PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد اکسترنال

gt333
02-06-2011, 21:44
دوستان کمک کنید یه هارد اکسترنال 1 ترا segeate goflex اداپتوری دارم 2 ماه خریدم الان وصلش میکنم
3 تا بوق میزنه و نمیشناسه سیستم. یه بابر شنماخت ولی فایلهاشو درست نمیخوند اطلاعتم همش اون تو هسا
:(
کمممممممممممممک:41::41::41::41:

EXTREME
02-06-2011, 22:59
روی یه سیستم دیگه و روی یه ویندوز دیگه و روی پورت یو اس بی دیگه چک کنید و کابل ها و اتصالاتشو چک کنید درست نشد اگه گارانتی داره بفرستید گارانتی

gt333
07-06-2011, 13:22
نشد تست کردم بعد 3 4 تا بوق دیگه خاموش میشه هارد و هیچ صدایی نمیده . به کاممپیوتر هم وصل میکنم اصلا هیچی نمیشناسه انگار هیچی وصل نکردم

شانس گند منه 2 ماه نیست خریدم
گارانتیش ویستا هست آیا خوبه ؟؟ اطلاعات داخاش چی میشه ؟ میپره ؟ آیا تعمیر میکنند یا تعویض ؟ و آیا میشه بهشون اعتماد کرد ؟ آخه من اطلاعات شخصی زیادی داشتم داخلش

Hossein_Bahal
08-06-2011, 03:15
شانس گند منه 2 ماه نیست خریدم
گارانتیش ویستا هست آیا خوبه ؟؟ اطلاعات داخاش چی میشه ؟ میپره ؟ آیا تعمیر میکنند یا تعویض ؟ و آیا میشه بهشون اعتماد کرد ؟ آخه من اطلاعات شخصی زیادی داشتم داخلش

گارانتی ویستا یکی از معتبر ترین گارانتی ها هست . همین چند وقت پیش یه دونه 1 ترا اینترنال سیگیت معیوب بردم پیششون و تعمیر نشد و یه دونه نو جاش دادن .
اگه قابل تعمیر باشه که تعمیر میکنند و در غیر اینصورت تعویض . در مورد اطلاعاتش هم به من گفتن 50 تومن هزینه ریکاوری که من احتیاجی نداشتم .
در مورد فایل شخصی هم نگران نباش . نگرانی باید از این خدمات کامپیوتری ها داشت . وگرنه یه شرکت در این سطح هیچ وقت وجهه خودش رو به این سادگیا خراب نمیکنه .

jafarian
09-06-2011, 13:53
پاورسیستم خودتون ریل ؟درضمن مدل پاورمیگین:20: