PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه با پاور کامپیوتر خود مشکلی داشتید یا دارید در این نظر سنجی شرکت کنید!

Dj_aghamajid
03-06-2011, 13:41
سلام خدمت دوستان محترم!:10:
با اجازه مدیران و ناظران محترم سایت، میخواستم یک نظرسنجی برای بدست آوردن آمار خرابی و مشکلات انواع پاور تو ایران ایجاد کرده تا بشه بر اساس اون مشاوره برای خرید پاور رو با اطمینان بیشتر انجام داد!:46:
برای راحتی بیشتر نظرها بر اساس برندها انجام میشه!:46:
ولی برای اطلاع رسانی اگه مدل و مشخصات پاور رو اعلام کنید ممنون میشم!:27:
این تاپیک برای رفع مشکلات پاور نیست!:46:
ممنون از دوستانی که در این نظرسنجی شرکت میکنن!:40:

EXTREME
03-06-2011, 13:49
سلام یعنی بگیم چه برندی بهتره ؟
من منظورتون رو درست نفهمیدم

Dj_aghamajid
03-06-2011, 13:53
هر پاوری که مشکل داره رو انتخاب کنین!

Dj_aghamajid
03-06-2011, 14:14
من خودم قبلا یدونه 535A گرین داشتم که فوق العاده صدا میداد و بعد 10 روز عوضش کردم!

EXTREME
03-06-2011, 16:49
من ترمال تیک دارم و هیچ مشکلی ندارم ولی یکی از دوستام دوتا الگانس داشت که یکیش یکی از ترانزیستوراش سوخت یکی هم پل دیودیش یعنی بیشتر تو قسمت اولیه ی تغذیه ی سوئیچینگ بود

Dj_aghamajid
03-06-2011, 17:10
ممنون از دوستانی که لطف کردن و نظر دادن!
لطفا موارد خرابی رو ذکر کنین!

arashlolos
03-06-2011, 20:23
مخلص همشهریم هستما
دمت گرم من پاورم فوقالعاده صدا میده البته نه صدای فیزیکی یا ارتعاش همون صدای بادو میگم!!!
داره مخمو میخوره
ضمنا اصلا کامپیوترمو خاموش نمیکنم اصلا... 24 ساعته روشنه
مشکلی نداشته تاحالا
فقط باید درست فهمیده باشم که نظری که بیشترین رای رو داشته باشه از آخر اوله یعنی بدترینشه و اونی که رایش کم باشه گزینه اول خرید هستش
مدلش پاورمو که صدا میده رو میگم بعدا
البته کامپیوترو که گرفتم گفت این پاور کم صداترینه!!!!!!!!!!!!
نمیدونم شاید گوشام زیادی...

EXTREME
03-06-2011, 20:29
مخلص همشهریم هستما
دمت گرم من پاورم فوقالعاده صدا میده البته نه صدای فیزیکی یا ارتعاش همون صدای بادو میگم!!!
داره مخمو میخوره
مشکلی نداشته تاحالا
فقط باید درست فهمیده باشم که نظری که بیشترین رای رو داشته باشه از آخر اوله یعنی بدترینشه و اونی که رایش کم باشه گزینه اول خرید هستش
مدل پاور رو بگین احتمالا سرویس فن و خاک گیری میخواد

Dj_aghamajid
03-06-2011, 20:29
مخلص همشهریم هستما
داره مخمو میخوره
مشکلی نداشته تاحالا
ممنون از لطف شما!:40:
بعضی از پاورها تو بازار برای خرید عموم مردم مناسبترن و بعضی دیگر برای کاربردهای حرفه ای و لوکس!:46:
میخواستم از طریق این نظرسنجی آمار مناسبی از خرابی ها بدست بیاد تا در هر رده قیمت بشه کم عیب ترین مورد رو انتخاب کرد!:46:
بازم ممنونم:10:
دوستان نظرسنجی چند گزینه ای هست اگه در چند برند مشکلاتی داشتین، میتونین به همونا رای بدین!:11:

AliSub
04-06-2011, 12:13
من پاور پرفکت دارم ولی مدلش یادم نیست. اینا برای اینکه باد فن رو ری یه قسمت برسونند آمدن یه تلق روی خروجی باد فن به اندازه ی نصف فن گذاشتند. که این باعث صدای فن میشه که با برداشتن این تلق مشکل حل شد.

