PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم من خاموش نمیشه!

s_paliz
02-06-2011, 17:46
سلام
من وقتی سیستم رو Turn Off میکنم، از ویندوز خارج میشه ولی دوباره روشن میشه...
انگار که ری‌استارت کرده باشم...

دقیقا مثل این میمونه که در لحظات آخر خاموش شدن دکمه ریست رو بزنم (صدای سیستم برای یک لحظه ضعیف میشه و دوباره سیستم روشن میشه)

لطفا راهنمایی بفرمایید.

F-Privacy
02-06-2011, 19:37
سلام.

فکر می کنم تو ویندوزتون یک منشاء ایجاد Unexpected Error هست. وقتی یک Unexpected Error یا Crtical Error تو ویندوز رخ می دهد . ویندوز بصورت اتوماتیک ریستارت میشود یا هنگام شات دان کردن بعوض شات دان ، ریستارت میشه.

راه حلی رو که میگم فکر میکنم مشکلتونو حل کنه ( 90 % ) ، روی My Computer راست کلیک نموده و گزینه Properties را انتخاب نمائید ، بعدا به تب Advanced برید و از قسمت Startup and Recovery ، گزینه Settings را انتخاب نمائید ، و در اونجا تیک گزینه Automatically restart را بردارید و سیستم را ریستارت نمائید .

منتها توجه داشته باشید چون موقع شات دان کردن ویندوز با یک Unexpected Error مواجه میشه ، اگه بعدا بغیر از این خطای بوجود آمده با خطاهای دیگر از این نوع یا نوع Crtical مواجه بشه بعوض ریستارت اتوماتیک ، شات دان میشه ، که بایستی سیستم را دستی روشن نمائید.

میمونه 10% اون هم به اینصورته که اگر راه حل فوق عمل ننمود ، بایستی ویندوز را Configure بشه تا event logs های ویندوز را ببینید و رد پای خطا را از اونها دنبال کنید. منتها این قسمت یک کمی فنی و تکنیکی هست و بایستی پیگیر دیتیلهای مربوطه باشید.

:11: