نکنه کمتر شه؟؟؟:41:
کار خوبی کردی فوقش نیم نمره ازت کم کنن که میشی 18....
ولی عوضش ممکنه 19 یا بالاتر بشی....

Reza31001
23-06-2011, 15:34
من الان یه حساب سر انشگتی که کردم متوجه شدم اگه 18 بشی از اون 25% کنکور 22.5% رو حدودا میگیریم!

یعنی همچین خیلی هم عقب نیفتادیم!

بجاش من 2 تا تست ریاضی و یه تست هندسه اضافی تر میزنم به اونایی که 20 شدن و این حدودا میرسم...:31:

برای احتساب نمرات تناسب که نمی بندن :13: نمرات تراز میشه و رو حساب اینکه تو تراز گیری انحراف معیار اهمیت داره مهم اینه که نمره شما چقدر از میانگین فاصله داره رو همین حساب معدل 18 به نظر من عالیه

یعنی اگه اونی که 20 شده از 25%، 24% تراز رو بگیره ( رو همون حساب انحراف معیار هیچ کس تمام 25% رو نمیگیره مگه اینکه همه نمرشون 0 بشه و اون یه نفر20!) اونی که 18 شده مثلا 20-22% تراز رو میگیره

پ ن: اعداد همگی مستعار بوده و شانسی بیان شدن:31:
مهم همون اصل مطلبه که میگه هنوز یه سال مونده و همه چی امکان پذیره

هيئت علمي همه دانشگاه ها يا ازاد هم قيوله ؟

آزاد برای دولتی نمیشه
شایدم بشه :31: ولی من تا حالا ندیدم

MMM52
23-06-2011, 15:41
برای احتساب نمرات تناسب که نمی بندن :13: نمرات تراز میشه و رو حساب اینکه تو تراز گیری انحراف معیار اهمیت داره مهم اینه که نمره شما چقدر از میانگین فاصله داره رو همین حساب معدل 18 به نظر من عالیه

یعنی اگه اونی که 20 شده از 25%، 24% تراز رو بگیره ( رو همون حساب انحراف معیار هیچ کس تمام 25% رو نمیگیره مگه اینکه همه نمرشون 0 بشه و اون یه نفر20!) اونی که 18 شده مثلا 20-22% تراز رو میگیره

پ ن: اعداد همگی مستعار بوده و شانسی بیان شدن:31:
مهم همون اصل مطلبه که میگه هنوز یه سال مونده و همه چی امکان پذیره

آزاد برای دولتی نمیشه
شایدم بشه :31: ولی من تا حالا ندیدم
دوست گلم درسته تراز هیچوقت به بالاترین حد نمی رسه ولی کسی که 20 میشه نسبت به پایین ترها 25% رو میگیره...
یعنی ممکنه تراز کسی که 20 گرفته مثلا 8000 بشه و کسی که 18 گرفته مثلا بشه 7000 ...
یعنی کسی که 20 گرفته بالاترین تراز رو نسبت به بقیه میگیره و این یعنی همون 25 %....

Reza31001
23-06-2011, 18:09
دوست گلم درسته تراز هیچوقت به بالاترین حد نمی رسه ولی کسی که 20 میشه نسبت به پایین ترها 25% رو میگیره...
یعنی ممکنه تراز کسی که 20 گرفته مثلا 8000 بشه و کسی که 18 گرفته مثلا بشه 7000 ...
یعنی کسی که 20 گرفته بالاترین تراز رو نسبت به بقیه میگیره و این یعنی همون 25 %....

فکر نکنم!

نظر من اینه:
میان میگن سقف تراز مثلا 20000 تاست(که این سقف تراز هم با فرض اینکه یک نفر نمره کامل رو بگیره و بقیه 0 بدست میاد) 25% مال نمرات نهایی و 75% کنکور

حالا این 25% میشه 5000 تا و به همون دلیلی که گفتم هیچ کس نمیتونه تمام 5000 تا تراز رو بگیره

در مورد نظر شما هم باید بگم که نگرفتم چی میگی:31:

M A M M U T
23-06-2011, 19:58
فکر نکنم!

نظر من اینه:
میان میگن سقف تراز مثلا 20000 تاست(که این سقف تراز هم با فرض اینکه یک نفر نمره کامل رو بگیره و بقیه 0 بدست میاد) 25% مال نمرات نهایی و 75% کنکور

حالا این 25% میشه 5000 تا و به همون دلیلی که گفتم هیچ کس نمیتونه تمام 5000 تا تراز رو بگیره

در مورد نظر شما هم باید بگم که نگرفتم چی میگی:31:
آره خوب هیچ کس 5000 رو نمیگیره اما نفر اول 4800 تا میگیره مثلا و نفر آخر مثلا 250 تا لذا تفاوت نفر اول و آخر تقریبا همیشه ثابته.....

solo8
23-06-2011, 23:49
اقایون بیخیال تراز یا همون طراز!

میگم جالبه که بچه هایی که معدلشون پایین شده نمره هاشون رو نمذارن...

فقط خر خون ها (البته ببخشید که واقعیت رو میگم) میذارن...!!!

منم الان میخواستم واسه روحیه دادن نمره هامو بذارم اما نمیدونم کارنامه کجاست!

راستی یکی از دوستام که جبر رو عین من نوشته بود و فقط یه سوال اختلاف داشتیم شده 3.5 (مردود)!!!!!

فک کنم 2-3 صفحه ی رو جا انداختن.شایدم تایپیست یکم خنگ تشریف داشته!!!

MMM52
23-06-2011, 23:59
بابا من میگم درسته که کسی که 20 شده حداکثر تراز رو نمیگیره و ترازش پایین تر میاد اما به همون نسبت کسایی که از 20 پایین تر شدن هم ترازشون پایین میاد و اون اختلاف 25 درصدی بین کسی که 20 گرفته و کسی که 0 گرفته همچنان برقراره.
اینجور که شما میگی یعنی کسی که 20 میگیره مثلا 24 درصد رو میگیره پس باید کسی که 0 گرفتن 1- بشه!

M A M M U T
24-06-2011, 08:19
بابا من میگم درسته که کسی که 20 شده حداکثر تراز رو نمیگیره و ترازش پایین تر میاد اما به همون نسبت کسایی که از 20 پایین تر شدن هم ترازشون پایین میاد و اون اختلاف 25 درصدی بین کسی که 20 گرفته و کسی که 0 گرفته همچنان برقراره.
اینجور که شما میگی یعنی کسی که 20 میگیره مثلا 24 درصد رو میگیره پس باید کسی که 0 گرفتن 1- بشه!
خو منم همینه گفتم....نگاه کن:

آره خوب هیچ کس 5000 رو نمیگیره اما نفر اول 4800 تا میگیره مثلا و نفر آخر مثلا 250 تا لذا تفاوت نفر اول و آخر تقریبا همیشه ثابته.....

Headphone
24-06-2011, 08:41
اینا رو ول کنید

میگم تو شهر شما تقلب آنچنانی دیدید؟ مثلا کسی که معدلش 18 هم نمیشده ، الان شده باشه 20

همون پسره که قبلا بهتون گفتم معدلش شده 20 ، الان همه ی بچه ها بهش اعتراض دارن .......

Atefe_72
24-06-2011, 09:56
نمره های من:
دین زندگی:20
زبان فارسی:20
ادبیات:19.5
عربی:19.75
زبان:20
فیزیک:19.25
شیمی:19.5
جبر:17.25
هندسه:18
حسابان:18

به نظرتون نمره هام در چه سطحیه؟؟؟

Demon_342
24-06-2011, 14:37
نمره های من:
دین زندگی:20
زبان فارسی:20
ادبیات:19.5
عربی:19.75
زبان:20
فیزیک:19.25
شیمی:19.5
جبر:17.25
هندسه:18
حسابان:18

به نظرتون نمره هام در چه سطحیه؟؟؟

عمومی هات عالیه ...

اختصاصی هم اگه نمرات ریاضیت بالاتر بود خیلی عالی میشد ...

ولی در کل به نظرم خیلی خوبه

پ.ن : من همچنان اندر کف کارنامم هستم :| کل ایران دادن ما موندیم فقط

M A M M U T
24-06-2011, 15:16
اینا رو ول کنید

میگم تو شهر شما تقلب آنچنانی دیدید؟ مثلا کسی که معدلش 18 هم نمیشده ، الان شده باشه 20

همون پسره که قبلا بهتون گفتم معدلش شده 20 ، الان همه ی بچه ها بهش اعتراض دارن .......
نه در این حد...ما بچه های متقلبوم هم جانب احتیاط رو نگه میدارن:دی حرفه ای نبوده...:دی

Headphone
25-06-2011, 07:49
احتمالا فردا یا پس فردا جواب اعتراض ها میاد...

M A M M U T
25-06-2011, 09:24
من امروز زنگ زدم هنوز جواب اعتراضا نیومده

omnia.2008
25-06-2011, 14:23
اول سلام
دوم اه چقدر بچه بازی در میارید سر نمره
یکی مثلا نمرش 0.25 کم شده خودشو میکشه اگه با این روحیه میخواید برید به جنگ کنکور میبازید من که امسال کنکور میدمو تموم میشه ولی شما....
هر چی شده معدلتون خوب شده دیگه میتونی برگردونیش؟
اصلا بگو 50% معدله که نیست بازم نصفش دست خودته
به این نمره ها هم هیچ کسی محل نمیزاره چون دیپلم که بیشتر نیست
یه خورده استراحت کنید هر چی هم که شده معدلتون فراموش کنید البته اونایی که خوب شدن یه خورده مثبت تر میشن
بعد برید سراغ کنکور که مثل اب نبات
قوربونه همتون برام دعا کنید
به امید ایران اباد

ALt3rnA
25-06-2011, 16:54
من بعد از اندکی استراحت برگشتم تا بلاگمو ادامه بدم ...
امروز یواش یواش درس رو شروع کردم . هندسه 1و2 و شیمی 2و3 و فیزیک 3 رو سعی میکنم یه دوره کنم تا آخر تابستون .
ولی رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ... فعلا یه هفته ای روزی 4 ساعت میخونم توصیه میکنم بقیه هم یهو با روزی 10 ساعت شروع نکنن (تجربه دارم جدی)

M A M M U T
25-06-2011, 18:46
من دل و دماغم به درس نمیره نمیدونم چرا؟:دی
اما از سه شنبه شروع میکنم.....

Headphone
25-06-2011, 19:47
من فعلا خیلی خسته ام ،اصلا حوصله درس ندارم 3 .2 روز دیگه جدی شروع میکنم ، باید حتما جواب اعتراض ها بیاد تابتونم درس بخونم ، اصلا این 18.75 زبان فارسی منو ریخته به هم...:41: اگه درست نشد هم به درک!! از همون روز اول از این درس متنفر بودم!!!
البته امروز 3قفسه کتابخونه رو خالی کردم برای پیش( حداقل یه کار مفیدی کردم!:31:)...من با دوم و سوم شروع میکنم ، احتمالا فیزیک پیش رو هم همزمان با اینا بخونم ولی بیشتر رو دوم و سوم تمرکز میکنم...

نظر من اینه که حداقل یه درس پیش رو که به نسبت خوندنش براتون آسونتر هست، بخونید... توی سال نتیجه شو میبیند (( البته همه درس ها رو نه!!!)

omnia.2008
25-06-2011, 20:48
من دل و دماغم به درس نمیره نمیدونم چرا؟:دی
اما از سه شنبه شروع میکنم.....
دوست عزیز اینو بهت بگم هیچ وقت نگو از این روز اصلا حرف نزن
شما که درست خوبه ولی اینو بهت میگم
برای ادم های تنبل 7 فردا وجود داره و برای انسان های پر تلاش هشت امروز 9کرتم :20:

M A M M U T
26-06-2011, 12:06
امروز هم جواب اعتراضا نیامد..... شاید فردا بیاید شاید...:دی

Ssarshar
26-06-2011, 12:32
بچه ها با معدل حدود ١٢ كجا ميشه ثبت نام كرد ؟ من بعضيا رو سراغ دارم با معدل ١٠ و چند تا نمره تك رفتن ثبتنام كردن . اينا چجور ثبتنام كردن ؟

xerxes again
26-06-2011, 18:52
امروز هم جواب اعتراضا نیامد..... شاید فردا بیاید شاید...:دی
فکر نکنم تا 2-3 هفته دیگه بیاد.
من تابستون یه چیزایی از دوم و سوم میخونم با گسسته. یکی از دانشجوهای مدرسه که ورودی 88 هست میاد بهمون درس میده.

ALt3rnA
27-06-2011, 02:03
من میخواستم پایه رو همشو تموم کنم
ولی خداییش نمیشه
من فعلا دو روزه روزی 3 ساعت دیف رو ثابت دارم (خیلی زیادههههه :( خدا رحم کنه ) تا آخر تابستون دیف 1 رو تموم میکنم احتمالا
درسای پایه هم ... من اول از همه باید شیمی 2 رو تموم کنم ! احتمالا اینکه تموم شد مدرسمون شروع میشه ...
با شروع مدرسه یواش یواش شیمی و فیزیک 3 رو میخونم و روزی 1 ساعت هم میزارم برای هندسه
راستی زبان فارسیم دارم میخونم ... روزی یه ساعت و از کتاب سبطی

+

ممد من شنیدم 20 ام میاد اعتراضا ! ینی اگه تا فردا پس فردا نیاد خودم نارنجک میبندم کمرم میرم زیر حوزه :دی

Headphone
27-06-2011, 07:55
من از امروز به امید خدا شروع میکنم ، هر چی ساعت مطالعه ام بیشتر شد بهتر!

ولی الان از دوم و سوم شروع میکنم، الانم میرم حسابان بخونم...تو این مدت امتحانات خیلی تنبل شدم!:31:

omnia.2008
27-06-2011, 08:04
بچه ها با معدل حدود ١٢ كجا ميشه ثبت نام كرد ؟ من بعضيا رو سراغ دارم با معدل ١٠ و چند تا نمره تك رفتن ثبتنام كردن . اينا چجور ثبتنام كردن ؟
دوست عزیز کنکور ما که تقربا تموم شد ولی برا پیش خیلی از غیر انتفایی ها میتونی بنویسی و دولتی هم که مشکلی نداره من میشناسم کسی که با معدل 8 ثبت نام کرد یه جای خوب زود تر ثبت نام کن و وقتتو حروم نکن و بشن زود تر سر درس
برام دعا کن:46::10::11:

M A M M U T
27-06-2011, 11:02
ممد من شنیدم 20 ام میاد اعتراضا ! ینی اگه تا فردا پس فردا نیاد خودم نارنجک میبندم کمرم میرم زیر حوزه :دی
ای بدبختی .... :دی من هر روز ساعت 8 زنگ میزنم به مدرسه...نمیدونم کیه که گوشی رو جواب میده فکر کنم دلاوری باشه.... بیچاره دیوانه شده...:دی

من متاسفانه یه مشکلی پیش آمده متاسفانه تا 10 ام فکر نکنم بتونم درس بخوانم.... اما بعد از اون حتما سعی میکنم حتما پایه رو تمام کنم.....

ali_si84
27-06-2011, 11:22
ای بابا .نتیجه اعتراض ها نمیاد که آدم بشینه مثه آدم درس بخونه.:41:

Eshghe_door
27-06-2011, 12:59
یکی لطف میکنه کل منابع کنکور رو اینجا بنویسه؟

سال سوم + پیش رو نمیخواد

ممنونم

ali_si84
27-06-2011, 14:17
یکی لطف میکنه کل منابع کنکور رو اینجا بنویسه؟

سال سوم + پیش رو نمیخواد

ممنونم
سال اول: فیزیک فصل 4و5 -عربی(چون پیش نیاز عربی 2و3 هم است باید بلدش باشی)
سال دوم:کلیه دروس به غیر از جغرافی-آمادگی دفاعی-زبان فارسی(درس وابسته های اسم روباید از توش بخونی)
سال سوم:کلیه دروس به غیر از تاریخ و مبانی رایانه

sarinagasemi
27-06-2011, 20:33
من میخواستم پایه رو همشو تموم کنم
ولی خداییش نمیشه
من فعلا دو روزه روزی 3 ساعت دیف رو ثابت دارم (خیلی زیادههههه :( خدا رحم کنه ) تا آخر تابستون دیف 1 رو تموم میکنم احتمالا
درسای پایه هم ... من اول از همه باید شیمی 2 رو تموم کنم ! احتمالا اینکه تموم شد مدرسمون شروع میشه ...
با شروع مدرسه یواش یواش شیمی و فیزیک 3 رو میخونم و روزی 1 ساعت هم میزارم برای هندسه
راستی زبان فارسیم دارم میخونم ... روزی یه ساعت و از کتاب سبطی

+

من هنوز شروع نکردم! به آدم استرس وارد میکنی.روزی چند ساعت میخونی؟
یه سوال شما mr4ker قبلی نیستی؟

M A M M U T
27-06-2011, 20:48
بی خیال.... استرس چرا؟؟؟ شما فکر کردی الآن همه شروع کردن و هنوز شما موندی؟ من خیلی ها رو میشناسم تازه الآن میخوان برن مسافرت.....:8:
هنوز دیر که نیست.... گرچه نمیگم که الآن شروع نکنین ...توصیه میکنم از همین الآن شروع کنین اما دیگه پیش دانشگاهی این طور نیست که یکی بیشتر بخونه و یکی کمتر..... هرکس به اندازه ی خودش میخونه....
استرس نداشته باشین .... با خیال راحت.....
به قول ممد آهسته و پیوسته.....

MMM52
28-06-2011, 00:29

سلام به دوست عزیز هم رشته ای!
ببین این دوستمون که همشهری منم هست تیزهوشان درس میخونه و هدفش برق شریفه پس بایدم اینجوری درس بخونه!
ولی یکی مثل من که هدفم دندانپزشکی کرمانشاه هست لازم نیست انقدر به خودم فشار بیارم چون توانشو ندارم نه این که تنبلی کنم!
البته من از شنبه هفته بعد شروع میکنم زیاد نگران نباش چون تو کتاب(کنکورت را قورت بده خیلی سبز) هم گفته دو هفته استراحت کنین بعد شروع کنین!

solo8
28-06-2011, 11:02
البته من از شنبه هفته بعد شروع میکنم زیاد نگران نباش چون تو کتاب(کنکورت را قورت بده خیلی سبز) هم گفته دو هفته استراحت کنین بعد شروع کنین!

خدا رو شکر...

یه کم که نه خیلی زیاد عذاب وجدان گرفته بودم که چرا هنوز شروع نکردم!

واقعا هر چیز این اینترنت وقت گیر و بی فایده برای این موقع از زندگیمون باشه این مباحث کنکور واقعا مفیده...

پس منم از شنبه شروع میکنم...البته از امروز میرم سراغ بستر سازی (جو گیر شدم اینو گفتم!) یعنی میرم دنبال کتاب و اینا....

farshidshd
28-06-2011, 12:02
با سلام و خسته نباشید به همه ی دوستانی که از امتحانات فارغ شدن...

تاپیک تا روز جمعه مورخه 1390/04/10 باز خواهد بود...

با تشکر

Demon_342
28-06-2011, 15:27
خب دوستان منم نمراتمو گرفتم

دین و زندگی 19 ( اعتراض ) ( اینو همینجوری اعتراض کردم ، همین میشه )
زبان فارسی 20
ادبیات فارسی 20
عربی 19.75 ( اعتراض ) ( واقعا نامردیه ، دوستام که از من بیشتر اشتباه داشتن 20 شدن )
زبان خارجی 19.5
فیزیک 19 ( من نمیدونم کدوم بیشعوری تصحیح کرده ، مطمئنم 20 میشم ، با پاسخنامه جوابام مو نمیزد ) ( اعتراض )
شیمی 19.5 ( اینم باید 19.75 یا 20 شم ) ( اعتراض )
جبر 20
هندسه 20
حسابان 20

جالبه بدونید مستمر زبان فارسیمو نوبت اول 10 و این نوبت 12 داده

=========================

واسه شروع هم به خودتون استرس وارد نکنید ! مسعود بهزادی نسب و وهاب زارعی تو مصاحبه گفتن از 1 مرداد شروع کردن ! اینم بدونید کنکور دیگه مثه نهایی نیست ! مثلا بچه های اینجا روز قبل حسابان میگفتن تموم کردیم ! در ضورتی که من روز اول گیم نت رفتمو ساعت 12 شبه آخر تموم کردم یا مثلا فیزیک 1 دور کردم ) ( در صورتی که هدف منم شریف یا امیرکبیر یا تهرانه )
برنده کسیه که بتونه تا اونجا خودشو بدون خستگی برسونه ! چقدر کسایی که بودن که از این روزا با هزار شور و اشتیاق شروع کردن و بهمن و اسفند از پا در اومدن ! راه درازیه !

من از شنبه 11 ام شروع میکنم ...

Demon_342
28-06-2011, 16:25
نابغه تازه توهم وارد میشود
توهم شما ها از همین جا معلوم میشه
مدت اعتراض 1 تیر تموم شد اون وقت حالا اعتراض میکنید؟؟؟

شهر به شهر فرق میکنه ...

بقیه دوستان میدونن کارنامه ی مارو تازه این دوشنبه 6ام دادن وتا چهارشنبه 8 ام فرصت اعتراض داریم

M A M M U T
28-06-2011, 20:45

زبان فارسی 20
ادبیات فارسی 20
عربی 19.75 ( اعتراض ) ( واقعا نامردیه ، دوستام که از من بیشتر اشتباه داشتن 20 شدن )
زبان خارجی 19.5
فیزیک 19 ( من نمیدونم کدوم بیشعوری تصحیح کرده ، مطمئنم 20 میشم ، با پاسخنامه جوابام مو نمیزد ) ( اعتراض )
جبر 20
هندسه 20
حسابان 20

واسه شروع هم به خودتون استرس وارد نکنید ! مسعود بهزادی نسب و وهاب زارعی تو مصاحبه گفتن از 1 مرداد شروع کردن ! اینم بدونید کنکور دیگه مثه نهایی نیست ! مثلا بچه های اینجا روز قبل حسابان میگفتن تموم کردیم ! در ضورتی که من روز اول گیم نت رفتمو ساعت 12 شبه آخر تموم کردم یا مثلا فیزیک 1 دور کردم ) ( در صورتی که هدف منم شریف یا امیرکبیر یا تهرانه )
برنده کسیه که بتونه تا اونجا خودشو بدون خستگی برسونه ! چقدر کسایی که بودن که از این روزا با هزار شور و اشتیاق شروع کردن و بهمن و اسفند از پا در اومدن ! راه درازیه !

نمراتت ماشاالله عالیه.... موفق باشی...

تاپیک تا روز جمعه مورخه 1390/04/10 باز خواهد بود...

خب حداقل بذارید نتیجه اعتراضا بیاد:5:

Headphone
28-06-2011, 22:02

زبان فارسی 20
ادبیات فارسی 20
زبان خارجی 19.5
جبر 20
هندسه 20
حسابان 20

آفرین ، نمره هات خیلی عالی شدن

منم هدفم همونه ، البته فقط اولیش!:31:

برای شروع هم تنبلی نکنید ، هر چی زودتر شروع کنید ، کارتون راحت تر میشه ... لازمم نیست با روزی 10 12 ساعت شروع کنید ، کم کم

خب حداقل بذارید نتیجه اعتراضا بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست میگه!:31:

ALt3rnA
29-06-2011, 01:14
من ظاهرا هرچی بخودم فشار میارم فعلا حس پایه رو ندارم ! :دی
به هر حال ...
از فردا سعی میکنم گسسته رو هم شروع کنم .
+
ممد دقت کردی تو شهر ما نمره ها چقدر با بقیه شهرا فرق داره ؟ برو نمره های پوری و اجاقی رو بپرس ... حتی اونام به خوبی بقیه دوستایی که شهرای دیگه هستن نشدن

MMM52
29-06-2011, 01:36
این farshidshd‏ هم عشق بستن تاپیکه!
چه اشکال داره دو سه روز دیرتر بسته بشه؟
اگه بن شدم خداحافظ!

ALt3rnA
29-06-2011, 11:24
نتایج اعتراضا اومد ...
فعلا 1 نمره به حسابانم اضافه شد ... با این حساب معدلم شد 19.14
75 صدم به ادبیاتم اضافه شد . 25 صدم از عربی کم شد !
با مشاورمون صحبت کردم گفت اگه همون یه نمره حسابانم بت دادن ینی کارت خیلی درسته ! چون به بقیه ندادن :دی
با توجه به نمره ورزش و مستمر ها و به خصوص اینکه ترم اول طرفای 18.9 بود معدلم بد نیست .
ولی اگه نمره حسابانمو کامل میدادن میشدم 19.40 و خورده ای !
:|
در ضمن گفتن برگه ها پلمپ شده نمیتونید اعتراض دوم کنید ! مملکته ؟
ولی من دست از تلاش نکشیدم ... با 2-3 نفر از بچه ها رفتیم آموزش پرورش و با مسئول سنجش صحبت کردیم قول داد دوباره تصیح شه !
جالبه ولی ... ما پارسال که مرآت میدادیم من هیچی هم نمیخوندم ریاضیات تو استان اول تا سوم میشدم ! هیچ فرزانگانی هیچوفت از من تو ریاضی بالاتر نشد .
الان اونا ناحیه 1 ان 6-7 تا 20 دارن بقیه 19 به بالا ... ما کل کلاس یدونه 20 داریم و 2 تا 19 ! بقیه زیر 19
حال زور زدن برای نمره ی ورزش رو ندارم ... هرچند من گواهی داشتم برای قلبم اما گفت گواهیتو قبول ندارم ...

خطاب به ممد :
رفتی کارنامه بگیری ؟ با بابای وثوق و چند تا دیگه از پدر مادرا رفتیم دفتر استعداد های درخشان قول دادن که کلاسای تابستون تشکیل شه

Headphone
29-06-2011, 12:54
جواب اعتراض های ما هم اومد...زبان فارسیم درست شد :42:، دیگه میتونم مثه آدم بشینم برا کنکور بخونم:26:

مدیرمون گفت بالاترین معدلو تو تاریخ امتحان نهایی های مدرسه مون آوردم ( البته اون پسره که تقلب کرده بودم همینطوره ولی اسمی از اون نیاورد:31:)

من فعلا دارم شیمی 2 میخونم ، از روی کتاب درسی و مبتکران ( همزمان ) ... اول 10 -20 صفحه از کتاب رو میخونم بعدش میرم سراغ مبتکران ، تستاشو میزنم... به همین ترتیب.

Demon_342
29-06-2011, 13:54
نمراتت ماشاالله عالیه.... موفق باشی...

آفرین ، نمره هات خیلی عالی شدن

منم هدفم همونه ، البته فقط اولیش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

برای شروع هم تنبلی نکنید ، هر چی زودتر شروع کنید ، کارتون راحت تر میشه ... لازمم نیست با روزی 10 12 ساعت شروع کنید ، کم کم

مرسی ...

خب منم فردا مشاوره میکنم برای شروع ...
امروز و فردا هم میرم کتابایی که لازم دارمو بخرم ...

یه خواهش ...
اگه لطف کنید برنامه ی اجمالی خودتون رو تو تابستون بگید خیلی خوب میشه ، مثلا با چه درسهایی شروع میکنید هر درسو تو چه مدت میبندین و ...

راستی الان مدرسه ی ما یه عالمه کلاس کنکور گذاشته واسه تابستون ... من نظرم اینه که کلاسای کنکور از مهر شروع بشه بهتره چون قضیه ی همون خستگی و اینا پیش میاد ... اینو نفرات برتر کنکور هم میگن ! یعنی تابستون خود آدم پایه رو بخونه بازده ش بیشتره ... حالا نظر شما چیه ؟

یه سوال دیگه : واسه ما از شنبه کلاسای گسسته گذاشتن ... شرکت کنم توش ؟

پ.ن : از مدیر خواهش میکنم تاپیکو تا پایان کنکور و اعلام نتیجه اعتراضا نبنده :(

MMM52
29-06-2011, 15:29
ما هم نتیجه اعترضا دوشنبه اومده ولی حوصله ندارم برم وایسادم تا کارنامه سالانه بیاد چون اولا فقط دو تا درس اعتراض زدم دوما از معدلم خیلی راضیم و ثالثا اگر هم بکشه بالا زیاد نمی کشه بالا و به 19 نمی رسه حالا 18.74 مثلا با 18.84 چه فرقی داره؟!!!!!!

به این دو تا دوست همشهریم بگم که تو تجربی ها مسگراف اول 8 تا بیست داشت و دو تا بالای 19 که اون دو تا رو اعتراض زده و حالا اون دو تا هم 20 شده یعنی معدلش شد 20 !!!!!!

mamut جان تو کلاس مهدی فرهنگیان هستی یا همایون مرادی؟!(آخه این دو تا رفیقام هستن)

به بروبچ هم در مورد تابستون بگم که از مدرسه ی لعنتیم زدم بیرون و یه غیر انتفاعی توپ ثبت نام کردم!!!
این دو تا دوستمون میدونن(سراجو میگم)...
از 18 تیر شروع میشه و هفته ای چهار روزه تا 16 شهریور بعد دو هفته استراحت و دوباره از 1 مهر شروع میشه....
عید هم تموم میکنه ولی از 3 تا 13 فروردین و دوران جمع بندی از ساعت 8 صبح تا 8 شب باید بریم مدرسه!!!!

farshidshd
29-06-2011, 17:30
این farshidshd‏ هم عشق بستن تاپیکه!
چه اشکال داره دو سه روز دیرتر بسته بشه؟
اگه بن شدم خداحافظ!

عشق بستن ندارم
از اول قرار بود 1 هفته باز باشه ولی تمدید شد به 2 هفته تا جواب اعتراضات هم بیاد
این تاپیک بیش از حد باز بمونه میشه مثله تاپیک قبلی !
در ضمن چرا باید بن بشی؟
کار خلاف قانونی انجام دادی بگو بن کنیم!!

M A M M U T
29-06-2011, 20:54
خطاب به ممد :
رفتی کارنامه بگیری ؟ با بابای وثوق و چند تا دیگه از پدر مادرا رفتیم دفتر استعداد های درخشان قول دادن که کلاسای تابستون تشکیل شه
طوماری نوشتی واسه خودت:دی
دفتر استعداد های درخشان!!!:27:زکی.... اون دوتا پت و مت رو میگی که نشستن پشه می پرونن.... بی خیال .... من یه ریال بابت کلاس تابستان نمیدم.... کلاسی که از الآنش اینجوریه اصلا نمیخوام باشه.....

کارنامه هم نگرفتم متاسفانه ....رفت تا شنبه..... اما خیلی بعیده زیاد تغییر کنه.....شاید هم خدا کرد تغییر عمده ای کرد....

به این دو تا دوست همشهریم بگم که تو تجربی ها مسگراف اول 8 تا بیست داشت و دو تا بالای 19 که اون دو تا رو اعتراض زده و حالا اون دو تا هم 20 شده یعنی معدلش شد 20 !!!!!!
شیتمان نکو....:دی
مبارکش باشه... کلا تو تجربیا این یه نفر شده بیست.....دمش گرم

این دو تا دوستمون میدونن(سراجو میگم)...
خیلی عالیه...انشالله در سایه ی تلاش های بی دریغ جناب جلیلیان پله های ترقی رو یکی یکی طی کنی...:دی
بهترین مدرسه س..... ای کاش من هم میومدم....

Atefe_72
29-06-2011, 23:25
من نمیدونم چطوری باید درس بخونم؟؟گام اول ثبت نام کردم ولی الان خیلی عقبم
1- باید تستا رو زماندار بزنم؟؟
2- پاسخ تشریحی هارو بخونم؟خیلی وقتمو میگیره دیروز 10تا تست هندسه رو تو 1 ساعت زدم:18:
3-واسه ادبیات سال نویسنده های معاصرو باید بدونیم؟؟؟

MMM52
30-06-2011, 00:40
خیلی عالیه...انشالله در سایه ی تلاش های بی دریغ جناب جلیلیان پله های ترقی رو یکی یکی طی کنی...:دی
بهترین مدرسه س..... ای کاش من هم میومدم....
ممنون!
ولی ما در مقابل شما هیچی نیستیم من همون دندانپزشکی کرمانشاه قبول بشم خدا رو شکر میکنم!
راستی یه خبر که نمیدونم خوبه یا بد!:
کلاس های تابستان تیزهوشان با الطاف آقای احمدی کنسل شد..

عشق بستن ندارم
از اول قرار بود 1 هفته باز باشه ولی تمدید شد به 2 هفته تا جواب اعتراضات هم بیاد
این تاپیک بیش از حد باز بمونه میشه مثله تاپیک قبلی !
در ضمن چرا باید بن بشی؟
کار خلاف قانونی انجام دادی بگو بن کنیم!!
چقدر خوش اخلاق!
حال کردم!
مدیرا معمولا مغرورن ولی تو هرگز...
چاکریم!

من نمیدونم چطوری باید درس بخونم؟؟گام اول ثبت نام کردم ولی الان خیلی عقبم
1- باید تستا رو زماندار بزنم؟؟
2- پاسخ تشریحی هارو بخونم؟خیلی وقتمو میگیره دیروز 10تا تست هندسه رو تو 1 ساعت زدم:18:
3-واسه ادبیات سال نویسنده های معاصرو باید بدونیم؟؟؟

‏ 1 فعلا نمیخواد زمان دار بزنی فعلا بدون استرس وقت یادگیری رو تکمیل کن بعد یه مدت که مسلط شدی وقت بگیر..
‏ ‏2 صد در صد باید بخونی هندسه وقت میگیره و نمیشه کاریش کرد!
‏ ‏3 نه اصلا لازم نیست ولی شاعران گذشته بعضی مواقع قرنش سوال میشه..

M A M M U T
30-06-2011, 08:59
mamut جان تو کلاس مهدی فرهنگیان هستی یا همایون مرادی؟!
فرهنگیان
آقا این چه وضعیه.خب کارنامه ها رو بفرستن در خونه:دی
من از فردا به صورت جدی درس رو شروع میکنم و با شیمی 2 شروع خواهم کرد.

راستی اعتراض سوم هم میشه بدیم؟ تغییری می کنه؟

alivw71
30-06-2011, 10:35
من پیش دانشگاهیم و سال سوم دبیرستانمو غیر حضوری بودم.و نمره مستم هم نداشتم.
معدل کتبی دیپلم 10.25 معدل کل 13
معدل پیش دانشگاهی 13.33 بدون احتصاب 5 درس افتاده که اگه به 10 برسه میشه 14-15. باید شهریور برم پاس کنم.
.................................................. .............................................
امتحانات پیش رو هم اسفد و تیر دادم که از 20 نمره محاسبه میشه.
دلایل معدل پاینم اینکه کسی نبود بهم دروس رو یاد بده . تو خونه میخوندم و درس های عربی 1.2 و عروض قافیه .دینی 2 زبان فارسی 2 رو افتادم.

ali_si84
30-06-2011, 12:15
نتیجه ی اعتراضات اومد.
4 تا درس اعتراض زده بودم که 2 تاش اضافه شد(به هر کدون نیم نمره اصلا هم توقع نداشتم که اضاف شه):31:
در عوض اون دو تای دیگه میاس بهم اضافه بشه که اضافه نشد. :41:
خب دیگه حالا بهونه ای نیس برای درس نخوندن پس بچه ها برید درس بخونید.:20:

ali_si84
30-06-2011, 19:20
دوستان این خبر رو بخونید:
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، صبح امروز محمد حسين سرورالدين رئيس سازمان سنجش آموزش كشور در حاشيه بازديد از حوزه امتحاني دانشگاه علم و صنعت گفت: امسال براي نخستين بار سوابق تحصيلي داوطلبان اعمال مي‌شود. با توجه به پيشنهاد تعدادي از نمايندگان مجلس در كميسيون آموزش و تحقيقات امسال فقط جنبه مثبت سوابق تحصيلي داوطلبان كنكور مدنظر قرار مي‌گيرد.

وي ادامه داد: يعني اگر داوطلبي نمره آزمونش بيشتر از سوابق تحصيلي باشد و سوابق تحصيلي وي جنبه منفي براي آزمون داوطلب داشته باشد اين سابقه تحصيلي براي وي لحاظ نمي‌شود.

Headphone
30-06-2011, 20:08
دوستان این خبر رو بخونید:
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، صبح امروز محمد حسين سرورالدين رئيس سازمان سنجش آموزش كشور در حاشيه بازديد از حوزه امتحاني دانشگاه علم و صنعت گفت: امسال براي نخستين بار سوابق تحصيلي داوطلبان اعمال مي‌شود. با توجه به پيشنهاد تعدادي از نمايندگان مجلس در كميسيون آموزش و تحقيقات امسال فقط جنبه مثبت سوابق تحصيلي داوطلبان كنكور مدنظر قرار مي‌گيرد.

وي ادامه داد: يعني اگر داوطلبي نمره آزمونش بيشتر از سوابق تحصيلي باشد و سوابق تحصيلي وي جنبه منفي براي آزمون داوطلب داشته باشد اين سابقه تحصيلي براي وي لحاظ نمي‌شود.
البته این خبر برای کنکور امسال 90 ه ، فک نکنم برای ما هم اینطوری باشه

چون میخوان کم کم کنکورو حذف کنن

ALt3rnA
30-06-2011, 20:52
ممد عزیز
من پرسیدم گفتن برای اعتراض دوم برید ناحیه
رفتم اونجا گفتن فقط یه بار میتونستید اعتراض کنید و الان برگه ها پلمپ شدن و بای بای

M A M M U T
30-06-2011, 21:28
البته این خبر برای کنکور امسال 90 ه ، فک نکنم برای ما هم اینطوری باشه

چون میخوان کم کم کنکورو حذف کنن
سوابق تحصیلی چیه؟آزمون کدومه؟اینا چی میگن؟:دی

من پرسیدم گفتن برای اعتراض دوم برید ناحیه
رفتم اونجا گفتن فقط یه بار میتونستید اعتراض کنید و الان برگه ها پلمپ شدن و بای بای
جدی؟ مملکت قانون نداره یعنی همین:دی

آقا من به یه نتیجه رسیدم که کثیف ترین و بی عدالت ترین سیستم آموزشی رو ما داریم.... همون کنکور رو بگیرن از همه بهتره.....

ALt3rnA
30-06-2011, 22:16
سوابق تحصیلی نمرات نهایی هست دیگه !
آره جدی ! ولی من چون مشکل حسابانمون جدی بود با 8-9 تا از بچه ها ریختیم تو دفتر سنجش قول دادن یه بار دیگه چک کنن

M A M M U T
30-06-2011, 23:10
سوابق تحصیلی نمرات نهایی هست دیگه !
آره جدی ! ولی من چون مشکل حسابانمون جدی بود با 8-9 تا از بچه ها ریختیم تو دفتر سنجش قول دادن یه بار دیگه چک کنن
خب تو خبر گفته برای اولین بار...مگه تا حالا چیکار میکردن؟

MMM52
01-07-2011, 00:10
قبلا چه نمره نهایی پایین تر از نمره کنکور و چه بالاتر بود تاثیرش میدادن ولی الان اگه نمره کنکور بالاتر باشه تاثیر نمیدن!

ali_si84
01-07-2011, 00:15
ای بابا این که نشد زندگی. حالا تاثیر میدن یانه؟؟؟؟؟؟

MMM52
01-07-2011, 00:17
قبلا چه نمره نهایی پایین تر از نمره کنکور و چه بالاتر بود تاثیرش میدادن ولی الان اگه نمره کنکور بالاتر باشه تاثیر نمیدن!

Headphone
01-07-2011, 05:14
منظورش از "برای اولین بار" اینه که اولین دفعه اس که نمره ی هر درس جداگانه در تراز کنکور تاثیر داره ، تا قبل 15 درصد معدل کتبی تاثیر داشت ، ولی الان نمره ی هر درس فقط مربوط به همون درسه

xerxes again
01-07-2011, 06:48
نظرسنجی گذاشتن که این کار و بکنن یا نه. هنوز تصمیم نگرفتن.
خبر ماله فالس نیوزه. فراموشش کنین.:46:

MMM52
01-07-2011, 17:03
منظورش از "برای اولین بار" اینه که اولین دفعه اس که نمره ی هر درس جداگانه در تراز کنکور تاثیر داره ، تا قبل 15 درصد معدل کتبی تاثیر داشت ، ولی الان نمره ی هر درس فقط مربوط به همون درسه
من فکر نمیکنم اینجور باشه چون از خیلی وقت پیش در مورد تراز کردن درسها توضیح دادن و نیازی به یاد آوری نیست در ضمن گفتن جنبه ی مثبتو در نظر میگیرن یعنی اگه نمره ی کنکور از نهایی بالاتر بود تاثیرش نمیدن!!!!

Headphone
01-07-2011, 17:22
من فکر نمیکنم اینجور باشه چون از خیلی وقت پیش در مورد تراز کردن درسها توضیح دادن و نیازی به یاد آوری نیست در ضمن گفتن جنبه ی مثبتو در نظر میگیرن یعنی اگه نمره ی کنکور از نهایی بالاتر بود تاثیرش نمیدن!!!!
خب دیگه! اگه نمره کتبی مثلا درس فیزیکت روی درس فیزیک کنکور تاثیر منفی داشته باشه حسابش نمیکنن!!

من تا اونجایی که میدونم ، قبل از اینکه تاثیر کتبی 25 درصد بشه ( زمانی که 15 درصد بود)(سال 89) 15 درصد معدل کتبی روی کنکور تاثیر داشت، ولی از امسال گفتن که نمره ی هر درس جداگانه فقط روی همون درس به میزان 25 درصد تاثیر داره....

در ضمن اون خبر فقط حرف یه مسئول:15:!!!ه و به تصویب نرسیده... پس بیخیال!

.................................................. .................................................. ..
من امروز خیلی خوب درس خوندم تا اینجا.... فصل اول شیمی 2 رو تموم کردم ( مبتکران حدود 240 تست آموزشی داشت که همشو زدم)... عربی رو هم دارم از روی فوت و فن میخونم ، حسابان هم جدی شروع کردم و...

اصلا فکرشم نمیکردم به این سرعت به درس خوندن عادت کنم ، چون این امتحان نهایی برنامه مو ریخته بود به هم

MMM52
01-07-2011, 18:00
خب دیگه! اگه نمره کتبی مثلا درس فیزیکت روی درس فیزیک کنکور تاثیر منفی داشته باشه حسابش نمیکنن!!

من تا اونجایی که میدونم ، قبل از اینکه تاثیر کتبی 25 درصد بشه ( زمانی که 15 درصد بود)(سال 89) 15 درصد معدل کتبی روی کنکور تاثیر داشت، ولی از امسال گفتن که نمره ی هر درس جداگانه فقط روی همون درس به میزان 25 درصد تاثیر داره....

در ضمن اون خبر فقط حرف یه مسئول:15:!!!ه و به تصویب نرسیده... پس بیخیال!

.................................................. .................................................. ..
من امروز خیلی خوب درس خوندم تا اینجا.... فصل اول شیمی 2 رو تموم کردم ( مبتکران حدود 240 تست آموزشی داشت که همشو زدم)... عربی رو هم دارم از روی فوت و فن میخونم ، حسابان هم جدی شروع کردم و...

اصلا فکرشم نمیکردم به این سرعت به درس خوندن عادت کنم ، چون این امتحان نهایی برنامه مو ریخته بود به هم

آره دیگه همونو گفتن ما هم داریم در مورد همون حرف میزنیم کاری به تصویبش نداریم!!!!
اون حرفت هم درسته قرار بود امسال نمرات تراز بشه و چه تاثیر منفی داشت و چه مثبت تاثیرش بدن ولی اگه تصویب بشه جنبه ی مثبت رو در نظر میگیرن!!!!

منم از فردا درس خوندن رو شروع میکنم با ادبیات و عربی!!!!

sarinagasemi
01-07-2011, 18:58
بچه ها میشه یکی راهنماییم کنه ریاضی تجربی رو چه جوری بخونم؟
این شرایطم:جزوه درستو حسابی از ریاضی2 و3 ندارم دارم کلاس میرم ولی تو کلاس فقط تست کار میشه در حالی که من خیلی از مطالبو فراموش کردم نمی تونم خوب تست بزنم!

Headphone
01-07-2011, 19:04
بچه ها میشه یکی راهنماییم کنه ریاضی تجربی رو چه جوری بخونم؟
این شرایطم:جزوه درستو حسابی از ریاضی2 و3 ندارم دارم کلاس میرم ولی تو کلاس فقط تست کار میشه در حالی که من خیلی از مطالبو فراموش کردم نمی تونم خوب تست بزنم!
سعی کن تمرینای کتابو حل کنی ( جواب درستشم از دوستات یا منتشرانی چیزی داشته باش ) ، و قبل از اینکه بری سر کلاس اون مطالبی که میخوان تستشو کار کنن یه بار مرور کن تا کلیاتش یادآوری بشه . 4 5 روز بعد از کلاست هم سوال هایی که قبلا حل کرده بودی رو دوباره بدون این که به جوابشون نگاه کنی تا رسیدن به جواب آخر حل کن

کلا باید سوال و تست زیاد حل کنی تا راه بیفتی... چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد

D_felfelak
01-07-2011, 19:31
کارنامه ی نهايی رو که دادند حس کردم دو تا از نمره های مال من نيست!
نمره ی هندسه و حسابان خيلی دور از انتظارم بود!!! و فيزيک با شدت کمتری
اعتراض زدم
اميدوارم که اقلا" حسابان و بخصوص هندسه درست بشه

M A M M U T
01-07-2011, 20:28
آقا امتحان نهایی نا سالم ترین امتحان هست.... خیلی از کسایی که حقشون نیست به مقام های بالایی میرسن.....
مثلا درس عربی امسال نمونه ی بارز این نظارت کثیف هست..... نمرات به شدت متناقض هست....

Headphone
01-07-2011, 20:34
آقا امتحان نهایی نا سالم ترین امتحان هست.... خیلی از کسایی که حقشون نیست به مقام های بالایی میرسن.....
مثلا درس عربی امسال نمونه ی بارز این نظارت کثیف هست..... نمرات به شدت متناقض هست....
دقیقا!! موافقم

همین درس عربی مطمئنم که فقط تو کلاسمون ( در نتیجه شهر ) من 20 میگرفتم

کسایی رو میشناسم که عربی 15-16 هم نمیگرفتن الان 20 شدن ( البته بعضیا هم بودن 0.25 هم بهشون اضافه نشده)

فقط هم عربی نبود که ، یکی از یکی بدتر بود...

اصن به نظر من باید حوزه ی تصحیح امتحانات نهایی یه شهر دیگه غیر از شهر خودمون باشه، تا انقد حق و ناحق نشه

ali_si84
01-07-2011, 20:36

واقعا همینطوره. معلوم نیس ورقه های عربی رو چطوری صحیح کردن:13:

MMM52
02-07-2011, 00:19
منم قبول دارم!
اصلا معلوم نیست چطور تصحیح شده!
آیا سوالایی حذف شده یا همینطوری نمره دادن!
یکی از رفیقام فکرمیکرده 10 بشه 15 شده!

Eshghe_door
02-07-2011, 09:00
باز شما خوب گرفتین

من عربی مطمئن بودم دیگه خیلی کم بشم (بدون ارفاق) 16 میشم

ولی بهم دادن 12.5

دیگه اعتراض هم ندادم

گفتم حالا یه نمره هم کم میکنن بیا برو شهریور بده!

Headphone
02-07-2011, 10:26
خب ديگه من كارنامه نهايي هم گرفتم، با خيال راحت درسمو بخونم

راستي كسي برنامه تابستون كانونو نداره؟

xerxes again
02-07-2011, 12:58
کرج هنوز جواب اعتراضا نیومده.

Demon_342
02-07-2011, 13:29
کرج هنوز جواب اعتراضا نیومده.

واسه ما هم نیومده هنوز ... دوشنبه میرم مدرسه ....

منم امروز شروع کردم و فیزیک 1 فصل 4 رو خوندم ( یه سوال : از فناوری و کاربرد ها تو کنکور میاد ؟ ) و 30-40 تا تست هم زدم

بعد از ظهر هم عربی 1 و دین و زندگی 2 میخونم

فعلا تعداد ساعات مطالعم 35 ساعته ولی میخوام هر هفته نیم ساعت اضاف کنم که میشه هفته ای 3.5 ساعت اضافه میشه

راستی کنکور هم که گذشتو ما شدیم کنکوری ... تاپیک 91 رو راه بندازید

MMM52
03-07-2011, 01:00
دوستان همشهری!
نمیدونین کرباسی کجا بیرون درس میده؟

M A M M U T
03-07-2011, 09:22
دوستان همشهری!
نمیدونین کرباسی کجا بیرون درس میده؟
بیرون فکر نکنم درس بده....

solo8
03-07-2011, 10:44
سلام

یه چیز جالب بگم...

دیروز رفتیم که جوا اعتراضا رو بگیریم...بچه ها همه بودن...یکی از بچه ها فیزیک شئه بود 8 و افتاده بود میخواست شهریور امتحان بده که نمرش بیاد بالا...بقیه درس ها رو هم لب مرض گرفته بود یعنی 10 و اینا...

2 تا درس هم که 14-15 شده بود و مطمئن بود بیشتر میشه رو اعتراض زده بود!

حالا قسمت جالب: امروز اومد کارنامه اش رو بگیره که ببینه اون درس ها بهش اضافه شده یا نه!؟ با کمال تعجب دید که بجای 1 درس 4 تا درس افتاده....میره میپرسه که اقا چرا اینجوری شده من که اعتراض نکردم...کاشف بعمل میاد که دفتردارمون خودش واسش اعتراض نوشته اشتباهی!!!!

بد بخت هم 4 تا از اختصاصیا که لب مرض بوده رو میفته...فقط گریه نکرد...

اینم از بدشانسیه رفیق ما....

shakerifar
03-07-2011, 14:10
سلام

حالا قسمت جالب: امروز اومد کارنامه اش رو بگیره که ببینه اون درس ها بهش اضافه شده یا نه!؟ با کمال تعجب دید که بجای 1 درس 4 تا درس افتاده....میره میپرسه که اقا چرا اینجوری شده من که اعتراض نکردم...کاشف بعمل میاد که دفتردارمون خودش واسش اعتراض نوشته اشتباهی!!!!

بد بخت هم 4 تا از اختصاصیا که لب مرض بوده رو میفته...فقط گریه نکرد...

اینم از بدشانسیه رفیق ما....

بیچاره...
من که نرفتم ببینم جواب اعتراضا اومده یا نه ولی فکرکنم اومده باشه فقط هندسه رو 17.5 بدن بهم حله
16 شدم:13:

MMM52
03-07-2011, 19:44
بیرون فکر نکنم درس بده....
بخدا نمیدونم چکار کنم!!!!!
ریاضی 100% نیاز به کلاس دارم و بنکداری هم معلوم نیس به غیر از زمان کجا درس میده!!
تو زمان فقط آمار و هندسه و آنالیز و یکی دو فصل دیگه رو درس میده بقیش حیدریه که خوب نیس!!
تو میگی چکار کنم؟!

راستی برای زیست جلیلیان رو برای کلاس کنکوری تایید میکنی؟!
آخه مهدی امسال ازش راضی نبود....
احساس میکنم از همون اول سطح بالا درس میده و از اصل جدا میشه....
نظرت چیه؟!

ممنون میشم کمکم کنی!!!!

M A M M U T
03-07-2011, 21:17
بخدا نمیدونم چکار کنم!!!!!
ریاضی 100% نیاز به کلاس دارم و بنکداری هم معلوم نیس به غیر از زمان کجا درس میده!!
تو زمان فقط آمار و هندسه و آنالیز و یکی دو فصل دیگه رو درس میده بقیش حیدریه که خوب نیس!!
تو میگی چکار کنم؟!

راستی برای زیست جلیلیان رو برای کلاس کنکوری تایید میکنی؟!
آخه مهدی امسال ازش راضی نبود....
احساس میکنم از همون اول سطح بالا درس میده و از اصل جدا میشه....
نظرت چیه؟!

ممنون میشم کمکم کنی!!!!
همون کلاسه که نصفش رو این درس میده نصفش رو اون از همه بهتره....(یعنی چاره ای نیست)
زیست هم فقط جلیلیان هست و هیچ کس جز او نیست.... اگه در حد کتاب میخوای رمضانی هست.... اما خب خیلی حرفه ای نیست ...خوب درس میده اما یه جوریه....
جلیلیان که تو کلاس خوب درس میده.... البته امسال تو مدرسه ی ما یه شرایط نا فرمی حاکم بود که 1 جلسه میومد 10 تا نمیومد:دی اما تو کلاسش(خصوصیش) به نظرم خوب درس میده یعنی بچه ها میگن.... در مورد خارج کتاب هم آره خیلی خارج میگه اما ظاهرا به درد بخور هست:دی
من زیست کلاس نمیرم خودم میخونم....

Headphone
03-07-2011, 21:46
من زیست کلاس نمیرم خودم میخونم....
بهترین کارو میکنی... تاثیر نیم ساعت درس خوندن از کتاب خیلی بیشتر از دو ساعت سر کلاس نشستنه!

سعی کنید خیلی کم کلاس برید ، مگه جایی که دیگه واجب باشه

اگه بخواد کلاسای تابستون مدرسه مون طوری باشه که هر چی درس میدن طول سال هم دوباره درسش بدن ، شاید اصلا نرم ... مگه بیکارم؟؟؟

ALt3rnA
03-07-2011, 23:27
کرباسی بیرون درس میده
آموزشگاهشو نمیدونم از خودش بپرس

+

ممد کلاس امامی بیا ... خیلی فان بود :دی

Demon_342
04-07-2011, 09:52
بچه ها واسه حسابان و ریاضی 2 ( چاپ جدیدا ) چه کتابی گرفتین ؟ گاج ؟ خیلی سبز ؟ کانون ؟

3alimx
04-07-2011, 09:55
بهترین کارو میکنی... تاثیر نیم ساعت درس خوندن از کتاب خیلی بیشتر از دو ساعت سر کلاس نشستنه!

سعی کنید خیلی کم کلاس برید ، مگه جایی که دیگه واجب باشه

اگه بخواد کلاسای تابستون مدرسه مون طوری باشه که هر چی درس میدن طول سال هم دوباره درسش بدن ، شاید اصلا نرم ... مگه بیکارم؟؟؟

سلام ، من تا حالا پستی توی این تاپیک نزاشتم اما همواره تاپیک رو دنبال میکردم ...

پیرامون صحبتی که شما کردید ، اینکه نیم ساعت درس خوندن با کتاب درسی بهتر از 2 ساعت سر کلاس نشستنه ،
اما ، در کلاس معمولا نکته هایی میگن که به تنهایی نمیشه فهمید ، برای فهمیدن هم مدت زمانِ بیشتری نیاز هست .

به نظر من استفاده از کلاس های خصوصی رفعِ اشکال قبل از امتحان بهترین راه هست .

Headphone
04-07-2011, 10:52
سلام ، من تا حالا پستی توی این تاپیک نزاشتم اما همواره تاپیک رو دنبال میکردم ...

پیرامون صحبتی که شما کردید ، اینکه نیم ساعت درس خوندن با کتاب درسی بهتر از 2 ساعت سر کلاس نشستنه ،
اما ، در کلاس معمولا نکته هایی میگن که به تنهایی نمیشه فهمید ، برای فهمیدن هم مدت زمانِ بیشتری نیاز هست .

به نظر من استفاده از کلاس های خصوصی رفعِ اشکال قبل از امتحان بهترین راه هست .

بله ... شما درست میگید... ولی من منظورم از کتاب، فقط کتاب درسی نبود ، کتاب کمک آموزشی رو هم گفتم ...درسته معمولا تو کلاس نکته های بیشتری میگن ولی ممکنه شما خیلی از اون نکته ها رو بلد باشید و نیاز به دوباره شنیدن و نوشتنشون نباشه ، من خودم اینجوریم ، پارسال تمام بچه های کلاس ما میرفتن کلاس حسابان بیرون ، من هم دو سه جلسه اولشو رفتم ولی دیدم کلاس خیلی برام خسته کننده اس ، بقیه شو نرفتم
+ کلاس رفتن خیلی وقت آدمو میگیره ( برای من یه کلاس 1ساعت و نیمه به اندازه ی 2.5 ساعت وقتمو میگرفت
درسته که فهمیدن یه مطلب از روی کتاب زمان بیشتری میگیره ( اون قدرهاهم بیشتر نه! ) ولی وقتی یادش گرفتید مفهومی یادش گرفتید و خیلی بهتر و کامل تر میفهمیدش

+ کلاس رفتن موقعی خوبه که همه ی دانش آموزاش تقریبا تو یه سطح باشن که خیلی کم پیش میاد ( حداقل برای خودم )

در ضمن اگه توی یه درس خیلی احساس ضعف میشه ، کلاس رفتن واجب هم هست

بچه ها واسه حسابان و ریاضی 2 ( چاپ جدیدا ) چه کتابی گرفتین ؟ گاج ؟ خیلی سبز ؟ کانون ؟
من ضمن سال از روی گاج خوندم ، کتاب خیلی خوبی بود ، ولی الان دارم از روی خیلی سبز هم میخونم یخورده سخته ولی کتاب مفهومی و خوبیه
ولی گاج سفید بهترین گزینه است چون تست هاش استاندارد تره ، در ضمن خیلی سبز همه ی تست هاش تالیفیه ولی گاج کنکور ها رو هم داره ( داخل و خارج کشور )

ریاضی 2 رو فعلا نمیدونم ولی فک کنم خیلی سبز خوب باشه

Demon_342
04-07-2011, 12:31
بله ... شما درست میگید... ولی من منظورم از کتاب، فقط کتاب درسی نبود ، کتاب کمک آموزشی رو هم گفتم ...درسته معمولا تو کلاس نکته های بیشتری میگن ولی ممکنه شما خیلی از اون نکته ها رو بلد باشید و نیاز به دوباره شنیدن و نوشتنشون نباشه ، من خودم اینجوریم ، پارسال تمام بچه های کلاس