PC_Expert
04-06-2011, 13:06
این نظرسنجی از پایه و اساس مشکل داره
به این دلیل که توی جامعه آماری یه سری پاور ها بیشتر و یه سری کمتر هستن. برای مثال بیشتر افراد پاور گرین دارن و کسانی که acbel دارن خیلی کم هستن.
ممکنه پاوری باشه از لحاظ کیفیت افتضاح باشه ولی کسی اونو نداشته باشه و به همین دلیل کسی هم ازش خرابی ندیده باشه!!

جالبه که اسم ممونکس رو اول از همه گذاشتین!
و این منو یاد بحث هایی میندازه که موضوعش کیفیت این پاور بود...
و به نظر میاد تو اول قرار دادن اسم ممونکس عمدی توی کاره ...!
در این مواقع معمولا" اسم برند ها رو بر اساس حروف الفبا مرتب میکنند.

alborz_k
04-06-2011, 13:14
به نظر من هم این نظر سنجی دقیق نیست ، اول به خاطر اون ایرادی که دوستمون گرفت یعنی فروش خیلی بیشتر از یکی دو برند و دیگری گستردگی بیش از حد محصولات شرکت ها مثلأ کیفیت 430 رو نمی شه با 885bمقایسه کرد. دومین ایراد هم معلوم نبودن معیار خرابی پاور هاست!! ما باید بدونیم که به چه چیزی خراب می گیم . مثلأ ممکنه یک پاور، در لود 80-90% ، بعد 1 ماه کار، هم خودش خراب شه و به قطعات آسیب بزنه و یک پاور دیگه بعد 3-4 سال کار کردن ، فنش به نویز بیفته ، حالا این دو ایراد به نظرتون یکی هست؟!

Dj_aghamajid
04-06-2011, 13:33
این نظرسنجی از پایه و اساس مشکل داره
به این دلیل که توی جامعه آماری یه سری پاور ها بیشتر و یه سری کمتر هستن. برای مثال بیشتر افراد پاور گرین دارن و کسانی که acbel دارن خیلی کم هستن.
ممکنه پاوری باشه از لحاظ کیفیت افتضاح باشه ولی کسی اونو نداشته باشه و به همین دلیل کسی هم ازش خرابی ندیده باشه!!

جالبه که اسم ممونکس رو اول از همه گذاشتین!
و این منو یاد بحث هایی میندازه که موضوعش کیفیت این پاور بود...
و به نظر میاد تو اول قرار دادن اسم ممونکس عمدی توی کاره ...!
در این مواقع معمولا" اسم برند ها رو بر اساس حروف الفبا مرتب میکنند.
حق با شماست!
در مورد ممونکس هم باید بگم که عمدا در ابتدا گذاشته شده تا مشخص بشه این همه تبلیغات منفی دربارش میشه در عمل به چه صورت جواب داده! من اصلا طرفدار برند خاصی نبوده و نیستم فقط میخوام یه آمار هر چند ناقص در این مورد بدست بیاد تا بشه بدون قصد و غرض ،پاور پیشنهاد کرد!
قبول دارم که این نظرسنجی ایراد داره ولی راه بهتری به ذهنم نرسید! شما اگه روش بهتری به ذهنتون میرسه خوشحال میشم اعلام کنین!
در مورد خرابی هم مشکلات پاورها در استفاده معمول مد نظره! سوختن یا نویز بالا و .....
اگه توجه کرده باشین بنده در ابتدا عرض کردم مورد خرابی و مدل پاور رو هم ذکر کنین تا بشه بهتر نتیجه گیری کرد! متاسفانه دوستان توجه نکردن!
بازم ممنون از وقتی که گذاشتین!

