PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای مدیریت و تنظیمات پرینت

alex_pk
03-06-2011, 18:51
سلام دوستان
یک برنامه برای پرینت می خواستم که آپشن های مختلف و کاربردی داشته باشه

مثلا من میخوام یک تصویر رو پرینت کنم ولی خوب چون این تصویر سایزش بزرگه و جزئیاتش بالاست می خوام این تصویر مثلا به 8 قسمت تقسیم بشه و 8 تا رو پرینت کنه طوری که وقتی 8 تارو درست کنار هم قرار بدیم تصویر اصلی رو به ما بده.
می خوام همه این کار هارو اون نرم افزار انجام بده.

همچنین اگر برنامه ای هست برای مدیریت پرینت ها و تنظیمات لطفا معرفی کنید
(نمونه: بتونم طوری روی یه برگه a4 پرینت کنم که حاشیه نداشته باشه اصلا...الان وقتی با برنامه های خود ویندوز کار می کنم هر چقدر تنظیمات رو تغییر می دم و حتی Full page می ذارم بازم کلی حاشیه ایجاد می شه)

مرسی.

Traceur
03-06-2011, 21:00
سلامـ عزیز ..

فکــر می کنمـ نرمـ افــزار priPrinter Professional Edition بدردتون بخوره .

تاپیکـــ »» [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_pk
03-06-2011, 22:33
سلام عزیز
خیلی ممنون فقط از کدوم قسمت برنامه میشه این کار رو کرد:

مثلا من میخوام یک تصویر رو پرینت کنم ولی خوب چون این تصویر سایزش بزرگه و جزئیاتش بالاست می خوام این تصویر مثلا به 8 قسمت تقسیم بشه و 8 تا رو پرینت کنه طوری که وقتی 8 تارو درست کنار هم قرار بدیم تصویر اصلی رو به ما بده.

Traceur
04-06-2011, 11:18

مجــدداً سلامـ ..

اتفاقــاً همین قسمتــــ رو متوجه نشدمـ ! اگــه منظورتون کاریه که پرینتر های معمولی بصــورتـــ پیش فرض انجامـ میدنـ ، بله تو زبانــه Form این کــار امکان پذیره ولــی اگر این نیستــ نیازمند توضیحاتــ بیشترمـ !

: )

110
07-06-2011, 00:12
پیکاسا که این کا رو راحت تر انجام میده