.
.
.
من ضمن سال از روی گاج خوندم ، کتاب خیلی خوبی بود ، ولی الان دارم از روی خیلی سبز هم میخونم یخورده سخته ولی کتاب مفهومی و خوبیه
ولی گاج سفید بهترین گزینه است چون تست هاش استاندارد تره ، در ضمن خیلی سبز همه ی تست هاش تالیفیه ولی گاج کنکور ها رو هم داره ( داخل و خارج کشور )

ریاضی 2 رو فعلا نمیدونم ولی فک کنم خیلی سبز خوب باشه

خیلی سبز ریاضی 2 تست نیستش ... یعنی تو نگاهی که انداختم تشریحی بودش ...
فک کنم ریاضی 2 هم همون گاج خوبه مرسی

ALt3rnA
04-07-2011, 21:43
ریاضی 2 گاج سفید عالیه
حسابان هم واسه الان فقط گاج !
اگه قبلا گاج رو کار کردید الگو ! از خیلی سبز خیلی سخت تره
خیلی سبز تعداد سوالاش خیلی زیاده . خیلیاشم آموزشین و جنبه ی تستی ندارن . در ضمن اونایی رو که گفته سوال المپیادن رو یه چیزی گفته شما باور نکنید .

Demon_342
04-07-2011, 22:50
ریاضی 2 گاج سفید عالیه
خیلی سبز تعداد سوالاش خیلی زیاده . خیلیاشم آموزشین و جنبه ی تستی ندارن . در ضمن اونایی رو که گفته سوال المپیادن رو یه چیزی گفته شما باور نکنید .

آره ریاضی 2 گاج خوبه ...

میگم حسابان کانون رو دیدید ؟ خیلی شبیه گاجه ...
یعنی یه درسنامه داره و بعد تعدادی تست و آخرشم پاسخنامه ی تشریحی

من کانون دارم برم گاجم بخرم یا نه ؟

ali_si84
04-07-2011, 23:13
ریاضی دو گاج چه رنگی خوبه؟؟؟؟؟؟

xerxes again
05-07-2011, 06:37
ریاضی 2 گاج سفید عالیه
الگو به درد کنکور نمیخوره ها. برای کتاب قبلی تالیف شده.

Demon_342
05-07-2011, 13:06
ریاضی دو گاج چه رنگی خوبه؟؟؟؟؟؟

واسه کنکور سفید دیگه ... تست و درسنامه

ALt3rnA
05-07-2011, 13:33
الگو به درد کنکور نمیخوره ها. برای کتاب قبلی تالیف شده.
الگو یه کتاب آموزش داره و یه تست
تستش که امسال منتشر شد
آموزشش هم برای کتاب جدید ادیتش کردن
به هر حال تستش منظورم بود

MMM52
06-07-2011, 01:46
بحث کتابه اومدم بگم که به نظرم برای من و امثال من که بدنبال 40،50 هستن کتاب ریاضیات تجربی خیلی سبز فوق العادس!

راستی رفتم پیش بنکداری گفت لازم نیست
کلاس بیای تو سراج کاملا مطالبی که به پایه ربط داره مثل آنالیز و احتمال و لگاریتم و... رو از اول درس میدم شاید هندسه هم درس بدم!
منم دیگه بیخیال شدم و فقط زیست کلاس میرم!

D_felfelak
06-07-2011, 13:37
دوستان:
حسابان خيلی سبز و گاج رو ديدين؟
رياضی دو اين دو انتشارات رو چطور؟
کدوم ها برای کنکور مناسبترند؟

xerxes again
06-07-2011, 17:53
الگو یه کتاب آموزش داره و یه تست
تستش که امسال منتشر شد
آموزشش هم برای کتاب جدید ادیتش کردن
به هر حال تستش منظورم بود
تستش رو ندیدم. ولی آموزشش اصلا با کتاب جدید هماهنگی نداره. به جز فصل اولش تقریبا همون کتاب قبلیه. به درد کنکور هم نمیخوره.

ALt3rnA
06-07-2011, 21:57
من به نظرم کسی که میخواد حسابان بخونه بجاش دیف رو شروع کنه بهتره
حسابان واقعا در مقابل دیفرانسیل عددی نیست
هرچی رو که تو حسابان خوندیم تو دیف بطور پیشرفته تر میخونیم . مثلا حدو مشتق ... یا حتی تعریف حد

xerxes again
07-07-2011, 05:08
من به نظرم کسی که میخواد حسابان بخونه بجاش دیف رو شروع کنه بهتره
حسابان واقعا در مقابل دیفرانسیل عددی نیست
هرچی رو که تو حسابان خوندیم تو دیف بطور پیشرفته تر میخونیم . مثلا حدو مشتق ... یا حتی تعریف حد
من دارم دنباله ها رو میخونم

MMM52
08-07-2011, 02:36
داش فرشید نمیخوای این تاپیک رو ببندی؟!
ترشید بخدا!!!
حالا ما یه غلطی کردیم گفتیم یکم دیرتر ببندش ولی خیلی از دیرتر دیرتر شده!

ALt3rnA
08-07-2011, 06:30
من دارم دنباله ها رو میخونم
شما قلمچی نبودی مگه ؟ آخه قلمچی از حد سوال میاد
البته شایدم تمومش کردی

Headphone
08-07-2011, 07:29
سلام بر همه

خوشبختانه چند روزه دارم خیلی خوب میخونم ... بیشتر دروس پایه ، از امروز هم میخوام فیزیک پیش رو اساسی شروع کنم...البته امروز صبح رو استراحت میکنم ، چون احساس میکنم ، سرعت یادگیریم اومده پایین:5:.. راستی کلاس های مدرسمون رو هم ریختم به هم!:31: اولش همه ثبت نام کردن بجز من... 5 دقیقه بعد کاریشون کردم ، همه رفتن اسمشونو خط زدن! ... 4 کلاس فیزیک ، شیمی ، زبان و دیفرانسیل... قرار شد فقط فیزیک و دیفشو بریم... حالا خوبه چقد؟؟ 100 هزار تومن برای این دو کلاس ، هر کدوم 20 جلسه ... احساس میکنم خیلی زیاده ، چون اینجا کلاس کنکور جلسه ای 25 نهایتا 30 تومنه!

راستی کسی از انتشارات فار کتابی خونده ؟ به نظر خوب میاد

ALt3rnA
08-07-2011, 09:28
راستی کسی از انتشارات فار کتابی خونده ؟ به نظر خوب میاد موفق باشی
روزی چقدر میخونی ؟

فار من سال دوم فیزیک پیششو خوندم . واقعا خوبه ! اما فیزیک پیش 2 نداره متاسفانه
+
مدرسه ما هم سه روز در هفته دیف و فیزیک و شیمی و ادبیات و تحلیلیدرس میدن 180 تومن .
اگه درست یادم باشه هر زنگ در هفته 20 تومن حساب میکردن

Headphone
08-07-2011, 11:14
موفق باشی
روزی چقدر میخونی ؟

فار من سال دوم فیزیک پیششو خوندم . واقعا خوبه ! اما فیزیک پیش 2 نداره متاسفانه
+
مدرسه ما هم سه روز در هفته دیف و فیزیک و شیمی و ادبیات و تحلیلیدرس میدن 180 تومن .
اگه درست یادم باشه هر زنگ در هفته 20 تومن حساب میکردن

متوسط 7 8 ساعت / توضیحات بیشترو در پ.خ دادم

آره خیلی کتاب خوبیه/فعلا من برای فیزیک پیش انرژی اتمی گرفتم ، ازش خوشم اومد ، بد نیست:20:

plz حذف[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا بیخیال بذار تاپیک سر جاش باشه... ما که فعلا نمیتونیم تاپیک کنکور 91 بزنیم، پس همینجا حرفامونو میزنیم، این که تاپیک روزی 2 تا پست بیشتر نداره خیلی هم خوبه ، نشون میده همه بچه ها دارن درس میخونن:31::8:
.................................................. ...........
خوب دیگه استراحت کافیه برم درس بخونم:8::46:

farshidshd
08-07-2011, 19:54
با سلام

یه چند روزی رفته بودم مرخصی

خب تاریخ انقضای این تاپیک هم تموم شد

ممنون از همه ی شما دوستان محترم