PC_Expert
04-06-2011, 14:02
حق با شماست!
در مورد ممونکس هم باید بگم که عمدا در ابتدا گذاشته شده تا مشخص بشه این همه تبلیغات منفی دربارش میشه در عمل به چه صورت جواب داده! من اصلا طرفدار برند خاصی نبوده و نیستم فقط میخوام یه آمار هر چند ناقص در این مورد بدست بیاد تا بشه بدون قصد و غرض ،پاور پیشنهاد کرد!
قبول دارم که این نظرسنجی ایراد داره ولی راه بهتری به ذهنم نرسید! شما اگه روش بهتری به ذهنتون میرسه خوشحال میشم اعلام کنین!
در مورد خرابی هم مشکلات پاورها در استفاده معمول مد نظره! سوختن یا نویز بالا و .....
اگه توجه کرده باشین بنده در ابتدا عرض کردم مورد خرابی و مدل پاور رو هم ذکر کنین تا بشه بهتر نتیجه گیری کرد! متاسفانه دوستان توجه نکردن!

به دلایل گفته شده اگه نتیجه ای هم گرفته بشه قابل استناد نخواهد بود اما اگه مایل هستین ادامه بدین ببینیم به چه نتیجه ای میرسه.

Dj_aghamajid
04-06-2011, 15:02
به دلایل گفته شده اگه نتیجه ای هم گرفته بشه قابل استناد نخواهد بود اما اگه مایل هستین ادامه بدین ببینیم به چه نتیجه ای میرسه.
بنظر شما یه نظرسنجی هم بزاریم تا ببینیم کاربرا از چه پاورهایی دارن استفاده میکنن؟
اینجوری میشه آمار 2 نظرسنجی رو با هم تحلیل کرد تا بشه نتیجه گیری بهتری کرد!

mersoft
04-06-2011, 16:48
سلام و درود

به نظر می آید تاپیک در مورد تجربیات شخصی با خرابی های منبع تغذیه باشد. در سیستم من چند مورد منبع تغذیه ارزان قیمت خراب شده اند مانند micronet که پس از مدتی دچار کاهش کارایی و خرابی فن شد، یک پاور ایرانی که نام آنرا به خاطر ندارم و در اولین قرار گرفتن در مدار آتش گرفت، umax که با کیفیت پایینتر سرنوشتی مانند مدل میکرونت داشت، گرین 330 که پس از سر وصدای آزار دهنده از کار افتاد.

Dj_aghamajid
06-06-2011, 13:41
دوستان محترم ، لطفا برای تکمیل نتایج در این نظر سنجی هم شرکت کنن!

پاور کامپیوتر شما چیست؟ لطفا نظر بدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dj_aghamajid
06-06-2011, 19:15
ممنون از تمامی افرادی که به ما کمک کردن و نظر دادن!:40:
نظرسنجی هنوز ادامه داره!

reza_3722
06-06-2011, 19:44
من acbel و silverstone و antec و green و ... داشتم. اما هیچکدوم خراب نشدن
چون هر یکی دو سال، با ارتقای سیستم اونا رو هم عوض کردم :46:
حالا رسیدم به Green 1200 Gold که دیگه بعیده عوضش کنم. ببینیم واقعا چقدر عمر میکنه
اگه عمری بود میام تو این تاپیک میگم :31:

amd>intel
07-06-2011, 07:59
Green 1200 Gold حالا اين گلد رو از كجا گرفته ؟ مدركي هست ؟

reza_3722
07-06-2011, 08:35
Green 1200 Gold حالا اين گلد رو از كجا گرفته ؟ مدركي هست ؟
خوب مسلما با برند Green تائیدیه ای گرفته نشده، اما برند دیگه یی که همین مدل رو از OEM مربوطه گرفته تائیدیه هم کسب کرده
برای این مدل خاص، Green GP1200B-GOLD همون HIGH POWER HP-1200-G14C-GOLD هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajjadsa
07-06-2011, 22:31
من پاور GP485A گرین دارم. تقریبا یه سال و نیمه دارمش و فنش الان داره به زور کار می کنه! تقریبا اصلا کار نمیکنه.
جالبه از نظر سنجی بر میاد گریم خرابیش بیشتره!

mersoft
08-06-2011, 02:21
من پاور GP485A گرین دارم. تقریبا یه سال و نیمه دارمش و فنش الان داره به زور کار می کنه! تقریبا اصلا کار نمیکنه.
جالبه از نظر سنجی بر میاد گریم خرابیش بیشتره!

Green هیچگاه برند خوش نام و سابقه ای نبوده اما در دسترسترین بوده، متاسفانه عده ی زیادی به خصوص در فضای مجازی آمار بالای مشکلات منبع تغذیه گرین را فراموش کرده درصدی از این پاورها را که با وجود صدای آزار دهنده فن هنوز در مدار میباشند را تعبیر به کیفیت بالا میکنند. البته نمیشود این موضوع را رد کرد که بیشتر مواقع استفاده از Green گریز ناپذیر است و انتخابی در کار نیست اما میتوان در کنار اشاره به مقصر بودن حاکمیت در موضوع نبود فضای سالم رقابتی در عرصه تولید، واردات و صادرات، کیفیت SevenTeamها و high powerهای خارج شده از شرکت پردیس سیاره سبز (گرین) و پژو های خارج شده از ایران خودرو را به صورت واقعی بیان کرد!

Hami.PsT
08-06-2011, 07:54
Green هیچگاه برند خوش نام و سابقه ای نبوده اما در دسترسترین بوده، متاسفانه عده ی زیادی به خصوص در فضای مجازی آمار بالای مشکلات منبع تغذیه گرین را فراموش کرده درصدی از این پاورها را که با وجود صدای آزار دهنده فن هنوز در مدار میباشند را تعبیر به کیفیت بالا میکنند.

قبول دارم که رایج بودن پاور Green بخاطر در دسترس بودنشه، ولی من یه Green داشتم که 6-7 سال برام کار کرد و صداش هم خیلی کم بود، تا اینکه بخاطر چندبار قطع و وصل شدن برق سوخت. الانم Green دارم و ازش راضی ام. هرچند اگه از یه برند دیگه هم استفاده کرده بودم بهتر می تونستم نظر بدم، چون لااقل می تونستم مقایسه اش کنم.

mehran gorji
09-06-2011, 18:54
سلام دوستان
من روی سیستمام قبلا گرین میبستم خیلی خوب جواب میداد.
اما الان 1.5 سالی میشه که گرین های بالای 480 مشکل دارند در صورتی که من برای انتخاب پاور 100 وات را اضافه میزارم.
axtrom 400w هم 5 تا بستم 1 دونه خراب است اما روی سیستم های بالا در حد خودش تصویر نمیده.
اما acbel راضیم

black years
07-07-2011, 21:22
حق با شماست!

من اول پاور گرین GP-330A داشتم که خیلی داغ میکرد و الان با ارتقاع سیستم از ddr2 به ddr3 پاور ممونکس گرفتم و موقع روشن بودن سیستم فکر میکنی پاور خاموشه،واقعا کم صدا هست مدل پاورم Memonex Silent Ex 600W Real
الان حدود 1 سالی از خریدنش میگذره و سیستم هم 24 ساعته روشنه صبح تا شب بازی و شبها دانلود .

.:PAR3A:.
17-07-2011, 14:16
منم پاور گرینم که 2-3 ماه کارکرده بود دیشب به دیار باقی شتافت... کیفیت اندازه ملخ :دی

vesall
06-08-2011, 13:37
شما گستردگی فروش یک محصول هم مد نظر بگیرین. الان گرین بالا ترین امتیاز رو گرفته، ولی اینم در نظر بگیرین که فروشش هم زیاده و با توجه تعداد بیشتر، خب مسلما رایش هم میره بالاتر

حالا شما یه تایپیک بزنین همین مدلا رو بدین کسایی که اینا رو داشتن و راضی بودن رای بدن :31:

من یه گرین 2 سال پیش گرفتم، با این وضع خراب برق جنوب، هنوز آخ نگفته
GP330A
البته این مدل حرفه ای نیست، ولی در تایپیک، چیزی در مورد حرفه ای یا معمولی گفته نشده بود.

با سپاس